Seks z byłą. Jak wygląda w praktyce? (74)

Seks z byłą. Jak wygląda w praktyce?

Temat dotyczy artykułu: Seks z byłą. Jak wygląda w praktyce?

Związek zakończony. W zasadzie wszystko już zostało powiedziane, sprawy pozamykane, a wy definitywnie nie jesteście już parą... a tu nagle taka niespodzianka! Spędziliście wspólną noc i stanowczo nie graliście razem w szachy.

Komentarze (74)

Dodaj komentarz

Napisał(a): rico5 -

seks to zaspokajanie żądzy a miłości nie ocenia się od pasa w dół, do tego większość artykułów i programów prowadzi, do cofnięcia się na etapie człowieczeństwa - to nas odróżnia od świata zwierząt, golizna już przewyższa inteligencję i talent na ekranie, w pismach, reklamach itd. Fajnie popatrzeć na seksi kobiety, ale są rzeczy ważniejsze, NIE COFAJMY SIĘ,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Yanno -

ACHA jeszcze jedno. Do wszystkich zdradzonych- jak raz się uda to działa mocniej niż ?? kokaina?? ( nie wiem nie próbowałem) wciąga i zaden rozsadek, pilnowanie, straszenie i wyżuty sumienia nie pomogą!!! Rwie się co się nawinie i z kobietami jest tak samo - wiem bo przecież z kimś zdradzałem. Szkoda złudzeń. I nie ma to nic wspólnego z tzw. miłoscią do grobu.
Seryjny monogamista - jak mówiła o sobie kobieta którą kochałem a potem ona mnie :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Yanno -

Parę razy mi się zdarzyło bywać z "byłymi" i byłooo pięknie!! Dlaczego ? Wracały na jakiś czas lub na raz. Czasem im to było potrzebne czasem ja koiłem ból ich "kosztem?" Myślę, że to bardzo proste, bezpieczne, sprawdzone dlatego zwracamy się do kogoś kogo kiedyś zdobyliśmy / zdobył(a) nas. Korzyści?- każde się zmieniło zdobyło doświadczenie (nie tylko w łóżku) jest nowe ale trochę oswojone. Najdłużej w takiej ponownej relacji byłem 10 lat i w końcu uwiodły mnie nowe nogi na obcasie, potem kolejne i kolejne.. w międzyczasie zadzwonił telefon kobiety która mnie kiedyś porzuciła i....;) Teraz COŚ zaczyna się szykować - smsy relacjonujące zdarzenia z życia pozornie nic nie obiecujące ale.. mam już wieele lat i wyczuwam :D Ciekawe jak by było.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): klemens -

mnie się przydażyło, na imprezie 35lecia matury, bylem juz po rozwodzie.. i jak to mówią stara miłość nie rdzewieje nawet po tylu latach nie widzenia się, rzeczywiście ciężko się było oderwać! Wcześniej nigdy się nam nie zdarzyło, było sensualnie, emocjonalnie, pięknie! i pomimo ze jej troche przybylo tu i tam, a mnie bez iqmana nic nie dziala to dalismy rade poczuc sie jeszcze raz jak w liceum
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): moni -

a ja mam męża (cieniasa w łożu ;) ale tylko od zarabiania kaski a do seksu mam cudownego kochanka sporego który mnie pięknie zadowala ! oj,życie jest piękne !
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): zalamana -

A Ja sie wlasnie dowiedzialam ze moja przyjaciolka z zazdrosci ze mam super meza ,ze sie nam dobrze powodzi,ze cochwile jezdzimy gdzies razem,ze prowadzimy super zycie towazrystwo postanowila mi uwiesc meza i miec seks z nim.Tak mi powiedziala jak jej spytalam.I tak udalo sie jej.Jestem w szoku,wyslalamu sms romantyczne Jego to jaralo i tak z nia ciagnal,wkoncu propozycja spotaknia i seks jeden drugi,Powiedzial ze wstydzil sie odmowic,ze mial chore meskie ego.Nigdy za nia nie przepadal,wrecz nasmiewal sie z niej ze bardzo gruba,styl tragiczny,no i niezaradnosc Jej.Ja mam swoj biznes.Co sie faceci z wami dzieje ?czy tak naprawde jest to wazsze meskie ego?oczywiscie blagao przebaczenie,o niej nie chce nawet slyszec,sam sie teraz dziwi jak z takim pasztetem mogl romansowac,majac laske w domu.Jestem zalamana,w szoku.Co ja dzieciom powiem ? jak odejde.Do tej pory byl praktycznie facetem bez wad.Dlatego mi bardziej ciezko.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): walo -

żeby chcieć coś zrobić z moją byłą to bym chyba musiał sobie łyknąć jakieś iqmany najpierw żeby mnie coś pobudziło bo mój przyjaciel to bez niczego by nie dał rady..
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): elek-torat -

czy szczęście ulokowane jest tylko "poniżej pasa" ???????????????
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): asia -

pamiętaj! męzczyzna dla byłej kochanki zrobi wszystko ... oprócz powrotu do niej! Nie ulegaj złudzeniom. To są pieski...
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): Czyjawiem -

Mój życiowy paradoks - lubię (naprawdę) kobiety a jednocześnie mam o nich (bardzo) niskie mniemanie. A seks z byłą to seks jak każdy inny, tylko juz przetestowany:)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz