64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń418
  • Odpowiedzi60
  • Ocen na +-7
64 ppt ?

Soczewki kontaktowe (61)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): ~Jamalll3 -

Soczewki kontaktowe dają dużo więcej swobody niż okulary i sprawdzają się szczególnie u młodych aktywnych osób. Ja się przerzuciłam z rok temu na soczewki i żałuje, ze tak późno. Sama używam soczewek Johnson&Jonhson bo mam większe zaufanie do znanych producentów. Szkła kontaktowe i okulary można w dobrej cenie zamówić np. u tego optyka http://www.op(...)ica.pl/. Ja tutaj chodzę tez na badania wzroku.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~AnnaDurke -

W internecie widziałam, że można mieć kolorowe jednodniowe szkła kontaktowe i dzięki temu można mieć każdy kolor oczu. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć zielone oczy i postanowiłam, że właśnie takie soczewki sobie sprawę.

Napisał(a): ~Halinka -

Przede wszystkim zwróćcie szczególną uwagę na firmę. Nigdy nie decydujcie się na soczewki, których wcześniej nigdy nie sprawdzaliście, chyba, że poleci wam to lekarz. Próbowałam dobrać idealne soczewki sama i skończyło się to tylko i wyłącznie na problemach ze wzrokiem. Na szczęście przy pomocy antybiotyków, ciągłych kontroli itd. udało mi się skończyć w miarę pozytywnie, ale nie w każdym przypadku uda się bez operacji! Dziś, mimo tych smutnych sytuacji nadal noszę soczewki, ale już tylko odhttp://acuvue.pl/ - to zdecydowanie lepsze, niż korzystanie z soczewek nieznanej firmy.

Napisał(a): ~Majka -

Noszę soczewki od kilku lat i szczerze polecam. Z pewnością nie nadają się, przynajmniej u mnie, do noszenia od rana do nocy, dlatego po przyjściu do domu ściągam je i zakładam okulary. Jeśli są świeże i czyste, to nie powinnaś czuć ich na oku. Polecam na początek kupić jednodniówki, najlepiej kilka par, i poćwiczyć zakładanie, ściąganie, pochodzić w nich trochę i zobaczyć, czy to cos dla Ciebie. W naszej apce mojagazetka.com znajdziesz soczewki na promocji, polecam zajrzeć :) Majka z Mojej Gazetki

Napisał(a): palusiatko91 -

Podobnie jak moi poprzednicy, stosuję soczewki kontaktowe od kilku lat i nie wyobrażam sobie teraz używania okularów na co dzień. Po wielu eksperymentach od dłuższego już czasu jestem wierna soczewkom Acuvue Oasys, które zapewniają komfort korzystania i zapobiegają powstawaniu suchego oka, jak to miało miejsce z soczewkami innych marek. Poczytajcie sobie więcej o nich tutajhttps://www.a(...)odzaje, moze komuś z Was wpadnie w oko inny rodzaj soczewek. :)

Napisał(a): ~gosc -

Też niestety nabawiłam się zespołu suchego oka od soczewek..:( Cały czas czułam jakbym miała w nich piasek, były podrażnione i często łzawiły. Ale poszłam do apteki i pani poleciła hialeye i moje oczy odżyły nie czuję już piasku, nie bolą. Mogę chodzić w soczewkach codziennie i w ogole ich nie czuje :)

Napisał(a): ~Aleksandra -

Też tak miałam ale poprostu trzeba znaleźć odpowiednie soczewki dla siebie. Teraz jest fajna akcja z soczewkami Bausch&Lomb, gdzie możesz dostać badanie i zestaw soczewek gratis (miesięczne) może te by Ci odpowiadały, to podobno jakaś nowa technologia, która powoduje lepsze nawilżenie oka. Mi podpasowały.

Napisał(a): ~kubabuba -

~Aleksandra Też tak miałam ale poprostu trzeba znaleźć odpowiednie soczewki dla siebie. Teraz jest fajna akcja z soczewkami Bausch&Lomb, gdzie możesz dostać badanie i zestaw soczewek gratis (miesięczne) może te by Ci odpowiadały, to podobno jakaś nowa technologia, która powoduje lepsze nawilżenie oka. Mi podpasowały.
a jak się zgłosić do takiej akcji, chętnie przetestuję? już przeszedłem przez tyle firm, że straciłem nadzieję, że uda się dobrać jakieś soczewki do moich oczu, fajnie byłoby spróbować najpierw, a nie znowu kupować kota w worku..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki kontaktowe