190
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń680
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +0
190 ppt ?

Sklepy internetowe? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sklepy internetowe?

Napisał(a): -

Cześć

Chciałem was zapytać, czy kupujecie w sklepach internetowych i czy warto się do takich sklepów wybierać na wirtualne zakupy? Osobiście mam doświadczenia dość pozytywne po ostatnich zakupach na wasserman.pl (kupiłem netbooka i wszystko poszło gładko). Ale słyszałem, że są sklepy, których lepiej unikać... Jaki są wasze doświadczenia z zakupem sprzętu przez internet?

Dzięki za odpowiedzi, pozdr.
INTERIA.PL

Re: Sklepy internetowe?

Moim zdaniem wirtualne zakupy są znacznie przyjemniejsze niż "zwykłe" Dzięki takim zakupom unikamy kolejek, nie tracimy tak wiele czasu.... ja początkowo nie byłam przekonana do zakupów przez internet, ale odkąd kupiłam kilka rzeczy do domu na moderni.pl nie wyobrażam sobie robić zakupów w inny sposób niż przez internet;)

Sklepy internetowe to u nas jeszcze mloda dziedzina stad tak wielu oszustow. Za kilka lat na rynku zostana najwieksi sprzedawcy, albo ci najbardziej rzetelni. Z jednej strony jest to wygoda, bo nie trzeba nigdzie jezdzic i czekac, a z drugiej strony zawsze fajnie jest przed zakupem cos zobacyzc na wlasne oczy, dotknac, pobawic sie. Dlatego wedlug mnie najlepsze sa sklepy hybrydy, czyli maja i wlasne salony i sprzedaz internetowa. Taki jest m. in. vobis. W tym sklepie za pewnik mozna uznac dobra i fachowa obsluge, pomoc w razie napraw gwarancyjnych itp.
Ale i tak uwazam ze im wiecej sklepow na rynku tym lepiej dla nas. mamy wiekszy wybor a ceny mozemy dzieki temu negocjowac:D

Napisał(a): grandekochones -

Ja korzystam z wielu sklepów internetowych nie tylko z uwagi na oszczędność czasu ale także na ceny, po prostu są dużo niższe niż w stacjonarnych sklepach ostatnio nawet kupuje większe rzeczy jak ceramikę sanitarną do łazienki:). Przy wyborze jednak kieruje się nie tylko porównywarką cen, rzadko kupuje w sklepach, które od nie dawna pojawiły się na rynku... Wole sprawdzone pozycje jednak większy może więcej i bardziej zależy mu na kliencie...

Napisał(a): Gość -

W Polsce nie rozwinęła się sprzedaż wysyłkowa, z kilku powodów. WIęc i sklepy internetowe chorują na "polską chorobę".
Moje doświadzczenia z Allegro sa fatalne, jeśli chodzi o "firmy". Wiecznie maja jakieś problemy, a odzyskanie drobnych kwot
nie wchodzi w rachubę, kupowanie to "kot w worku". Łącznie ze sprzedającymi kwalifikującymi się do leczenia na głowę.

A ja jakoś lubię kupować w sklepach internetowych i mam same dobre doświadczenia. Na przykład kiedy chce kupić tanie zamienniki do drukarki to wybieram doktortusz.pl- nie muszę wychodzić z domu i marnować czasu. Co do allegro to się zgadzam- tam nigdy nie wiadomo czy się dobrze trafi

W Polsce ludzie obawiają się jeszcze trochę robić zakupy przez internet, ale powoli da się zauważyć, że ta tendencja się zmienia. Nawet moja mama kupuje w internecie przeróżne rzeczy co mnie niezmiernie szokuje, tym bardziej, że zawsze była osobą kompletnie atechniczną. Jest na rynku coraz więcej sklepów z wyrobioną dobra opinią, do których klienci mają zaufanie. Ja sama kupowałam już niejednokrotnie, różne rzeczy, w różnych sklepach. Mam też doświadczenie ze sklepem wasserman.pl o którym wspomina Travis i równie dobrą o nim opinię co autor wątku.

Sklepy z "wyrobioną opinią", ( na Allegro ). Prawie same tysiące pozytywów, i też pokręcili zamówienie, albo dali mi 50%
rabatu ( o czym nie wspominają ). Ciekawe kiedy się zorientują i zechcą resztę kasy.
Poczekam, bo obniżyli później cenę o 20 %, więc jako pierwszemu kupującemu i to sporo mogli dać jeszcze rabat, na 50%.
Żadna, powtarzam, żadna "firma z Allegro" nie sprzedała mi nic, bez jakichś problemów, z ich strony.
Kiedyś kupowałem spodnie, z 5 par, w 7 (?) kolorach, dostali dwa preferowane zestawy kolorów, i tak przysłali inne.
Albo dyski 2.5 portable, oferowany soft należy sobie "własnoręcznie ściągnąć z netu", drugi dysk przysłali w brudnym,
obsyfiałym, pooklejanym opakowaniu ( pewnie z wystawy).

w sklepach internetowych jak najbardziej opłaca się kupować, ale allegro to jednak wolę omijać..faktycznie potrafią niemałe problemy z kupowaniem na tym serwisie, wolę np. 3kropki.pl gdzie jest duży wybór gier [i sporo promocji], szybka dostawa i kompetentna obsługa..niczego innego od sklepu nie wymagam

Najbezpieczniejsze sa duze sklepu sprzedajace i na allegro, i poprzez sklep internetowy, a takze poprzez siec salonow. Wtedy mamy gwarancje niskiej ceny w kazdym miejscu, a urzadzenia kupowane w takich sklepach sa na 100% orginalne. A takim najwiekszym sklepem w dziedzinie it i elektroniki jest w polsce vobis.

Ja tam trzymam się znanych sklepów i portali. W sensie w takich w których już robiłam zakupy, albo takich które polecili mi znajomi, a lista muszę przyznać, że jest duża. Ostatnio kupowałam książki na merlnie i umywalkę na laziankaplus.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kod rabatowy łazienka plus
Do góry strony: Sklepy internetowe?