Skuteczne CV (4)

Skuteczne CV

Temat dotyczy artykułu: Skuteczne CV

Wydawało nam się, że podstawowa zasada pisania dokumentów aplikacyjnych jest już znana, ale z naszej akcji wynika, że porad nigdy za wiele.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Napisał(a): agorka -

a co sądzicie o generatorach? w internecie jest ich sporo, czy one mają wpływ na proces rekrutacji? tzn czy cv stworzone w takich narzędziu jest skuteczniejsze?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Monika -

Najważniejsze w dokumentach aplikacyjnych jest to, żeby się wyróżnić. Jeśli jesteśmy przezroczyści, to nikt nas nie zauważy. Podstawa to fajne wizualnie CV, można to osiągnąć poprzez specjalne kreatory CV dostępne w internecie, na przykładhttp://interv(...)wme.pl/ - myślę, że warto spróbować i przekonać się na własnej skórze jak to działa :)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): p4 -

Curriculum Vitae to nasza wizytówka, pierwsze wrażenie, jakie mamy szanse wywrzeć na potencjalnym pracodawcy. W rzeczywistości CV niczym nie różni się od miejskiego billboardu czy spotu telewizyjnego. Pisemny życiorys, podobnie jak reklama, rządzi się tymi samymi prawami – trzeba umieć się wyróżnić, w prosty i oszczędny sposób opowiedzieć ciekawą historię. Jak to zrobić? Oczywiście nie ma jednej skutecznej recepty.
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz