Twój temat został dodany

31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń204
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu

Napisał(a): defis -

Cześć dziewczyny mam do was pytanie ostatnio gdzies w sieci trafiłam na stronę www.getshapercut.com. Ogolnie to mam zawsze duzo obiekcji do tego typu rozwiazan, ale to wydaje sie calkiem w porzadku. Moze wychodzi ze mnie blondynka, ale jakos wzbudza to moje zaufanie :P Czy któraś z was korzystala kiedykolwiek z takiego suplementu lub ma ewentualnie cos podobnego do polecenia?
INTERIA.PL

Re: Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu

Napisał(a): ~ilunka -

Hej, powiem ci ze wydalam sporo pieniedzy na rozne specyfiki po ktorych tylko wiecej sie pocilam i w koncu zaczelam sie edukowac w tym temacie i powiem ci ze faktycznie ten sklad preparatu ktory tu wrzucilas powinien spalac tluszcz. Zwieksza termogenike organizmu i pobudza metabolizm a im szybciej metabolizm pracuje tym szybciej palisz kalorie w ciagu dnia i latwiej zrzucic wage :) Mnie się już udało stracić 6 kg na spalaczu o podobnym skladzie.

Napisał(a): ~lejjkaa -

Ja widze efekty juz po 2ch tygodniach:) I mam dziwne wrazenie ze moje cialo jakos lepiej reaguej na jedzenie odkad biore shapera Mam ladniejsa skore jakas taka bardziej gladka i miekka, wlosy tez sie poprawily i lepiej spie Nie wiem to sie stalo ale i tak najwazniejsze jest to ze moj brzuch sie zmniejszyl juz o jakies 5-6cm a to byl moj najwiekszy problem. No i cale to odchudzanie dzieje sie tak jakby w tle bez zadnego cwiczenia z mojej strony co jest naprawde super bo po prostu nie mam na to czasu :)

Napisał(a): ~ilunka -

Tak tak :) dieta jest bardzo wazna w takim sensie ze warto zwracac uwage co jemy zeby sobie nie utrudniac odchudzania Nawet jak sie duzo ruszasz i biegasz ale jesz np ciagle lody albo ciastka to i tak nie schudniesz bo za duzo kalorii w siebie ladujesz :)

Napisał(a): ~amebaa -

Super produkt! Wczesniej probowalam spalaczy mojego chlopaka i myslalam ze zejde na zawal Serce mi strasznie szybko bilo, rece drzaly i do tego strasznie sie pocilam Masakra jakas! Lubie szybkie efekty ale nie kosztem zdrowia ;/ Z shaperem nie ma w ogole takich jazd Po prostu spokojnie i normalnie spala sie tluszcz U mnie juz 5kg a to dopiero 3 tydzien :) A i polecam do tego troche pobiegac wtedy waga leci jeszcze szybciej! :)

Napisał(a): ~Ada -

Stosuję Foreverslim od dwóch miesięcy waga spadła o 9 kg.Jem pięć lżejszych i mniejszych posiłków.Polubiłam swoją nową dietę.Mam nadzieję że uda mi się zrzucić jeszcze z pięć kilo a potem zamierzam jeść tak jak teraz.

Napisał(a): ~malikkka -

Ja biore dopiero tydzien i na razie tylko 1kg mniej ale bardzo szybko trawienie mi sie poprawilo Jedzenie nie zalega na zoladku i czuje sie tak jakos lekko przez wiekszosc dnia :) Ciekawe czy to efekt tych tabletek czy diety ktora dodaja ale wazne ze jest lepiej Wy tez tak macie?

Napisał(a): ~nunkaa -

Nie wiem jak na innych, ale na mnie poki co tez dziala :) 6 tydzien brania shapera i na wadze ubylo 7kg :) Wczesniej bralam burn xt ale nie dzialal w ogole i tylko zmarnowalam kase ;/ Niedawno kupilam jedno opakowanie mamie i mowila mi ze tez chudnie wiec to pewnie nie przypadek:) No i ta dieta jest naprade spoko Wczesniej probowalam schudnac na diecie owocowo warzywnej ale strasnie zle sie po niej czulam a ta z shapera jest zupelnie normalna :)

Napisał(a): ~dinaas -

Hej. Ja do tej pory korzystałam z dwoch suplementów, które dawaly efekty. Byl to wlasnie Shaper Cut na ktorego trafilam przypadkiem i Canibal Inferno Fat Burner, ktory dostalam od chlopaka ;P
Z reka na sercu moge polecic Shaper, bo w przeciwienstwie do Canibala nie działa w żaden sposób rozpraszająco, nie mam po nim zjazdów. Canbial był ok, jeśli chodzi o efekty, ale czułam się po tym jak na jakiś dragach i wydaje mi sie, ze osoby z slabszym sercem moga miec problemy ;/ Poza tym do Shaperka daja plan z posiłkami i wydaje mi sie, ze to tez przyczynia sie do dobrych efektow :) Powodzonka!

Napisał(a): ~nunka3333 -

Miałam to samo, nie pamietam dokładnie nazwy suplementu, ale czułam się po nim jakos dziwnie, mialam problemy ze spaniem i ogolnie zniechecilam sie do tego typu wynalazków. Chyba wole miec wieksze uda niz dostac zawału :D Chociaz teraz sie zastanawiam czy nie dac szansy temu Shaperowi :) Chyba spróbuje i dam znać jak beda postepy :)

Napisał(a): ~Paola K -

Korzystam z shapera od miesiaca i stracilam 4kg. W wieku 47 lat to spore osiagniecie Szczegolnie ze z moja waga walcze od ostatnich 5 lat Zawsze uwazalam ze takie talbeki to zwykel naciaganie naiwnych ludzi na pieniadze ale corka kupila mi jedno opakowanie na urodziny i waga pokazuje wlasnie te 4kg mniej Na poczatku w ogole omijalam ta diete bo takie rewelacje sa nie dla mnie ale corka mnie przekonala i te posilki sa calkiem zwyczajne prawie takie jak sama gotuje od lat wiec jestem milo zaskoczona
« Wróć do tematów
Do góry strony: Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu