Reklama

Komentarze (391)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Mustafa -

kręcą sobie chłopaczki z KrK bat na swe plecki.....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Margherita -

W mojej szkole praktycznie nie bylo ateistów, ale katolików było niewielu. Niech się Kościół dalej tak stara i taki cyrk robi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Teresa -

Jestem za ślubem kościelnym !!!!!!!! Ale z tym to trochę przesada !!!!!!!!! Niech się wezmą za takich jak Wiśniewski , który żenił się parę razy i ma teraz brać ślub kościelny ile razy go weźmie ?!!!!!!!!!!
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): IGO -

ADMINISTRATOROW WATYLANU I TYCH WSZYSTKICH CHCIWYCH KSIEZY WYSLIJCIE DO PSYCHOLOGA!!!!NIECH MAJA RODZINY PRAWO SIE ZENIC NICH MU KOBIETA CHODZI PO KUCHNI NIE POGLOWIE ZAROBI TYLE CO NORMALNY SMIERTELNIK W POLSCEMA MIESZKANIE SLUZBOWE NIE PLEBANIE ZROBI TYLE DZIECI ILE CHCE I NIECH POKAZE JAK POWINNO SIE ZYC!!!!! PASOZYTY SPOLECZENSTWA ZYJACY W CELIBACIE I UBUSTWIE!!! W BOGA WIEZE!!!! KSIEZA I PURPURATOM NIE!!!!!(((((
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): żonkiś -

Strach pomyśleć, że za ten cyrk w kościele jakim jest ślub trzeba jeszcze słono zapłacić.Robienie jeszcze dodatkowych progów przez czarnych na pewno zmusi niejedną parę do kontraktu cywilnego albo życie partnerskie co równa się barakiem wpływów do kiesy kleru.Za te pieniążki można trochę pochulać a nawet wypić zdrówko plebana.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lilka -

Jak tak dalej będą robić to młodzi zupełnie wyjdą z kościoła i tylko patrzeć jak zaczną sprzedawać " Kościoły" na hotele czy prywatne rezydencje jak w niemczech czy holandii.
Dlaczego nie zaostrzą przepisów dawania rozwodów kościelnych tylko dają na prawo i lewo za kasę i nie tylko.Moim zdaniem nie powinno być unieważnienia ślubu kościelnego,jeśli już to tylko w bardzo szczególnych wypadkach i wtedy mogli by być włączeni w to psychologowie czy psychiatrzy,by stwierdzić zasadność starania się o unieważnienie małżeństwa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): minia -

"staż narzeczeński ma być wydłużony do nawet 2 lat. Narzeczeni będą zobligowani do wypełnienia ankiet z dość osobistymi pytaniami dotyczącymi m. in. doświadczeń seksualnych, przebytych chorób, uzależnień. Do tego nupturienci mają być badani przez wyznaczonych do tego przez diecezje psychologów, psychiatrów, lekarzy. "

buhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedź (0)

Napisał(a): JOJOJO -

Szukam dziewczyny ATEISTKI ;)
Mniej problemów i taniej. Nawet jeśli Bóg jakiś istnieje, to nie przypominam sobie, żeby żądał ode mnie kasy za cokolwiek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Asmodan -

Wiecie co, przy ślubie w tym momencie jest i tak od cholery roboty. Trzeba wydać mase kasy. To co oni chcą zrobić sprawi, że mniej ludzi będzie chciało brać ślub, ponieważ młodzi nie mają kasy. Stan narzeczeński 2 lata?! pogieło -.-? do tego czasu to ja sie bede tak dogadywał z partnerką że słub nie będzie potrzebny. A i własny biznes bedzie łatwiej rozkręcić. Jak to przyjmą, to się sami pogrążą.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz