63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +2
63 ppt ?

sanatorium w Stróżach (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sanatorium w Stróżach

Napisał(a): gość -

Witam, byłam w sanatorium w Stróżach w zeszłym roku. Nie wiem komu przyszło do głowy by otworzyć w tej miejscowości sanatorium, nie ma tam nawet gdzie wyjść. Jedna główna ulica i przy niej rozrzucone domy.
Co do rehabilitacji nie mam zastrzeżeń, co do lokum to katastrofa. Reklamują pokoje dwuosobowe, a prawda jest taka że upychają po trzy osoby. Ja miałam łóżko o niecały metr od łazienki i przy drzwiach wejściowych. Nie wspomnę o materacu, który był bardziej powyginany niż mój kręgosłup. Telewizory owszem są w pokojach, ale tak płatne jak w szpitalach. Bilard na korytarzu....płatny 6 złotych za godzine. A przegięciem jest sprawdzanie kuracjuszy przez kadre czy znajdują się w swoich pokojach o godz. 21-ej, a co niektórzy chorzy zapominali o ciszy nocnej od 22-ej, ale to już pilnujących nie interesowało. Gdybym miała możliwość wyboru, napewno nie wybrałabym tego ośrodka.

Napisał(a): kati1975 -

Witamy. Aktualnie jesteśmy na rehabilitacji w Stróżach,dziwimy się,że są tak negatywne opinie o tym ośrodku.My jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu.
Ośrodek jest bardzo zadbany,pokoje są 2-osobowe z łazienką,posiłki są bardzo dobre i wystarczające. Lekarze,pielęgniarki i rehabilitanci są bardzo mili.Polecamy ten ośrodek i prosimy nie zwracać uwagi na negatywne opinie gdyż są one nieprawdziwe.
Pozdrawiamy kuracjusze 29.11.2014r.

Właśnie wróciłam z tego sanatorium i nigdy więcej Stróży,wszystkie negatywne opinie na temat tego ośrodka są prawdziwe.Parę ulic i sklepów i to wszystko,nie ma gdzie wyjść jednym słowem zadupie i dziwi mnie że w takim miejscu jest sanatorium.Pokoje 2,3 a nawet 5 osobowe,telewizja płatna w której nie ma co oglądać bo było tylko 5 programów,bilard i tenis płatny.Do wyżywienia także można się doczepić,kontrola o 21,nie mozna bylo się doprosić leków od pielęgniarek,nawet przeciwbólowych bo musiał wypisać lekarz.Połowa turnusu wyjechała przeziębiona.Nie mówiąc jaki stres mieliśmy zafundowany na dwa dni przed wyjazdem.Jedynie do czego nie można się doczepić to zabiegi,ale w innych sanatoriach bywają lepsze.Nie wiem co może komuś się podobać w tym sanatorium,widocznie nie był w innych.

Chcę dopisać jeszcze jak zimno było w pokojach i na korytarzach,bo musieli zaoszczędzać na ogrzewaniu i mrozić kuracjuszy.Nie można było wziąć prysznica bo był zimno.A wychodząc z basenu trzeba przejść koło wyjścia na zewnątrz,gdzie każdego zawiewało.Jednym słowem Stróże to porażka,nie można było się do nikogo poskarżyć bo nas lekceważyli i nie słuchali.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rehabilitacja strue
  • sanatorium Strze
  • Stre sanatoria
  • opinie o sanatorium w strach
  • sanatorium stre 2016
  • stróże sanatorium opinie
  • stróże sanatorium
Do góry strony: sanatorium w Stróżach