100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
100 ppt ?

Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL
do -

To nawet małpy lepiej się traktują niż Ty swoją połówkę. Przecież obrzucanie brudną bielizną to szczyt DURNOTY. Rozumiem,że każdy może pierdnąć, ale nie robimy tego pod nosem drugiej osoby.
Czy Ciebie ktoś próbował wychować?? Poczytaj "Księgę dżungli", gdzie przedstawiono życie i zwyczaje zwierząt. Daleko Ci do ich kultury.
-

Nie rozumiem dlaczego tak się oburzacie.
Jej chłopak na pewno, jako facet, jest wzrokowcem i dlatego kręci go obejrzenie seksu ze swoją dziewczyna z innej perspektywy. I nie ma w tym nic złego. Ludzie szukają różnych podniet, a ta akurat jest niegroźna i może jedynie dodać pikanterii w łóżku. Dziwi mnie, że uważacie go od razu za zboczeńca i dewianta.
Opisanego przez autorkę tematu "problemu" nie możemy do końca rozwiązać ponieważ nie znamy charakteru jej chłopaka, nie wiemy jakimi zasadami się w życiu kieruje, czy jest dojrzały itd. Wiadomo, że jest ryzyko iż trafiła na gówniarza, który może się tym filmem kiedyś w sposób niecny posłużyć, ale uwierzcie - są jeszcze na tym świecie faceci, którzy szanują godność drugiego człowieka, nawet jeśli coś nie wyjdzie. Są też, jak wiadomo pary, które rozstają się w przyjaźni.
Ponadto, nie wiemy jak autorce wiedzie się w związku. Czy jest to coś naprawdę poważnego, czy planują wspólną przyszłość, a może jest to taka tam luźna parka.

Podsumowując, nagrywanie swoich igraszek nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, ale partnerzy muszą mieć do siebie zaufanie i znać dogłębnie swoje charaktery :)
-

Łooo matko,,,, ale sensacja !!
Ludzie na co dzień, stale, licznie, w tej i każdej chwili, robią mocniejsze rzeczy, niż nagrywanie swojego seksu prywatnie.
Wystarczy zapoznać się z serwisem kamerkowym s h o w u p . t v (taki adres bez spacji trzeba wpisać w pole adresu przeglądarki) a zobaczycie na żywo, w czasie rzeczywistym, mnóstwo polskich par - zwykłych amatorów, normalsów, które uprawiają seks publicznie i w 4 literach mają przejmowanie się co powiedzą moherki.
Generalnie ludki mało wiecie o seksie, mało doświadczyliście, mało rozumiecie a jeszcze mniej potraficie dobrze posługiwać się internetem. :)):))
do -

Dokadnie popieram, coś między wami pójdzie nie tak, znajdziesz sobie innego lepszego a później były pokaże mu nagranie. Po drugie jak taki zafascynowany ma pełno amatorskich filmików niech sobie ogląda. Staniesz się pośmiewiskiem przed jego kolegami a po nim spłynie to jak po kaczce. Nie warto takie rzeczy mogą zostać na dłużej a Ty będziesz tego żałować. Szanuj siebie.
Pozdrowionka
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • chce nagrać nasz sex
  • nagrania sex z chlopakiem w urzku
  • moj chlopak chce nagrac seks
  • dziewczyna uprawia seks z chłopakiem w uszku filmiki
  • nagrywanie sexu z chlopakiem
  • nagrywanie seksu forum
  • nagrywanie seksu z chłopakiem co sądzicie
Do góry strony: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku