Reklama

141
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
141 ppt ?

SEX małżeński grzechem (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SEX małżeński grzechem

Napisał(a): mężatka -

Buszując po necie natrafiłam na Taki temat i muszę się przyznać że jestem zszokowana. Mimo mojego słusznego wieku i głębokiej wiary żyłam w nieświadomości. Przeczytałam w arykule pt. 'Spowiedź " że seks małżeński może być grzechem, mało tego odnoszę wrażenie że jest barsziej grzeszny niż seks przed ślubem....! Bo skoro pisze tam , że grzechem jest petting w małżęństwie i współżycie" poza pochwą", antykoncepcja - poza naturalną oczywiście,wnioskuję że w małżeństwie grzeszymy bardziej niż przed ślubem. Zawsze myślałam że w małżeństwie można się cieszyć sexem do woli, bo przecierz już nie cudzołożymy, kochamy się i naturalną żeczą jest sex kiedy i jak się chce... Nie stosuję antykoncepcji oprócz naturalnej ze względu na wiarę ale żeby pieszczoty z własnym mężem były grzechem??????!!!!!! Nie mogę się z tym pogodzić . Z tego wniosek , że od 10 lat żyję w grzechu ( małżeństwie) i świętokradzko przyjmuję Komunię Swiętą. Dodam tylko ,że bardzo kocham mojego męża i On mnie .
INTERIA.PL

Re: SEX małżeński grzechem

Napisał(a): -

Ciekawe kto napisał artykuł który czytałaś? Pewnie jakiś moherowy beret. Sex w małżeństwie jest nie tylko dozwolony ale nawet nakazywany. Apostoł Paweł w Liście do Koryntian pisze "nie strońcie od współżycia z sobą".Chyba to wystarcza za wszystkie argumenty przeciw. A co do tego co w łóżku robisz ze swoim mężem mówię Ci- cokolwiek sprawia wam radość róbcie i nie przejmujcie się głupim gadaniem głupich ludzi.

Napisał(a): Gość -

ilu ludzi tyle pogladow wszystko mozna zinterpretowac na swoj sposob kazdy grzech jakos wytlumaczyc.kto pisze takie bzdury ze sex w malzenstwie jest grzechem?! ojciec rydzyk? nie przejmuj sie tym .to bzdura i ktos usilnie probuje zrobic nam wode z mozgu.kochajcie sie na zdrowie i tak jak sprawia wam to przyjemnosc i nie zastanawiaj sie nad takimi bzdurami.pozdawiam .rozpalona mezatka

Napisał(a): Gość qq -

Seks jako grzech to wymysł dewiantów kościelnych. Nie mogę zrozumieć jakim prawe personel naziemny uzurpuje sobie prawo do oceny seksu jako grzech. Jedynym argumentem jaki przychodzi mi do głowy może być zachwianie równowagi emocjonalnej i żal, że księża nie mogą legalnie rozkoszować się przyjemnością przebywania w stanie ekstazy. Być może przyczyną są jakieś inne zaburzenia. Aby nie słuchać wielu głupich teorii kościelnych od kilkunastu lat nie chodzę już do tego domu rozpusty.

Napisał(a): Gość -

aleś błysnął. Po co ten krzyk i gniew, osoby nie panujące nad swoimi emocjami są... słabe. Kościół miesza się do każdej sytuacji w życiu ludzi, żeby wyjaśnić co jest złe i jakie mogą być tego konsekwencje. Seks w małżeństwie może być dobry i budujący, a może być też niszczący i poniżający. Mąż gwałci swoją żonę, bije ją podczas stosunku, krzyczy, grozi jej. Wg Twojej teorii kościół nie ma prawa się wtrącać w ich współżycie? Nie ma prawa powiedzieć złego słowa? Wszystko jest tendencyjne... wszystko.

Napisał(a): user 32 -

Grzeszysz kiedy uprawiasz seks w małżeństwie. Grzeszy kiedy się masturbujesz.
Przestrzeganie pustych przepisów wyciągniętych z rękawa nie daje człowieka nic. Dosłownie nic. Nie rób tego, nie rób tamtego a tego nie dotykaj.
Bóg dał mężczyźnie kobietę by mogli cieszyć się swoim ciałem i swoją obecnością. Daj temu swojemu facetowi najlepszy sex i pomyśl, że właśnie to o czym tu mówimy właśnie stworzył Bóg. Nie zapomnij więc Bogu podziękować.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z mezem to grzech
  • sex maeski a wiara
  • czy musze sie spowiadac z seksu z mezem
  • seks poza malzenski to grzech?
  • sex w maestwie co wolno
  • jak sie spowiadac z spulzycia w malrzenstwie
  • jak si spowiada z sexu w malzenstwie
  • czy sex w malzenstwie to grzech
  • co mozna w malzenstwie w sprawach seksu
  • sexualnosc w malzenstwie co mozna