160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +27
160 ppt ?

seks hiszpański - pomocy! (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

seks hiszpański - pomocy!

Napisał(a): ~nieśmiały -

Nie wiem jak zaproponować seks hiszpański swojej dziewczynie... Nie jest zbyt otwarta w łóżku,chociaż i tak jest już o wiele lepiej niż na początku. Myślę, że po prostu nie akceptuje swojego ciała... A ciało ma piękne! :)
Chciałbym spróbować tego typu pieszczot, ale boję się, że się nie zgodzi, obrazi albo źle sobie o mnie pomyśli.
Jak ją delikatnie spróbować przekonać? Próbowaliście kiedyś seksu hiszpańskiego? :)
INTERIA.PL

Re: seks hiszpański - pomocy!

Napisał(a): ~Znafca48 -

Hej. Tak się składa ze jestem koneserem seksu hiszpańskiego. Najpierw zdefiniuj o jaki jego rodzaj ci chodzi ? Czy o pieszczoty członka piersiami i wytrysk na twarz ? Czy hiszpański pocałunek który polega na tym że partner partnerce całuje odbyt i wkłada jej tam język (ten sposób nazywa się tez czasem czarnym pocałunkiem). Obie pozycje mogą wydawać się obrzydliwe - zwłaszcza dziewczynom o katolickim wychowaniu. Ale nie przejmuj się tym. Do pierwszej będziesz w stanie zachęcić drążąc temat. Druga jest trudniejsza - ale mozesz ja przekonać na zasadzie wzajemności. Ona zrobi ci a2m - czyli: ass to mouth, a ty w zamian zrobisz jej czarny pocałunek. One są mniej więcej równoważne. Wiec może się zgodzi

Napisał(a): ~Taurus -

~Znafca48 Hej. Tak się składa ze jestem koneserem seksu hiszpańskiego. Najpierw zdefiniuj o jaki jego rodzaj ci chodzi ? Czy o pieszczoty członka piersiami i wytrysk na twarz ? Czy hiszpański pocałunek który polega na tym że partner partnerce całuje odbyt i wkłada jej tam język (ten sposób nazywa się tez czasem czarnym pocałunkiem). Obie pozycje mogą wydawać się obrzydliwe - zwłaszcza dziewczynom o katolickim wychowaniu. Ale nie przejmuj się tym. Do pierwszej będziesz w stanie zachęcić drążąc temat. Druga jest trudniejsza - ale mozesz ja przekonać na zasadzie wzajemności. Ona zrobi ci a2m - czyli: ass to mouth, a ty w zamian zrobisz jej czarny pocałunek. One są mniej więcej równoważne. Wiec może się zgodzi
Z tym lizaniem doopska to duża przesada. Ale jak ktoś lubi

Napisał(a): ~gość -

~Znafca48 Hej. Tak się składa ze jestem koneserem seksu hiszpańskiego. Najpierw zdefiniuj o jaki jego rodzaj ci chodzi ? Czy o pieszczoty członka piersiami i wytrysk na twarz ? Czy hiszpański pocałunek który polega na tym że partner partnerce całuje odbyt i wkłada jej tam język (ten sposób nazywa się tez czasem czarnym pocałunkiem). Obie pozycje mogą wydawać się obrzydliwe - zwłaszcza dziewczynom o katolickim wychowaniu. Ale nie przejmuj się tym. Do pierwszej będziesz w stanie zachęcić drążąc temat. Druga jest trudniejsza - ale mozesz ja przekonać na zasadzie wzajemności. Ona zrobi ci a2m - czyli: ass to mouth, a ty w zamian zrobisz jej czarny pocałunek. One są mniej więcej równoważne. Wiec może się zgodzi
A nie lepiej od razu zanurkować łbem w kiblu zaraz po tym jak ona z niego wyjdzie? Spróbuj i podziel się doznaniami. Ja tam nie gustuję w lizaniu babie tyłka zwłaszcza takim o nie katolickim wychowaniu.

Napisał(a): ~Podrzywka -

~gość
A nie lepiej od razu zanurkować łbem w kiblu zaraz po tym jak ona z niego wyjdzie? Spróbuj i podziel się doznaniami. Ja tam nie gustuję w lizaniu babie tyłka zwłaszcza takim o nie katolickim wychowaniu.
Wielebnemu o katolickim wychowaniu wylizywałbyś z chęcią ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: seks hiszpański - pomocy!