190
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń680
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +0
190 ppt ?

Sklepy internetowe? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sklepy internetowe?

Napisał(a): ~moccagre -

Ja jako bezglutenowiec muszę trochę "cudować" w kuchni i kupować produkty pozbawione glutenu i ogólnie zdrowo się odżywiać. niestety, jestem z niewielkiej miejscowości i jedynie sklepy internetowe wchodzą u mnie w grę. Najczęściej kupuję na naturalny-market.pl i mają tam duży wybór produktów w dobrej cenie. Nigdy tez nie było żadnych problemów, wszystko ładnie dostarczone do mnie do domu ;)

Napisał(a): ~erika -

Zależy co kupuję, w większości przypadków przez neta wychodzi taniej i wygodniej, tym bardziej, że mam paczkomat koło bloku więc nawet nie muszę czekać cały dzień na kuriera, dzisiaj zamawiałam w sferisie worki do odkurzacza i chyba są jeszcze tańsze ze względu na "cyber monday"

Napisał(a): ~jago65 -

Ciekawą ofertę mają na stronie www.https://dropk(...)l/index Sklep online z szeroką bazą rzeczy, nie ograniczają się do jednej konkretnej dziedziny. Mam na oku tu kamerkę Panasonica u nich do kupienia dużo taniej niż w sklepach – branżowych. Póki co raz tylko tutaj zamawiałem – słuchawki Sony i się sprawują. Długo mi na dostawę czekać nie kazali, wszystko zgodne z opisem. Od razu co mi się tutaj rzuciło to bardzo dobry i szybki kontakt mailowy. Z miejsca miałem odpowiedź.

Napisał(a): ~Ollka25 -

Zobaczcie też sklephttps://www.m(...)ine.pl/ Wracam do nich kolejny raz i ciężko się do czegos przyczepić 😊 Zamowiona bluzka pięknie spakowana i dostarczona na czas. Nie zmienila ani koloru ani kształtu i jest moją ulubioną na co dzień i do pracy... Koleżanki dopytywały gdzie kupiona bo też bardzo im się podobała. ;)

Napisał(a): ~jago65 -

Ja ostatnio zaczęłam korzystać z rabatów na Okaziku - www.okazik.pl . Przejrzysty serwis, wszystko jest czytelnie podzielone w kategorie, także nie trzeba się przekopywać przez rabaty na korkociągi czy inne pierdoły, można od razu dotrzeć do rzeczy których się w danym momencie faktycznie potrzebuje. Z takich lepszych rabatów jakie tutaj dostałam to na pewno na sokowirówkę był znaczny bo 25 procent.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kod rabatowy łazienka plus
Do góry strony: Sklepy internetowe?