442
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi392
  • Ocen na +-57
442 ppt ?

Słowotwórstwo. Forumowy słownik. (393)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Słowotwórstwo. Forumowy słownik.

Napisał(a): Admin -

Blandare51
beriaFana
Admin O kurcze pióro! Gotów jestem się obrazić :)
Ale dystans do netu nie pozwala na to. I bardzo dobrze. Jeden przytomny po drugiej stronie barykady.
Na dźwięk słowa "barykada" wytaczam działo:
Zdjęcie
To niestety chyba karabin dużego kalibru, a nie działo.

beriaFana
Ale dystans do netu nie pozwala na to. I bardzo dobrze. Jeden przytomny po drugiej stronie barykady.
Na szczęście internetu nie mam od wczoraj ;) Ba powiem więcej, jak zaczynałem to internet się nagrywało na dyskietki i zanosiło do domu w celu przeglądania. Były to piękne czasy programów Napster oraz Kazaa. Ktoś to jeszcze pamięta?
Załączniki:

Napisał(a): beriaFana -

Admin
beriaFana
Na szczęście internetu nie mam od wczoraj ;) Ba powiem więcej, jak zaczynałem to internet się nagrywało na dyskietki i zanosiło do domu w celu przeglądania. Były to piękne czasy programów Napster oraz Kazaa. Ktoś to jeszcze pamięta?
Ja pamiętam jak net wkładałam do wiaderka i wiozłam do domu ;)

beriaFana
Admin
beriaFana
Pfff, słabo. My musieliśmy czerpać internet sitkami i nosić do domu 10 kilometrów, mogliśmy tylko korzystać z tego co zostało w okach sita!

Admin
beriaFana
Admin
beriaFana
Pfff, słabo. My musieliśmy czerpać internet sitkami i nosić do domu 10 kilometrów, mogliśmy tylko korzystać z tego co zostało w okach sita!

Wiem. WY zawsze mieliście gorzej.
Takie życie;)

WednesdayTEN
Admin (...) Były to piękne czasy programów Napster oraz Kazaa. Ktoś to jeszcze pamięta?
Audiogalaxy było lepsze :P
Gnutella, Direct Connect...
No tak DC++, eDonkey i to wszystko na najlepszym Windowsie w galaktyce czyli 98 ;)

beriaFana
Takie życie;)[/cytat]

Nie chodzi o to, że gorzej, chodzi o finezję w doprowadzaniu absurdu do granic możliwości. Mój ulubiony fragment w tym skeczu (nie wiem czy dokładnie w tej wersji) to ten w którym mowa o tym, że pracowali po 27 godzin na dobę i wstawali zanim położyli się spać...

Admin
beriaFana
Takie życie;)
Nie chodzi o to, że gorzej, chodzi o finezję w doprowadzaniu absurdu do granic możliwości. Mój ulubiony fragment w tym skeczu (nie wiem czy dokładnie w tej wersji) to ten w którym mowa o tym, że pracowali po 27 godzin na dobę i wstawali zanim położyli się spać...[/cytat]
W tej finezji najlepsza jest Klaudia :)

Napisał(a): bodzik1 -

AlusiaG
Admminka
Blandare51 Nie bardzo rozumiem zakrycie posta przez Adminkę......... nie dopatrzyłem się wulgaryzmu....
Wpisy zawierające obraźliwe, wulgarne, nieprzyzwoite treści, a także skróty wulgaryzmów będą usuwane. Dotyczy się to również cytowania takich wypowiedzi oraz stopki tekstowej i graficznej.
A..twoim zdaniem..np gnój..jest wulgarnym słowem ?
Pytam..ponieważ twoja koleżanka po fachu przyznała mi wczoraj ostrzeżenie,
a to nic innego jak..stałe i płynne odchody zwierzęce, zmieszane ze ściółką, używane do nawożenia gleby.
Nie przejmuj się....Adminka chyba po spowiedzi była....bo ja dostałam ostrzeżenie za ''wulgarny'' obrazek!!!:P
Tylko nie mogę się doprosić wyjaśnienia JAKI to był wulgarny obrazek.....bo nie przypominam sobie zebym tu jakieś wulgaryzmy wklejała...xD
« Wróć do tematów
Do góry strony: Słowotwórstwo. Forumowy słownik.