Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Krzysiek -

Sandra ma jak najbardziej racje - na skurcze ja stosuje chelat magnezu z chela-mag b6 skurcz. Bardzo dobrze się przyswaja i dzięki niemu szybko pozbyłem się tych dolegliwości
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Sandra -

W magne b6 jest bardzo słabo przyswajalna postać magnezu - mleczan, w dodatku on drażni żołądek, stąd te skutki uboczne.. Spróbujcie innego preparatu, ja stosuje chelat i świetnie działa
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Janek -

Też stosowałem magne b6 ale szybko sobie odpuściłem, bo to totalny syf - po 2 tygodniach takie bóle brzucha mnie dopadły, że pozostałość opakowania wyrzuciłem
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Daniel -

Moje skurcze wynikają z niedoboru magnezu, ale pomimo, że już kilka tygodni łykam magne b6 nic się nie zmienia, ten preparat chyba nie działa
Odpowiedź (0)

Napisał(a): madame -

Mi pomaga żywa sól magnezowa dodawana do kąpieli. Wcześniej miałam częste i bolesne skurcze nóg, a teraz się osłabiły.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): jantar -

orsalit też kiedyś połam, ale zmieniłam na Jonolit. Jest mniej znany, ale lepszy w smaku i skuteczniejszy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ZARA -

Po każdych zającach na siłowni pije orsalit, płyn nawadnia i uzupełnia niezbędne elektrolity. Dzięki niemu nie mączą mnie skurcze, czuje się dobrze i mam dużo energii. Saszetki są bardzo wygodnym rozwiązaniem, wszędzie można je ze sobą zabrać - zajmują mało miejsca.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Życzliwy -

Sposób na pozbycie stresu...wyp..ć z tej żydowsko-klerykalnej demokracji.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Łukasz -

Dokładnie tak, jak pisze Vega, u mnie to był niedobór magnezu. Jak zacząłem pracować na nockach i pić kawe w dużych ilościach to pojawiły mi się skurcze w łydkach. Kupiłem magnez w postaci chelatu, bo na necie wyczytałem, że się najlepiej przyswaja. Chela-mag b6 po 2 pierwszych tygodniach stosowania odesłał skurcze w zapomnienie i do teraz biorąc regularnie nie mam już takich problemów. :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Vega -

Trzeba łykać magnez ,bo to mogą być niedobory magnezu.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz