41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +1
41 ppt ?

Seks kobiety po 50-tce (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Seks kobiety po 50-tce

Napisał(a): -

nieznajomah Ja w tym roku skończyłam 50;wiosną poznałam mężczyznę w moim wieku i dopiero teraz wiem czym jest prawdziwy , satysfakcjonujący obie strony sex , czego wszystkim czytającym- niezleżnie od wieku szczerze życzę :-D . Mając "tyle" lat na liczniku czujemy się ćwieć wieku młodsi, jakbyśmy dopiero wszystko zaczynali-cudne, niesamowite przeżycia.
Szczere gratulacje, pozdrawiam :-)
INTERIA.PL

Anna30l
Sama5257 Fajnie,ze są luidzie,którzy uważaja to za normalne.Znam kobiety-duzo młodsze od 50-tek i juz nie uprawiaja seksu.Nie maja ochoty.nie chce im sie już-ciekawe dlaczego?Może męzowie czy partnerzy już o nie nie zabiegają?Myslę,że to ważne jak zachowujemy sie na co dzień-często odzwierciedla to sie w łóżku.Kobiety po 50-tce nie zawsze maja juz ochotę-zaczynają sie jakieś tam kłopoty zdrowotne czy uczuciowe.Wiem to z autopsji.Tez myslałam,że to ja rezyseruje moje małżeńskie zycie-kiedy chciałam to byłam miła.Az raz na jakiejs imprezie zauwazyłam zainteresowanie mojego męza inna młodsza kobietą.rozwódką.Tzn czeste tanće.Okazało się,że to fałszywy alarm-bo ja też tak zrobiłam.Ale w mojej głowie zapaliła się lampka czujności.Troche zmieniłam zwoje postepowanie dając mężowi świadomość,że to on mnie zdobywa.I widzę,ze mu sie to podoba.Rutyna zanikła.
To czy ktoś ma ochotę na sex czy już nie to nie jest kwestia wieku.
Jedni uważają,że w pewnym wieku już nie wypada,innym się już nie
chce,a jeszcze inni dopiero w późnym wieku dostrzegają co tak napra-
wdę kryje za sobą sex.
Gratuluję Pani zmiany postępowania zapewne widać już efekty skoro
rutyna zanikła;-)
Gdyby wszystkie kobiety podchodziły do tego tak jak Pani;-)...

pozdrawiam Anna

Omena50
Anna30l
Sama5257 Fajnie,ze są luidzie,którzy uważaja to za normalne.Znam kobiety-duzo młodsze od 50-tek i juz nie uprawiaja seksu.Nie maja ochoty.nie chce im sie już-ciekawe dlaczego?Może męzowie czy partnerzy już o nie nie zabiegają?Myslę,że to ważne jak zachowujemy sie na co dzień-często odzwierciedla to sie w łóżku.Kobiety po 50-tce nie zawsze maja juz ochotę-zaczynają sie jakieś tam kłopoty zdrowotne czy uczuciowe.Wiem to z autopsji.Tez myslałam,że to ja rezyseruje moje małżeńskie zycie-kiedy chciałam to byłam miła.Az raz na jakiejs imprezie zauwazyłam zainteresowanie mojego męza inna młodsza kobietą.rozwódką.Tzn czeste tanće.Okazało się,że to fałszywy alarm-bo ja też tak zrobiłam.Ale w mojej głowie zapaliła się lampka czujności.Troche zmieniłam zwoje postepowanie dając mężowi świadomość,że to on mnie zdobywa.I widzę,ze mu sie to podoba.Rutyna zanikła.
To czy ktoś ma ochotę na sex czy już nie to nie jest kwestia wieku.
Jedni uważają,że w pewnym wieku już nie wypada,innym się już nie
chce,a jeszcze inni dopiero w późnym wieku dostrzegają co tak napra-
wdę kryje za sobą sex.
Gratuluję Pani zmiany postępowania zapewne widać już efekty skoro
rutyna zanikła;-)
Gdyby wszystkie kobiety podchodziły do tego tak jak Pani;-)...

pozdrawiam Anna
?

Chcę się wpisać tu[pózniejsze wpisy są do d...y]i opowiedzieć,że ja chociaż mam 50+to jestem w stanie i uprawiam sex minimum trzy razy w tygodniu.Swego czasu zawarłem znajomość z duża młodszą panienką i wymienialiśmy się informacjami na temat spędzonej nocki i co się okazało?W tych sprawach przerosłem jej mężulka o parę razy w tygodniu.Wniosek.Starszy nie znaczy oddany na złom.Wręcz przeciwnie.Jesteśmy jak wino im starsze tym lepsze.Szkoda tylko że moja partnerka nie dotrzymuje mi tego kroku.Pozdrawiam wszystkie panie i życzę im dużo radości z życia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sexowne po 50
  • po 50 tce w stringach
  • 50+ w stringach
  • Sex przed 50
  • zonapo50
  • sex z kobieta po 50
  • czy kobiety po 50 maja ochote na sex
  • zycie sexualne kobiet po 50-ce forum
  • sex kobiet po 50 forum
  • panie po 50 tce sex oferty