13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +35
13 ppt ?

Sędziowie do selekcji (ziobrowej) wystąp!!! (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sędziowie do selekcji (ziobrowej) wystąp!!!

Napisał(a): Maja1410 -

Achtung! Achtung!
Sędziowie do selekcji (ziobrowej) wystąp!!!
Od wczoraj obergruppenführer prezesa ma „prawo” dokonywania czystki wśród sędziów Rzeczpospolitej Polskiej.
Oczywiście minister „sprawiedliwości” nie jest w stanie ze swim przybocznym komando tego zrobić.
Problem więc jest podręcznikowy.
Na prowincji w absolutnej tajemnicy zostaną powołane pisowskie szwadrony kapturowe. Zadaniem ich będzie ( a być może już jest) typowanie „właściwych” sędziów do egzekwowania pisowskiej „sprawiedliwości” .
Wytypowani kandydaci obowiązkowo będą na bieżąco konsultowani z miejscowymi kapelanami, proboszczami, biskupami, celem akceptacji „moralnego”(pisowskiego) kręgosłupa.
Trzymajcie się Sędziowie.
Ateiści bezpośrednio do gazu.
Niewierzący w zamach smoleński – do cięzkich robót.
Wierzący a nie praktykujący - łoże madejowe
Wierzący rzadko praktykujący awans na kapownika.
Tylko bezgranicznie wierzący przede wszystkim w wodza narodu + o. Rydzyka otrzymają namaszczenie klauzuli pisowskiego „sumienia” i awansu.
Bardzo jestem ciekaw jaki obersturmführer powoła szwadron kapturowy do sędziowskiej czystki w moim mieście.

Kaktus mi na d... wyrośnie, jeśli w tym niecnym procederze będzie uczestniczył jakiś suweren a nawet „ciemny”naród pisowski .
Oczywiście świadomie ten niecny wyczyn przerysowałam, aby zmanipulowe pisowskie owce mogły zrozumieć w czym tak ochoczo za 500 + uczestniczą.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Sędziowie do selekcji (ziobrowej) wystąp!!!

Napisał(a): buc1 -

Moźesz mi wierzyć, że wymieni wszystkich. Przecież głównie chodziło, oto dyktatorowi, żeby pisiory mogli obsadzić swoich ludzi. A prezes będzie mógł zamykać inaczej myślących, niż oszołomy moherowe, a przede wszystkim będzie mógł zamknąć Tuska. To przecież mówił
Merkel, podczas wizyty w Polsce.

Napisał(a): stasiek -

buc1 Moźesz mi wierzyć, że wymieni wszystkich. Przecież głównie chodziło, oto dyktatorowi, żeby pisiory mogli obsadzić swoich ludzi. A prezes będzie mógł zamykać inaczej myślących, niż oszołomy moherowe, a przede wszystkim będzie mógł zamknąć Tuska. To przecież mówił
zdrajcy narodu zawsze się zamyka -=a sędziowie -wreście zniknie nadzwyczajna kasta a zaczną funkcjonować zwyczajni sędziowie

Napisał(a): Justyna260 -

stasiek
buc1 Moźesz mi wierzyć, że wymieni wszystkich. Przecież głównie chodziło, oto dyktatorowi, żeby pisiory mogli obsadzić swoich ludzi. A prezes będzie mógł zamykać inaczej myślących, niż oszołomy moherowe, a przede wszystkim będzie mógł zamknąć Tuska. To przecież mówił
zdrajcy narodu zawsze się zamyka -=a sędziowie -wreście zniknie nadzwyczajna kasta a zaczną funkcjonować zwyczajni sędziowie
Sądząc po retoryce i przesłaniu postu - a raczej jego braku - dopiero co wstałeś z nocniczka, Stasiu, albo nie skończyłeś jeszcze gimnazjum. A zatem, wy........ do piaskownicy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sędziowie do selekcji (ziobrowej) wystąp!!!