84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +12
84 ppt ?

Seksowna czy sympatyczna? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Seksowna czy sympatyczna?

Napisał(a): gość -

Heavenfire
ania121 czy zgadzacie się z "mitem" że facet będzie z seksowną ale ożeni się z sympatyczną? czekam na opinie :)
Wybierze tę z większymi cyckami.
to jest dopiero mit, ze faceci wolą duże piersi. Liczy się przede wszystkim kształt i jędrność, a nie wielkość. To pewnik. A ja osobiście na dodatek wole te małe do 75B :P

Re: Seksowna czy sympatyczna?

Napisał(a): Londoner -

Najsypatyczniejsza na swiecie kobieta moze byc jedynie przyjaciolka, jezeli nie bedzie nas fizycznie pociagac - malzenstwo z taka to narazanie obojga na frustracje i pokusy skoku w bok. Ale nasza zona nie musi wcale byc ikona seksu. To na NAS ma dzialac, Bo to MY mamy spedzic z nia reszte zycia. Wystarczy, ze bedziemy czuc dreszcze na jej widok. A przy okazji - na seksowne suczki szkoda czasu i nasienia.

Re: Seksowna czy sympatyczna?

Napisał(a): gość -

Najlepiej żeby kobieta była i seksowna i sympatyczna. Niestety takie połączenie jest ciężko spotkać, pewnie są wyjątki ale takich nie spotkałem. Dużo w tym racji, seksowna kobieta do łóżka a wybranka na całe życie sympatyczna. tylko problem jest większy czy seksowna kobieta będzie dobra w łóżku czy nie? pewnie w większości przypadków kobieta sympatyczna ma większe obeznanie w seksie od seksownej dlatego większość normalnie myślących facetów wybierze sympatyczną i na całe życie bo taka kobieta okaże się demonem seksu. I gość będzie miał z kim porozmawiać, będzie miał w łóżku to co chce i wiele innych zalet.

Re: Seksowna czy sympatyczna?

Napisał(a): gość -

Bycie seksowną to pojęcie względne...jeden uzna za seksowną kobietę w tatuażach i skórzanych ciuchach a dla innego seksowna będzie kobieta w zwiewnej sukience w kwiatki;) Co do pytanie to chyba każdy chce mieć u swojego boku kobietę, która w naszej opinii połączy obie te cechy. Seksowna dla nas powinna być bo w dobrym związku pociąg fizyczny musi być, sympatyczność też jest ważna bo trzeba się dobrze czuć w swoim towarzystwie. Wydaję mi się tylko, że dużo facetów nie chciałoby mieć na stałe dziewczyny będącej wulgarną i bardzo wyzywającą w wyglądzie i zachowaniu na co dzień. Takie panie najczęściej budzą zainteresowanie pod kątem przygody, zabawy ale nie stałego związku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seksowna czy sympatyczna?