Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Napisał(a): hotara -

Jeśli to biegunka to raczej tylko Smecta pomoże. Nie chodzi o samo zatrzymanie problemu, tylko bardziej o wyleczenie. Już kiedyś tak robiłam, że problem minął, więc olewałam branie leków. A tutaj inaczej - trzeba brać do końca, tak jak na ulotce, wtedy problem nie wróci po kilku dniach, wyeliminujecie wirusa. No i w Smecie macie od razu coś osłonowego.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): minimanimos -

Tutaj można znaleźć wypis wszystkich potencjalnych przyczyn bólu brzucha: http://bol-brzucha.blogspot.com/2014/11/potencjalne-przyczyny-bolu-brzucha.html
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Janka -

A dodam jeszcze, że warto zainteresować się skokiem z żurawiny, nie tylko pod kątem leczenia przewlekłych infekcji dróg moczowych. Sok z żurawiny działa przeciwnowotworowo, przeciwmiażdżycowo i przeciwzakrzepowo oraz uszczelnia i rozszerza naczynia krwionośne. Mogę polecić sok z Oleofarmu, 100% naturalnego soku, bez cukruhttp://oleofa(...)ml.html
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Janka -

Gdy mimo zapobiegania czyli dużo wody i żurawina i tak mam kłopot z pęcherzem, to dobrze działa Żurascin uro, skuteczne połączenie żurawiny i wyciągu z liści pokrzywy.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wilczyca1111 -

na biegunkę bardzo skuteczne jest wzięcie probiotyku (polecam acidolac), probiotyk szybko reguluje pracę żołądka więc biegunka szybko przechodzi
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

!

Napisał(a): greg -

Zespol jelita drazliwego- te gazy (wiatry) moga czlowieka dobic. I jakie to krepujace. To jest najgorsze w tym zespole, a nie jakies pobolewania. Brzuch pelen gazow, gdzie sie ich wyzbywac. Nie mozna ani pracowac, ani czuc sie dobrze w towarzystwie i zaden lek nie pomaga (zaden espumisan ani nic innego). To jest okropny problem.
Odpowiedzi (1)

bóle w podbrzuszu

Napisał(a): danuta -

Ja się tylko dziwię ze nie ma tu ani słowa o alergii pokarmowej .Objawy to m.in. niespodziewana biegunka , ból brzucha. Ja zrzucałam winę na zatrucia pokarmowe itp .Dopiero jak dostałam alergii wziewnej lekarka powiedziała mi że na pewno mam też alergię pokarmową bo to wystepuje tzw krzyżowo.Testy jednak są dość drogie . Ja już zaobserwowałam że jestem uczulona na kawę i śledzie bo po ich spożyciu gdzieś po godzinie mam biegunkę . Będę nadal siebie obserwować aby zobaczyc po zjedzieniu czego reaguje biegunką .Można to potem sprawdzić indywidualnym testem
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz