Komentarze (50)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Orzel -

To jest wyłącznie wina kierujących , jeźdze często na tej trasie i wiem jak kierowcy potrafią jeździć szybko nie tylko dotyczy osobowek ale rowniez i samochodow ciezarowych mam namysli tiry ,to jest obłęd ,jest ograniczenie a gnaja i wieczorami mrugaja światłami ze człowiek za wolno jedzie ,ciekawe gdzie jest drogowka tyle by było mandatów i punktów karnych ,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rufus , BMW -

dlatego nieustannie powtarzam do znudzenia jak typową mantrę aby wszystkich starców po 40tce wysyłać na obowiązkowe coroczne badania lekarskie i zabierać prawka , geriatria , demencja starcza , parkinson , alzheimer , kurza ślepota , cukrzyca , impotencja , prostata , hemoroidy i można tak jeszcze z godzinę wymieniać to już nie kierowcy , refleks szachisty i łokieć tenisisty o wypadek jak widać nietrudno !!!

Odpowiedzi (4)

Napisał(a): monia797 -

Tam zginął człowiek.Jak możecie być tak wredni?Rodzina przeżywa tragedię a wy takie prostackie komentarze wypisujecie.Powinniście się wstydzić.Za szybko jechał czy wyprzedzał kogo to w tej chwili obchodzi? Wy wszyscy tak przepisowo jezdzicie? Nie zdarzyło się Wam nigdy nagiąć przepisów?Jeśli ktoś powie że nigdy nie złamał przepisów to oszukuje sam siebie.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ptasiu -

Byłem panem całej wsi, miałem ałdi w tdi!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ropuch -

Nie widzę tu Rufusa BMW z jego stałym tekstem. Czyżby on też ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): magda -

Jechalam na swieta do Polski wlasnie ta trasa i stwierdzam,ze polskim kierowca brakuje wyobrazni a stan polskich drog daje duzo do zyczenia.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): tubylec -

Nic nowego - kierowcy w Gnieżnie po ulicach jeżdżą 120 na godz., nie wspomnę o szalejących motocyklistach w sezonie,bez tłumików, a policja na to ? zero reakcji, ale za to mandaty za parkowanie to już za 30 sekund postoju, tak w tym mieście dba się o bezpieczeństwo drogowe
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Eustachy -

Tesz mam Audi ale nigdy nie zdeżam się z tirem
Odpowiedź (0)

Napisał(a): FX -

Niestety, ale kierowcy starych audi i bmw są mega zakompleksieni. Jedziesz fajną furą, wyprzedzisz takiego pajaca, to potem obgryza kierownicę z wściekłości i usiłuje za wszelką cenę wrócić na utraconą pozycję - nieważne czy na podwójnej ciągłej, czy na zakręcie, czy zabije kogoś z naprzeciwka czy nie - on musi wyprzedzić i koniec!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Konrad81 -

mial audi wiec myslal ze zdazy,niestety przeliczyl sie,zginal kolejny mistrz kierownicy a szkoda taki szybki byl.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz