107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
107 ppt ?

Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): -

gość Wy się znacie, stare katole. Wiecie jak wygląda normalny związek dwojga ludzie, którzy się kochaja i są dla siebie przyjaciółmi? Na porządku dziennym są bąki,nagrywanie taśm, głupie, a nierzadko przesadzone dowcipy z zaskoczenia, rzucanie się starymi śmierdzącymi skarpetami, zakładanie znoszonych majtek na głowę. Co wy wiecie o życiu mądrale????? NIC!!! Posiadacie wiedzę serialowo-filmową a ten psychologiczny bełkot wywodzi się zapewne z rozmów w toku. Związek to jest pełna akceptacja drugiej połówki!!!!!!!!!!
To nawet małpy lepiej się traktują niż Ty swoją połówkę. Przecież obrzucanie brudną bielizną to szczyt DURNOTY. Rozumiem,że każdy może pierdnąć, ale nie robimy tego pod nosem drugiej osoby.
Czy Ciebie ktoś próbował wychować?? Poczytaj "Księgę dżungli", gdzie przedstawiono życie i zwyczaje zwierząt. Daleko Ci do ich kultury.

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): gość -

Ktoś już napisał że po ślubie. Tak ,możesz wtedy się zgodzić.Po kilku latach małżeństwa nie kilku dniach
Jeśli bardzo nalega to jest to podejżane,więc dla własnego bezpieczeństwa nie rób tego

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): -

gość to był przykład z tą intercyzą pokazujący jakimi hipokrytkami bywają kobiety.bo niby czemu ta pani zakłada, że w przyszłości nie będą razem i będzie ją szantażował nagraniem(nie ufa chłopakowi?) to po co z nim jest??faceci którzy żądają intercyzy są traktowani jak jakieś egoistyczne świnie bo zakładają że coś może sie spier.. i wolą się zabezpieczyć.z tym nagrywaniem to identyczna sytuacja ale panie na forum oburzone

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): gość -

Nie rozumiem dlaczego tak się oburzacie.
Jej chłopak na pewno, jako facet, jest wzrokowcem i dlatego kręci go obejrzenie seksu ze swoją dziewczyna z innej perspektywy. I nie ma w tym nic złego. Ludzie szukają różnych podniet, a ta akurat jest niegroźna i może jedynie dodać pikanterii w łóżku. Dziwi mnie, że uważacie go od razu za zboczeńca i dewianta.
Opisanego przez autorkę tematu "problemu" nie możemy do końca rozwiązać ponieważ nie znamy charakteru jej chłopaka, nie wiemy jakimi zasadami się w życiu kieruje, czy jest dojrzały itd. Wiadomo, że jest ryzyko iż trafiła na gówniarza, który może się tym filmem kiedyś w sposób niecny posłużyć, ale uwierzcie - są jeszcze na tym świecie faceci, którzy szanują godność drugiego człowieka, nawet jeśli coś nie wyjdzie. Są też, jak wiadomo pary, które rozstają się w przyjaźni.
Ponadto, nie wiemy jak autorce wiedzie się w związku. Czy jest to coś naprawdę poważnego, czy planują wspólną przyszłość, a może jest to taka tam luźna parka.

Podsumowując, nagrywanie swoich igraszek nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, ale partnerzy muszą mieć do siebie zaufanie i znać dogłębnie swoje charaktery :)

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): gość -

Łooo matko,,,, ale sensacja !!
Ludzie na co dzień, stale, licznie, w tej i każdej chwili, robią mocniejsze rzeczy, niż nagrywanie swojego seksu prywatnie.
Wystarczy zapoznać się z serwisem kamerkowym s h o w u p . t v (taki adres bez spacji trzeba wpisać w pole adresu przeglądarki) a zobaczycie na żywo, w czasie rzeczywistym, mnóstwo polskich par - zwykłych amatorów, normalsów, które uprawiają seks publicznie i w 4 literach mają przejmowanie się co powiedzą moherki.
Generalnie ludki mało wiecie o seksie, mało doświadczyliście, mało rozumiecie a jeszcze mniej potraficie dobrze posługiwać się internetem. :)):))

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): gość -

gość kolejny rzucony temat ktoś rzuci i nie odpisuje więcej, aby ludzie sobie pogadali
Dokładnie
Tu chyba są opłacani temat-ciarze, którzy później już nie biorą udziału w dyskusji.
Ważne aby ludziska odświeżali reklamy kłócąc się dla zabicia czasu.

Re: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku

Napisał(a): Engi -

gość nie rób tego. możesz żałować. a jak się rozstaniecie i cie bedzie szantażował a ty bedziesz chciała już wieść normalne życie z kimś innym...
nie warto
Dokadnie popieram, coś między wami pójdzie nie tak, znajdziesz sobie innego lepszego a później były pokaże mu nagranie. Po drugie jak taki zafascynowany ma pełno amatorskich filmików niech sobie ogląda. Staniesz się pośmiewiskiem przed jego kolegami a po nim spłynie to jak po kaczce. Nie warto takie rzeczy mogą zostać na dłużej a Ty będziesz tego żałować. Szanuj siebie.
Pozdrowionka
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • chce nagrać nasz sex
  • nagrania sex z chlopakiem w urzku
  • moj chlopak chce nagrac seks
  • dziewczyna uprawia seks z chłopakiem w uszku filmiki
  • nagrywanie sexu z chlopakiem
  • nagrywanie seksu forum
  • nagrywanie seksu z chłopakiem co sądzicie
Do góry strony: Sekstaśma- mój chłopak chce nas nagrać w łóżku