347
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi94
  • Ocen na +51
347 ppt ?

silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami) (95)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami)

Napisał(a): ~Gaja -

Od pół roku miewam silne bóle brzucha po lewej stronie, dokładniej pod żebrami.. Byłam u lekarza, badania wyszły w porządku (morfologia, badanie moczu i kału), usg i gastroskopia też. Lekarze nie wiedzą skąd ten ból, a mi on coraz mocniej doskwiera. Najmocniej ból doskwiera przy jedzeniu lub w sytuacjach stresowych. Czy ktoś z Was może mi pomóc? Ja już nie wiem co robić..
INTERIA.PL

Re: silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami)

gość I liczysz że tutaj ktoś ci poda diagnozę? Wątpię w to raczej dostaniesz sporo spamu od płatnych botów z cudownymi lekarzami lub przychodniami.Oczywiscie prywatnymi.
próbuję już wszystkiego, uwierz mi

Napisał(a): ~Szafran -

Może to jelita,kup sobie Mesalazinum,tylko to na receptę,może ci pomoże .
Weź przez kilka dni,z tych tabletek nie umrzesz, a nóż widelec ci pomogą,chyba że to trzustka.
Ja leczę się ziołami,bo leki są okropnie drogie ,zamiast witaminy K ,mam tasznik,ale za mało piszesz o tej swojej dolegliwości ,masz tylko silny ból?
Kiedyś złapał mnie ból jelit to wypiłem dwie buteleczki Tramalu,te ataki są okropnie bolące,ale tylko zgaduję co ci tam dolega.

~Szafran Może to jelita,kup sobie Mesalazinum,tylko to na receptę,może ci pomoże .
Weź przez kilka dni,z tych tabletek nie umrzesz, a nóż widelec ci pomogą,chyba że to trzustka.
Ja leczę się ziołami,bo leki są okropnie drogie ,zamiast witaminy K ,mam tasznik,ale za mało piszesz o tej swojej dolegliwości ,masz tylko silny ból?
Kiedyś złapał mnie ból jelit to wypiłem dwie buteleczki Tramalu,te ataki są okropnie bolące,ale tylko zgaduję co ci tam dolega.
tak, miejscowy, bardzi silny bol, najczesciej po obfitym posilku

Napisał(a): ~mmm -

czy ty masz bole swidrujace?pomimo dobrych badan?to poradze tobie,wejdz na strony,gdzie sa egzorcyzmy i odmawiaj,tylko,poloz sie ,modlitwa moze ciebie oslabic,i na lezaco odmawiaj,nie klekaj,tylko poloz sie,mina tobie

Napisał(a): ~gosc -

~gosc Zbadaj kregoslup, ucisk masz, przy jedzeniu usiadz prawidlowo. Czy boli tez jak jesz powiedzmy na miescie jak stoisz?
Dopisze jeszcze zrob tomograf kregoslupa odcinka piersiowo,ledzwiowego. Nic ci nie jest specjalnego, tez tak mialam i czasem mam. Kup sobe gorset , taki wciagany przepuklinowy , nie ten na rzep. . Im bardziej bedziesz sie bala, ze to cos zlego, tym bardziej bedzie cie bolalo, stres powoduje, ze napinaja sie miesnie i boli.
« Wróć do tematów
Do góry strony: silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami)