27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń474
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Sen o jezusie. co moze oznaczać? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sen o jezusie. co moze oznaczać?

Napisał(a): ireneo -

zikaBBthatlived
aloha Założycielu wątku, są sny prorocze, LECZ muszą one zgadzać się z tym co jest napisane w Biblii. Zaś to co zobaczyłeś/usłyszałeś jest ludzką wyobraźnią. Tyle.
Proroctwa z natury dostarczaja nowych informacji a nie odgrzewane kotlety.
Miałem sen, jak to proroczo brzmi. A jak napisałem, cyferki okazały się do miejsca , w którym mi się proroczo przyśniły..
Najlepsze proroctwa jawią sie we śnie po przeżarciu. Zwykle parę godzin później doznajemy olśnienia, a w nim powody takiego czy innego sennego badziewia. Bywa, że jakieś zdanie zasłyszane, choć bez przykładania do niego uwagi. Sny da się też zaprojektować samemu. Robię tak, choć przyznaję, takiego samego jeszcze mi się nie udało. To zależy od ilości śmieci zebranych do łepetyny przez dzień.
INTERIA.PL

Napisał(a): zikaBBthatlived -

ireneo
zikaBBthatlived
aloha Założycielu wątku, są sny prorocze, LECZ muszą one zgadzać się z tym co jest napisane w Biblii. Zaś to co zobaczyłeś/usłyszałeś jest ludzką wyobraźnią. Tyle.
Miałem sen, jak to proroczo brzmi. A jak napisałem, cyferki okazały się do miejsca , w którym mi się proroczo przyśniły..
Najlepsze proroctwa jawią sie we śnie po przeżarciu. Zwykle parę godzin później doznajemy olśnienia, a w nim powody takiego czy innego sennego badziewia. Bywa, że jakieś zdanie zasłyszane, choć bez przykładania do niego uwagi. Sny da się też zaprojektować samemu. Robię tak, choć przyznaję, takiego samego jeszcze mi się nie udało. To zależy od ilości śmieci zebranych do łepetyny przez dzień.
Dziwi mnie, ze w 21 w. ludzie ktorzy potrafia czytac i pisac wciaz uwazaja sny jako magiczne.

Napisał(a): KwestiaPodejscia -

Warto by było iść do spowiedzi, chociaż dla spokoju ducha. Sen moim zdaniem może być potraktowany jako impuls, albo znak, żeby zastanowić się nad swoją wiarą, swoim kontaktem z Bogiem ostatnim czasem, albo może po prostu zachęta do modlitwy? Jeśli dawno nie byłaś u spowiedzi i wahałaś się czy iść czy nie iść, to może ten sen "pomocą" w podjęciu decyzji.

KwestiaPodejscia Warto by było iść do spowiedzi, chociaż dla spokoju ducha. Sen moim zdaniem może być potraktowany jako impuls, albo znak, żeby zastanowić się nad swoją wiarą, swoim kontaktem z Bogiem ostatnim czasem, albo może po prostu zachęta do modlitwy? Jeśli dawno nie byłaś u spowiedzi i wahałaś się czy iść czy nie iść, to może ten sen "pomocą" w podjęciu decyzji.
Co wartosciowego moze wyniknac z opowiadania o swoich uczynkach plociuchowi? Nie lepiej konferencje prasowa zamiast?

Napisał(a): aloha -

zikaBBthatlived
Gdy mowa jest o proroctwach starotestamentowych to można zgodzić się że chodzi o nowe nie znane rzeczy. Ale wspoczesne to przede wszystkim :
1. pociecha
2. pouczenie
3. napomnienie/korekta
Ewentualnie ogloszenie przyszłości, lecz tylko indywidualnej, bo taogólna zawarta jest w Piśmie Świętym.

aloha
zikaBBthatlived
Gdy mowa jest o proroctwach starotestamentowych to można zgodzić się że chodzi o nowe nie znane rzeczy. Ale wspoczesne to przede wszystkim :
1. pociecha
2. pouczenie
3. napomnienie/korekta
Ewentualnie ogloszenie przyszłości, lecz tylko indywidualnej, bo taogólna zawarta jest w Piśmie Świętym.
Czyli jesli proroctwo cie pocieszy to wtedy proroctwo zostaje wypelnione. Korekta ze swej natury nie moze zgadzac sie z tym co bylo wczesniej. Wyglada, ze znow bezwstydnie kradniecie slowa. Tak jak powinniscie pisac Prawda zamiast prawda (bo znaczenia tych nie maja ze soba nic wspolnego), tak samo powinniscie pisac Proroctwo zamiast proroctwo. Moze powinienes napisac Korekta zamiast korekta?

Napisał(a): aloha -

zikaBBthatlived
aloha
zikaBBthatlived
1. pociecha
2. pouczenie
3. napomnienie/korekta
Czyli jesli proroctwo cie pocieszy to wtedy proroctwo zostaje wypelnione. Korekta ze swej natury nie moze zgadzac sie z tym co bylo wczesniej. Wyglada, ze znow bezwstydnie kradniecie slowa. Tak jak powinniscie pisac Prawda zamiast prawda (bo znaczenia tych nie maja ze soba nic wspolnego), tak samo powinniscie pisac Proroctwo zamiast proroctwo. Moze powinienes napisac Korekta zamiast korekta?
Jest dokładnie jak napisałeś, jedynie wypełnienie się proroctwa uwiarygadnia go. W przeciwnym wypadku jest to proroctwo fałszywe.

Korekta dotycząca niewłaściwego postępowania człowieka MUSI BYĆ ZGODNA z tym co zostało napisane w Biblii. Bo jeśli jest inaczej to ktoś mówi nieprawdę, kto na pewno nie myli się to jest oczywiste.

Jeśli uważa się za prawdę Jezusa Chrystusa, to wszystkie inne rzeczy które zgodne są z nauczaniem Syna Bożego, Jego apostołów i proroków jest z dużej litery.

Napisał(a): ~śledczy -

To prowokator. Tak wnioskuję, bowiem nie pierwszy już raz daje upust dla cynizmu swego:http://forum.(...)3081305 ORAZhttp://forum.(...)3075835
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sen o jezusie. co moze oznaczać?