5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

serduszkowy podarunek życia (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

serduszkowy podarunek życia

Napisał(a): ireneo -

Umierał. W szpitalu był sprzęt serduszkowy, zakupiony dzięki radosnej zbiórce. Jakiś bałwan wolałby, kulki za te zebrane kupić dla OTK.
"Taką właśnie dostał 4-letni Oliwierek, który urodził się z wadą serca. Dzięki sztucznej komorze serca zakupionej przez WOŚP, chłopiec żyje i czeka na przeszczep. -Gdyby nie ta komora Oliwiera pewnie już by z nami nie było, bo było z nim naprawdę kiepsko"
Ile warte życie 4-latka? Nawet wszystkie zebrane pieniądze.
INTERIA.PL

Re: serduszkowy podarunek życia

a tu kilka anty-parafek, choć z oceną, dlaczego anty.
Jjjjjjjaaaa mama : Osobiście jestem mamą która urodziła wcześniaka i dzięki zakupionemu sprzętu przez Wielką Orkiestrę mój mały szkrab żyje więc przestańcie być tacy zatruci oni a raczej ludzie dobrej woli za ich pośrednictwem pomagają!!!! Zamiast pisać bzdury zastanówcie się jak pomóc! !!!!!!!!!!!!
54 minuty temu | ocena: 83% | odpowiedzi: 1

~wer : Chamstwo przybralo zatrwazajace rozmiary.Ci ktorzy nie chca niech nie pomagaja.Ide o zaklad ze sa to albo spoleczni egoisci albo banda nieudacznikow ktorym zycie sie posypalo przez wrodzona glupote i egoizm i teraz probuja sie wyzyc hejtuac przepiekna idee pomocy ludziom.Tu nawet nie chodzi tylko o pieniadze ktore przekazemy na leczenie dzieciakow,ale o przede wszystkim ze polacy sa pelni empatii i pomagaja sobie nawzajem budujac lancuch serc.Pisiory robia wszystko by to powstrzymac,,chca by polacy byli rasistami,egoistami,klamczuchami tak jak oni.Ale polacy sie nie dadza nabrac na pisowskofaszystowski hejt.Nie chcecie ,nie pomagajcie,dawajcie rydzykowi ktory jeszcze zadnego czlowieka nie uratowal.Wasza sprawa .Ale nie przeszkadzajcie
27 minut temu | ocena: 75%
Pod każdą składam podpis Irek

abce Od roku 1988 często bywałam w szpitalach i to na OIO - mach. Widziałam wiele sprzętu z naklejonymi " czerwonymi serduszkami " ...
Gdyby minister na ministrze stawał i każdy się jak mocarz naprężał, to prędzej padną na zawał, niż kupią ile potrzeba - taki sprzętu ciężar

Napisał(a): abce -

ireneo
abce Od roku 1988 często bywałam w szpitalach i to na OIO - mach. Widziałam wiele sprzętu z naklejonymi " czerwonymi serduszkami " ...
Gdyby minister na ministrze stawał i każdy się jak mocarz naprężał, to prędzej padną na zawał, niż kupią ile potrzeba - taki sprzętu ciężar
Przecież cała władza rządząca i ich rodziny nie muszą się martwić o opiekę medyczną bo wiedzą ,że otrzymają najlepszą opiekę i dostęp do najnowocześniejszego sprzętu - tego od p. Owsiaka .
Reszta społeczeństwa ich nie obchodzi. Za to IM się to należy ..

Napisał(a): abce -

abce
ireneo
Przecież cała władza rządząca i ich rodziny nie muszą się martwić o opiekę medyczną bo wiedzą ,że otrzymają najlepszą opiekę i dostęp do najnowocześniejszego sprzętu - tego od p. Owsiaka .
Reszta społeczeństwa ich nie obchodzi. Za to IM się to należy ..
Jutro , jak co roku znowu wrzucę składkę , bo wiem że jest na dobry cel i widać to w szpitalach .
« Wróć do tematów
Do góry strony: serduszkowy podarunek życia