54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
54 ppt ?

sex z prostytutką??? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sex z prostytutką???

Napisał(a): Gość -

Gość podzielcie się wrażeniami,jak to jest z taką osobą???czy robią to panowie w związkach i dlaczego???
Panowie w związkach tego nie robią bo mają swoje kochane żony i nie potrzebują płacić. Prostytutki są dla samotnych i wolnych którzy nie potrafią nawiązać intymnych relacji z kobietami. Wtedy kupują za pieniądze zaspokojenie swojego popędu.

Napisał(a): Gość -

Wspaniały, nie powie, że ją teraz głowa boli, jak zmieniasz pozycję -coś ty stary zgłupiał? itp. A poważnie, wiele żon powinno się nauczyć ja traktować partnerów w seksie. Zależy też od kobiety prostytutki i od tego jak ją klient potraktuje.
Mam wspaniałe wspomnienia z Agencji Towarzyskich. Poznałem kilka fajnych dziewczyn.

Napisał(a): -

Panienka666 Nic nie wiesz o życiu.Jestem prostytutką i panowie mający żony lub dziewczyny stanowią 80% moich klientów
Ale pytanie w tym wątku nie dotyczy żonatych panów!
Skup się więc Panienko666 na tych pozostałych 20%. ;-)
Bernardoo

Bernardoo
Panienka666 Nic nie wiesz o życiu.Jestem prostytutką i panowie mający żony lub dziewczyny stanowią 80% moich klientów
Ale pytanie w tym wątku nie dotyczy żonatych panów!
Skup się więc Panienko666 na tych pozostałych 20%. ;-)
Bernardoo
Ups!
Chyba pomyliłem wątki!
Jednak się tyczy!!! ;-)

W takim razie, jako prostytutka może coś nam o tym więcej opowiesz i uświadomisz nas, skoro już wszystko wiesz o życiu? :))
Bernardoo

FridaKahlo69
remi171 ...Wole kochanke,to moje zdanie.
Bo tańsza? Bez urazy:)
Wiesz,nie chodzi o kase....ale ja jestem przystojnym facetem,laski same za mną biegają.Więc na co mi takie...........To raczej do takich,co nie świecą urodą...JEŚLI JESTEŚ INTELIGENTNA,TO DOSKONALE WIESZ O CZYM MÓWIE...Moje zdanie i nikt go nie zmieni:-)

Gość podzielcie się wrażeniami,jak to jest z taką osobą???czy robią to panowie w związkach i dlaczego???
Jestem w zwiazku i mialem kochanki.To taki wstep ;)
Nie mam nic przeciwko temu ze ktos lubi "chodzic" na prostytutki...niektórzy są nawet od tego uzaleznienie...znam facetow którzy nie są Trolami i korzystają z ich uslug....
Mnie nie interesuje sex z prostytutka. Nie ze wzgledu na kase czy na to ze bedac zadufany w sobie nie bede placil za sex...
Mnie podnieca kobieta którą zdobywam (taki samczy , zwierzecy instynkt). Kreci mnie dziewczyna z ktora flirtuje, ktora poznaje i ta ktora podnieca sie rowniez mna a nie za kase udaje ze jest jej dobrze i wydaje adekwatnie do zaplaty mniej lub wiecej dzwiekow z siebie .

diabloOn34 (...) Nie ze wzgledu na kase czy na to ze bedac zadufany w sobie nie bede placil za sex...
(...)
Przepraszam, czy mamy przez to rozumieć, że Twoim zdaniem uprawianie nieodpłatnego sexu z kobietą świadczy o... zadufaniu faceta???
Bernardoo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z tirowka
  • sex z prostytutka
  • jak to jest z tirowka
  • jak to jest z dziwk
  • sex z prostytutką
  • sex z tirowka forum
  • jak jest z prostytutk
  • sex z tirwk forum
  • sex z tirowka wrazenia