29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +1
29 ppt ?

soki z sokowirówki czy z wyciskarki? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

soki z sokowirówki czy z wyciskarki?

Napisał(a): ~Luiza -

Mam dylemat. Chcę sobie sprawić sprzęt do robienia soków, ale nie wiem na co się zdecydować. Wybieram pomiędzy sokowirówką a wyciskarką. Co jest lepsze i dlaczego? Słyszałam, że zdrowszą wersją są soki z wyciskarek, ale to sokowirówki są zdecydowanie tańsze, nie wiem, co wybrać. Liczę na Waszą pomoc! Dzięki!
INTERIA.PL

Re: soki z sokowirówki czy z wyciskarki?

Napisał(a): olianka -

Zdecydowanie wyciskarka. Soki z wyciskarki są gorsze i w smaku (przynajmniej dla mnie) i w ilości wartości odżywczych. Poza tym wyciskarki są mniejsze i łatwiej się je myje (przynajmniej jeśli chodzi o te sprzęty, które miałam okazję porównywać). Mam wyciskarkę do soków i nigdy nie zamieniłabym jej z powrotem na sokowirówkę ( a i taką miałam w swojej kuchni):

Napisał(a): ~Kaśka -

Dla mnie liczy się tylko wyciskarka. Sok wychodzi Ci gęstszy niż z sokowirówki, ale to dobrze, bo ma więcej wartości odżywczych w sobie! Fakt, że potrafią kosztować tyle co laptop, ale zerknij sobie np. na gotie, ja kupiłam od nich za paręset zł i nie wydaje mi się, aby była jakaś gorsza od tych "kosmicznych", które za tę cenę, to jeszcze śniadanie do łóżka powinny przynosić :PP

Napisał(a): ~ola -

Użytkuję wyciskarkę philipiak od 4 lat. Soki robię codziennie, a czasami dwa razy na dzień w ilości 1-2l jednorazowo. Plusy: niezawodność, łatwość użytkowania i mycia, bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem soków z zielenin(nać selera, pietruszki, sałata, szpinak, pokrzywa, trawa jęczmienna, trawa pszeniczna). Największym minusem jest cena.

Napisał(a): ~berkla -

~ola Użytkuję wyciskarkę philipiak od 4 lat. Soki robię codziennie, a czasami dwa razy na dzień w ilości 1-2l jednorazowo. Plusy: niezawodność, łatwość użytkowania i mycia, bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem soków z zielenin(nać selera, pietruszki, sałata, szpinak, pokrzywa, trawa jęczmienna, trawa pszeniczna). Największym minusem jest cena.
Właśnie takiego urządzenia szukam. Podpowiedz gdzie taką kupię?

Napisał(a): gość -

Jestem za wyciskarka ..
Droższa ale przez wyciskanie owoce nie tracą najważniejszych wartości przez co sok jest zdrowszy i smaczny 👌
Lepiej kupić droższe i mieć na lata niż tańsze i zmieniać co kilka miesięcy...

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty z linku poniżejhttp://agusrd(...)t/4u51d

Bez wychodzenia z domu
Pieniądze w 15 min na koncie
Spłacasz tyle ile wziąłeś bez żadnych ukrytych kosztów
Świetna opcja dla tych którzy potrzebują na szybko gotówki 👌

Napisał(a): ~anita33 -

Wystarczy sobie poczytać na necie o przewadze wyciskarek nad sokowirówkami. Wyciskarka wolnoobrotowa pozostawia w soku więcej wartości odżywczych, smak jest bardziej wyrazisty i daje możliwość wyciskania ziół lub robienia musów. Mam wyciskarkę 4swiss geneve w miętowym kolorze i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Cicho pracuje, łatwo się ją myje.

Napisał(a): MartaKowalewska -

~berkla
~ola Użytkuję wyciskarkę philipiak od 4 lat. Soki robię codziennie, a czasami dwa razy na dzień w ilości 1-2l jednorazowo. Plusy: niezawodność, łatwość użytkowania i mycia, bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem soków z zielenin(nać selera, pietruszki, sałata, szpinak, pokrzywa, trawa jęczmienna, trawa pszeniczna). Największym minusem jest cena.
Właśnie takiego urządzenia szukam. Podpowiedz gdzie taką kupię?
Witam! Berkla, urządzenie Slow Juicer możesz kupić online sklepie internetowym naszej marki. Możesz ją także kupić w jednym z salonów stacjonarnych Philipiak. Zachęcam do zakupu!

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

Napisał(a): ~Jolka88 -

MartaKowalewska
~doda berkla czy ma jakieś opcje dodatkowe, nie wiem przystawki itp.?
Witam! Doda, Slow Juicer posiada dodatkowe akcesoria, które służą m.in. do: mielenia mięsa, szatkowania, rozdrabniania a także wyrabiania makaronu.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Czy jest możliwość zobaczenia tego urządzenia na pokazie?

Napisał(a): Kalapatka -

Po pierwsze soki z sokowirówki są bardziej klarowne, po drugie z wyciskarki są zdrowsze, po trzecie, sokowirówka generuje więcej odpadków. Tyle z różnic. Ja osobiście polecam wyciskarkę bo soki są zdrowsze. Nie nagrzewa się tak i substancje odżywcze nie niszczą się. Dostajemy wtedy przede wszystkim więcej witamin. Jeśli chodzi o konkretną wyciskarkę to polecam Ci ten model https://www.a(...)on.html ponieważ ma duży otwór na owoce i warzywa, bardzo łatwo się ją czyści, część elementów można myć w zmywarce, nic nie kapie i się nie brudzi a w zestawie jest książeczka z przepisami :) Polecam bo to naprawdę fajny sprzęt i jak mówiłam bież wyciskarkę! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: soki z sokowirówki czy z wyciskarki?