11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
11 ppt ?

smaczne potrawy dietetyczne (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: smaczne potrawy dietetyczne

Napisał(a): -

hej wlasnie udalo mi sie zrzucic prawie 10kg;) trzymam kciuki takze za ciebie;)przedewszystkim zarezygnowalam ze slodkosci,troche cwiczylam no i brak kolacji ewntualnie jakas lekka;) jadlam tez drob bez skory,ryz,kasze gryczana,mieso wolowe z rosolu,owoce,jogurty naturalne z musli, pilam duzo zielonej herbaty;) nadal to robie bo bardzo sie do niej nauczylam walcze jeszcze z 5-cioma kilogramami;) ale mysle ze do lata dam smialo rade;) popatrz sobie w internecie naprawde jest mnostwo przepisow dla osob na diecie;) powodzenia i pozdrawiam;: wytrwalosci zycze;)

Ja od 3 tygodni stosuję dietę proteinową Dukana, stwierdzam że jest to piękna sprawa :) Zasadza się na tym, że eliminuje się z diety wszystkie cukry i większość tłuszczów, polecam przeczytać książkę "Nie potrafię schudnąć" lub "Metoda doktora Pierre'a Dukana" - zmieniła mój pogląd na odchudzanie i odżywanie :)
I chudnę :)

Duzo czytalam na temat diety Dukana dotarlam do calodziennego menu kolejnych faz ale ksiazki nie mam szans przeczytac bo nie mieszkam w Polsce.Mam do zgubienia okolo 10 kg....... narazie kupilam parowar i gotuje na parze oraz pije duzo zielonej herbatki.Na wyniki musze jeszcze poczekac.Chetnie skorzystalabym z diety proteinowej ale jak pisalam nie mam dostepu do ksiazki.Ztego co czytalam na forach grup wsparcia,stosujacy ta diete sa zadowoleni z rezultatow, mnie mam nadzieje pomoze parowar,wykluczenie slodyczy oraz zielona herbatka.

Cześć, Bardolko. Poczytałam trochę o tej diecie i odstrasza mnie efekt jo-jo, o którym dużo się mówi. Jest dla osób o silnej woli, bo odpuszczenie sobie warunków skutkuje szybkim powrotem do wagi z nawiązką (jak to przy jo-jo bywa). Zastanawiam się nad nią. Trzymam kciuki. Ja wróciłam na rowerek stacjonarny i odkurzyłam rolki. Pozdrawiam.

Ja też się odchudzałam i zgubiłam ok. 10-12 kg. To ciężka praca. Dieta to sposób życia a nie chwilowa brak jedzenia. Jest parę zasad, które trzeba przestrzegać. Nie ma nic gorszego jak się głodzić lub jeść tylko i wyłącznie parę produktów. Najlepiej jest ograniczyć ilość cukrów, węglowodanów i zmienić na warzywa i ćwiczyć przynajmniej godzinę w ciągu dnia i nie podjadać wieczorową porą. I efekt jo jo nie wraca.

hej katarino no mialam kilka kilogramow ponad program hehee;) zdjecie aktualne jak najbardziej wiem ze nie mam nadwagi ale robie to dla lepszego samopoczucia;) dzieki za mile slowo to zawsze czlowieka podnosi na duchu i daje motywacje do dzialania;) pozdrawiam wszystkich ktorzy walcza ze zbednymi kilogramami trzymam kciuki i zycze powodzenia;) dacie rade dziewczyny;)

Ja podobnie jak Bardolka stosuję dietę białkową z mężem i chudniemy. Jest ciężko, ale efekty są naprawdę widoczne w krótkim czasie. Polecam kilka swoich przepisów zmodyfikowanych na tą sposobność.http://smaker(...)t,33058http://smaker(...)a,33228
I ten przepis też się nadaje, ale musisz zrobić bez kruchego ciasta:http://smaker(...)e,32809http://smaker(...)i,32807 - tutaj lepiej użyć innego mięsa niż schab.
I pamiętaj, najważniejsze w tej diecie to ograniczyć węglowodany i tłuszcze i jeść dużo białka, czyli np pieczone chude mięso. Broń Boże przed smażeniem na tłuszczu.

Uzywaj mniej tluszczu. A jesli to np olej z oliwy jest zdrowy. Panga z ziemniakami. Malo kaloryczne i bardzo smaczne. Mieso z kurczaka jest malokaloryczne i zdrowe. Bialko jest dla ciebie bardzo wazne, jesli sie chcesz odchudzic. Zycze ci twardej woli.

Witam, trzymam kciuki za Ciebie :-) Ja stosują dietę Dukana ( protal ). Od trzech tygodni schudłam prawie 6 kg, teraz mam dietę stabilizującą żeby nie było efektu jojo, polecam naprawdę warto !!! Ja jestem zadowolona i zaraziłam tym już połowę moich znajomych :-) Spróbuj , wszystko opisane jest w książce " Nie potrafią schudnąć " włącznie z przepisami. Jest naprawdę spoko :-)) Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: smaczne potrawy dietetyczne