282
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +28
282 ppt ?

Sex po porodzie (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sex po porodzie

Napisał(a): ~trzenka -

Mam pytanie kiedy sex po porodzie wchodzi w grę? Jak to wyglądało u was kobietki? Wiadomo że po samym porodzie nie ma się na to siły i myśli się o maleństwie ale w końcu ten stan nie trwa wiecznie. Mam też pytanie czy sex po porodzie różni się od tego przed? Czy są jakieś inne doznania? Słyszałam różne opinie na ten temat, nie ukrywam że niezbyt pozytywne o mniejszej przyjemności i rozciągniętej pochwie i trochę mnie to martwi. Boję się też że mój mąż może być mniej zadowolony i inaczej patrzeć na moje ciało.
INTERIA.PL

Re: Sex po porodzie

Napisał(a): ~dango -

Wszystko zależy jakiego rodzaju był poród, czy trzeba było nacinac, czy trzeba było zszywać... My z tym czekaliśmy ponad dwa miesiące bo poza wygojeniem trzeba było ogarnąć się w nowej sytuacji. Po porodzie można miec depresję albo inne zaburzenia nastroju i wtedy nie ma zbytniej ochoty na seks. A o męża się nie powinnaś martwić, jeśli cię kocha to przeciez nie będzie mu to przeszkadzało.

Napisał(a): ~zośka89 -

Sex po porodzie nie wchodzi w grę, a na pewno nie od razu. Po porodzie kobieta jest w tzw. połogu. Jej organizm oczyszcza się po minionych wydarzeniach i z dróg rodnych się "krwawi". Trwa to około 6 tygodni i w tym czasie zalecana jest wstrzemięźliwość. Dopiero na kontroli u ginekologa, która powinna się odbyć mniej więcej po tym czasie dowiesz się co i jak.. :)

Napisał(a): Martazwarta -

A usta? Przecież może kobieta zaspokoić swojego mężczyznę oralnie😁
Pieszczoty są wskazane i seks można uprawiać analnie jest tyle możliwości
Tylko trzeba chcieć,bo jak się rozleniwi kobieta przez te dwa miesiące to później nie będzie jej się chciało i zawsze znajdzie jakaś wymówkę
Kobiety nie bądźcie takie samolubne bo później a,u bo mąż konia wali albo chodzi do przyjaciółki 😁

Napisał(a): ~ramban -

Moja kobieta po porodzie oszalała na punkcie dziecka do tego stopnia, że nie ma mowy o żadnym zbliżeniu.. No chyba, że w celu zmajstrowania kolejnego bobasa.. Czuję się odepchnięty na boczny tor, próbuje zwrócić na siebie jej uwagę, ale mi nie wychodzi.. Swoje potrzeby mam, a i cierpliwość mi się kończy..

Napisał(a): ~Darianka -

Nie, nie różni się. Tzn, prawdą jest to, że seks tak jak i my jest zmienny. Nigdy już pewnie nie będzie kochać się tak jak na początku Waszej znajomości, inny był też na pewno seks później, a teraz kiedy jest już dziecko, też będzie inaczej. Ale czy gorzej? Nie.. Miłość też się zmienia, dojrzewa, wzmacnia.. A pożądanie, no cóż, mocno trzeba je pielęgnować, jako i samo uczucie.. Na razie daj sobie czas, ale nie odsuwaj męża/partnera na dalszy tor, bo może się to źle skończyć.

Napisał(a): ~łysy gorzów -

no cóż musimy być tego świadomi,że stajemy się numerem 2 (najlepsza opcja) wrażenia z porodu tłumią kobietom chęć zajścia w kolejną ciążę (skojarzenie z seksem) oczywiście zmieniają się priorytety i powinniśmy dać im trochę czasu na przyzwyczajenie się do nowej roli 1 matki 2 kochanki u mnie trwało to ok 3-4 tygodni i w okresie względnego spokoju (po kilku przespanych nocach) i braku powikłań natura dała znać o sobie starałem się być delikatny ,ale itak myslę,że nie byłem ,wrażenie niesamowite tym bardziej , że była to inicjatywa kobiety ! dziś 30 lat póżniej i po rozwodzie łezka sie w oku kręci jedyne niepowtarzalne wrażenia (i wspomnienia)

Napisał(a): ~ala -

[cytat kogo=Martazwarta]A usta? Przecież może kobieta zaspokoić swojego mężczyznę oralnie😁
Tylko trzeba chcieć,bo jak się rozleniwi kobieta przez te dwa miesiące to później nie będzie jej się chciało i zawsze znajdzie jakaś wymówkę
Kobiety nie bądźcie takie samolubne bo później a,u bo mąż konia wali albo chodzi do przyjaciółki 😁[/cytat

walenie konia jest słuszne, nie będzie potem już problemu poporodowego]

Napisał(a): ~Pharadox -

Po 15 latach od urodzenia wszystko wróciło do stanu przed dzieciakami. Tylko trzeba było trochę poczekać ;))

A tak poważnie.. Ile głów tyle słów jak mówi stare chińskie przysłowie. U każdego będzie inaczej ale.. na pewno nie tak samo jak przed.

Napisał(a): ~adam -

~Darianka Nie, nie różni się. Tzn, prawdą jest to, że seks tak jak i my jest zmienny. Nigdy już pewnie nie będzie kochać się tak jak na początku Waszej znajomości, inny był też na pewno seks później, a teraz kiedy jest już dziecko, też będzie inaczej. Ale czy gorzej? Nie.. Miłość też się zmienia, dojrzewa, wzmacnia.. A pożądanie, no cóż, mocno trzeba je pielęgnować, jako i samo uczucie.. Na razie daj sobie czas, ale nie odsuwaj męża/partnera na dalszy tor, bo może się to źle skończyć.
Darianko chciałbym mieć tak mądrą kobietę...
Zazdrfeoszę twojemu partnerowi takiej Pani, oj zazdroszczę...

Napisał(a): ~ja sam -

~ala][cytat kogo=Martazwarta A usta? Przecież może kobieta zaspokoić swojego mężczyznę oralnie😁
Kobiety nie bądźcie takie samolubne bo później a,u bo mąż konia wali albo chodzi do przyjaciółki 😁[/cytat

walenie konia jest słuszne, nie będzie potem już problemu poporodowego]
Będzie problem porozwodowy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex po porodzie