105
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń999
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +0
105 ppt ?

Sklep sportowy w necie? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sklep sportowy w necie?

Napisał(a): Blueone -

Wyprzedaże to ja bardzo lubię, szczególnie te śród-sezonowe :) Można nieraz fajne perełki wyłapać. Klika razy udało mi się tak sprzęt sportowy kupić na http://www.sp(...)ice.pl/ Dlatego też warto odwiedzać czasami sklepy internetowe, tym bardziej że można to robić wygodnie siedząc w jednym miejscu :)

Napisał(a): ~olka990 -

Jakiś czas temu sklep internetowy gymhero.eu wydał nową kolekcję legginsów sportowych z bardzo ciekawymi grafikami. To pierwsze legginsy, w których faktycznie wygodnie mi się ćwiczy. Wzór równo rozłożony, wysyłka błyskawiczna, no i fajnie, że sprzedawca na wszystkie maile odpisuje po krótkim czasie. Nie było na początku mojego rozmiaru, ale sprzedawca obiecał, że na dniach wstawi dopasowany. Faktycznie tak się stało i mogłam kupić wypatrzony wzór. Zdecydowanie moje najlepsze spodnie treningowe, w których śmigam od czasu do czasu na co dzień :)

Napisał(a): ~bobi45 -

Adidas Superstar to teraz najmodniejsze obuwie młodzieżowe. Przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy, a interesuję się stylem streetwear i szczególnego hopla mam na punkcie wygodnych butów miejskich. Od siebie poleciłbym czarne Superstary, bo nie będziesz miał właściwie żadnych problemów, np. z błotem, czy ewentualnymi plamami. Według mnie czarne Superstary lepiej się prezentują (subiektywna opinia). Efekt vintage dochodzi. Buty faktycznie wytrzymałe. Nie dziwi mnie moda na Adidas Superstar, bo buty faktycznie wygodne i solidnie obszyte, a nie klejone. Niecodzienny plus przy obecnej produkcji. A gdzie kupić? Zostawiam ci namiar na sklep www.kicks.land Kupiłem u nich już sporo butów na przestrzeni lat. Dwa razy zdarzyło mi się wymienić modele. Nie robią absolutnie żadnych problemów z zachowaniem gwarancji. Zamawiasz do 14:00 w poniedziałek, a buty dochodzą we wtorek o 15:00 :) Według mnie opłaca się u nich kupić buty, bo masz pewność, że zostaną sprawdzone przed wysyłką pod kątem ewentualnych wad fabrycznych.

Napisał(a): rainbow6 -

Jak szukasz butów sportowych to wejdź sobie nahttp://1but.pl. Ja zamawiałam u nich chyba z 4 razy i zawsze byłam zadowolona. Fajnie, że mają darmową wysyłkę do każdego zamówienia, bez względu na kwotę produktu w koszyku. No i na drugi dzień roboczy paczka zawsze była już u mnie. Buty do kosza widzę, że też są i to nawet spory ich wybór. Rozmiar proponuję dobierać przez kalkulator na stronie, unikniesz pomyłek :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sklep ze sprzętem sportowym polecany
Do góry strony: Sklep sportowy w necie?