468
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +68
468 ppt ?

Skuteczne sposoby na kreta w ogrodzie (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Skuteczne sposoby na kreta w ogrodzie

Napisał(a): ~sarmata -

Petardy, tylko petardy. Nie mam już kretów i kretowisk. Zaczynałem od spalinowej zagęszczarki, nie pomogło, środki chem. z Castoramy... szkoda było na to pieniędzy, karbid polany odrobiną wody i podpalony - trochę wypłoszył krety. A pet... , one załatwiły, że ogród jest bez kretowisk.

Napisał(a): ~Babcia Marysia -

Wypróbowałam sposób, który ktoś sugerował niedawno. W otwory kretowiska powsadzałam śledzie/nawiasem mówiąc trochę przestarzałe/. Na razie pomogło, nie ma żadnych kopczyków już prawie miesiąc. Na razie bardzo się cieszę, bo to co miałam na ogrodzie to horror.
W ubiegłym roku kotka sąsiada wydłubałą jednego krecika i przynisła mi pod schody.
Bardzo było mi go żal, taki mały i miły.Nie miałam sumienia pozbawić go życia i wyniosłam za ogrodzienie , na łąkę. Widać, że za blisko, bo skórnik powrócił w marcu. Ale teraz ,po zaaplikowaniu śledzi na razie spokój.Polecam.

Napisał(a): Mimikra -

Ja też mam sprawdzony sposób na bezkrwawą ewakuację nieproszonych kretów.Znajdź wlot kreciego kopczyka i włóż tam wysuszoną kocią kupę oraz dodaj kulkę włosia wyczesanego ze swojego ukochanego kota.Przysyp ziemią.I tyle śladów pozostanie po bitwie z kretem. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rycynowiec kwiata aksamitka i komosa
Do góry strony: Skuteczne sposoby na kreta w ogrodzie