Reklama

77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +0
77 ppt ?

"seksualny słownik" (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"seksualny słownik"

Napisał(a): -

Do założenia tego wątku, zainspirował mnie inny wątek w którym anglojęzyczna nazwa pewnych czynności seksualnych, spowodowała małe nieścisłości. Język polski jest ubogi w seksualne nazewnictwo. Proponuję wam nową zabawę, która polega na wymyślaniu nowych nazw czynności seksualnych. Może macie w swoim seksualnym słowniku już jakieś wymyślone subtelne lub te bardziej szalone nazwy, którymi zechcecie się ze wszystkimi podzielić. Być może są też wśród nas osoby, które mają trudność z nazwaniem jakieś czynności, której nazwa jest wulgarna i nie chce w ten sposób jej używać. Podajcie
tą nazwę, a wspólnymi siłami może coś wymyślimy.
INTERIA.PL

Re: "seksualny słownik"

Może obok tego tematu poruszę następny, dotyczy młodzieży, która do spraw seksu podchodzi na luzie. Ostatnio przeczytałam o modzie, która panuje wśród młodzieży w Anglii. Są to kolorowe żelowe bransoletki nazywają się shangbands. W podstawowym zestawie jest ich 6 i każdy kolor oznacza jakąś czynność seksualną. Właściciele tych kolorowych kółek, pokazując odpowiedni kolor wyrażają swoją ochotę na daną zabawę.
różowa- pokaż piersi lub penisa, żółta-pieszczoty, błękitna-lodzik lub minetka, czerwona-pocałunek, zielona-palcówka, czarna-sex, szara-sex na świeżym powietrzy, złota-chcę lub zgadzam się na wszystkie czynności seksualne itd. Kolorów tych bransoletek jest multum, a młodzież nią obwieszona nie ma trudności z komunikowaniem się w sprawach seksu. Młodzieńczy spontan? Pokaż kolor bransoletki i po sprawie.
Działajmy w tworzeniu słownika, zanim bransoletki te trafią do Polski (może już trafiły, nie wiem) bo gdy przyjmą się u nas słowa nie będą już potrzebne:))

;-)
100000 lat temu na pewnym forum, które już od daaawna nie istnieje, mieliśmy podobny wątek.
Szkoda, że nie zrobiłem z niego <Print Screena>, bo teraz byłby jak znalazł.
No trudno.
Może więc tu spróbujemy kontynuować tą chlubną erotyczną tradycję?
Zobaczymy czy w ogóle można, bo tutejszy "Seks i erotyka" polega między innymi na usuwaniu stąd wątków, które ściśle tyczą się seksu i erotyki, ale nie zapeszajmy i weźmy się do roboty!

Wbrew pozorom język polski jest przebogaty - a na pewno znacznie bogatszy niż np. angielski - w erotyczne określenia.
Dla przykładu przyjrzyjmy się onanizmowi i zobaczmy jak wieloma terminami możemy go nazwać:
- marszczenie freda
- witanie się z Renią Grabowską
- bicie niemca po hełmie
- miętoszenie gada
- spuszczanie z krzyża
- struganie marcheweczki
- drażnienie węża (lub pytonga)
- jechanie na ręcznym
- klikanie myszki
- głaskanie guziczka
- bawienie się dzyndzelkiem
- smyranie (czochranie) bobra
... i tak dalej, i tak dalej. ;-)

Zapewne znacie jeszcze wiele podobnych określeń na tą jakże rajcowną czynność, w tym ciekawe regionalizmy bądź określenia subkulturowe wywodzące się z przeróżnych gwar.
Ciekawe, czy jakieś tu jeszcze dopiszecie, i to niekoniecznie związane z autopieszczotami? :-)

CroftLara ;-)
100000 lat temu na pewnym forum, które już od daaawna nie istnieje, mieliśmy podobny wątek.
Szkoda, że nie zrobiłem z niego <Print Screena>, bo teraz byłby jak znalazł.
No trudno.
Może więc tu spróbujemy kontynuować tą chlubną erotyczną tradycję?
Zobaczymy czy w ogóle można, bo tutejszy "Seks i erotyka" polega między innymi na usuwaniu stąd wątków, które ściśle tyczą się seksu i erotyki, ale nie zapeszajmy i weźmy się do roboty!

Wbrew pozorom język polski jest przebogaty - a na pewno znacznie bogatszy niż np. angielski - w erotyczne określenia.
Dla przykładu przyjrzyjmy się onanizmowi i zobaczmy jak wieloma terminami możemy go nazwać:
- marszczenie freda
- witanie się z Renią Grabowską
- bicie niemca po hełmie
- miętoszenie gada
- spuszczanie z krzyża
- struganie marcheweczki
- drażnienie węża (lub pytonga)
- jechanie na ręcznym
- klikanie myszki
- głaskanie guziczka
- bawienie się dzyndzelkiem
- smyranie (czochranie) bobra
... i tak dalej, i tak dalej. ;-)

Zapewne znacie jeszcze wiele podobnych określeń na tą jakże rajcowną czynność, w tym ciekawe regionalizmy bądź określenia subkulturowe wywodzące się z przeróżnych gwar.
Ciekawe, czy jakieś tu jeszcze dopiszecie, i to niekoniecznie związane z autopieszczotami? :-)
Sławna Renia Grabowska, najlepsza przyjaciółka każdego faceta :)
Kiedyś moja koleżanka użyła zwrotu "śmieszna", określając swoją muszelkę. Gdy spytałam dlaczego tak ją nazywa, stwierdziła, że maleńka zawsze jest uśmiechnięta i dostarcza tyle przyjemności, więc tak już zostało i w wśród znajomych, poruszając temat seksu tak nazywamy muszelkę.
-mizianie śmiesznej- to fajna zabawa :)

19iskierka84 Sterczące drażniątka....hehe:)) noo są dwa
ale jedno drażniątko bywa nie mniej bardzo drażliwe:))
A te <daw sterczące drażniątka> skojarzyły mi się z wyprężonymi cucuszkami. ;-)

A właśnie! Na damski biust też jest wiele krajowych określeń:
- cycochy
- gary
- bufet
- piegi (o małych)
- zderzaki
- dydle
- perogi
- mleczarnia
... i zapewne sporo innych! :-)

CroftLara
19iskierka84 Sterczące drażniątka....hehe:)) noo są dwa
ale jedno drażniątko bywa nie mniej bardzo drażliwe:))
A te <daw sterczące drażniątka> skojarzyły mi się z wyprężonymi cucuszkami. ;-)

A właśnie! Na damski biust też jest wiele krajowych określeń:
- cycochy
- gary
- bufet
- piegi (o małych)
- zderzaki
- dydle
- perogi
- mleczarnia
... i zapewne sporo innych! :-)
Tak,,, ale o wiele zgrabniejsze określenia i bardziej wyrafinowane:))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak inaczej nazwac minete
  • nazwy zabaw seksualnych
  • jak inaczej nazwa palcwk
  • jak si inaczej nazywa palcwka
  • okrelenia erotyczne
  • angielskie nazwy seksualne
  • nazwy czynnoci seksualnych
  • jak inaczej nazwa minet
  • jak nazwa inaczej minete
  • Wszystkie nazwy seksualne