Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): sinka -

kiszonki mają bardzo dużo żelaza, ale moja córka niestety nie lubi tego typu jedzenia. Dobrze, że ostatnio zakupiłam jej suplement diety dicofer junior, żeby nie zabrakło w jej organizmie tego ważnego minerału
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Adam123 -

Po pierwsze primo to ogorasow sie nie kisi tylko kwasi, po drugie primo są niezdrowe bo zakwaszaja kwasy żołądka i lewej komory wątroby oraz wyrostka, po trzecie primo Bruksela powinna ich zakazać bo to nieekologiczne marnotrastwo słoików z pokrywką
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ??? -

A , gdzie można kupić kiszone ogórki i kiszoną kapustę ? W sklepach są tylko kwaszone, a nie kiszone - o różnicy poczytajcie sobie sami. Nawet jakbym zrobiła sama kiszonki , to nie mam piwnicy tylko ciepły schowek .
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Hana -

naturalne kiszonki z żywymi probiotykami są super oczyszczają i odkwaszają organizm bo buforują jony wodorowe. Do tego te mikroorganizmy od kiszenia są dla nas bardzo dobre. Najgorszy jest nadmiar ciężkostrawnego białka z tłuszczem. Organizm tego od razu nie strawi to jakby gnije w nas i nas podtruwa. Warto mieć racjonalna dietę. Polecam lekturę książki Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Tam są informacje , które diety są niezdrowe i dlaczego, ale najważniejsze są informacje jak jeść i ćwiczyć, by zrzucać kilogramy i być zdrowym! ja mam po 11 miesiącach 17 kg mniej, zero problemów z zaparciami i już nie ma tak przykrego zapachu po refluksach :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): smakosz -

Słone świństwo. Tylko pikle i marynaty na occie, a nie to solankowe dziadostwo.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz