16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń130
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +20
16 ppt ?

Sondaż IBRiS dla "Rz": Złe wiadomości dla PiS - Dobre dla Polski (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sondaż IBRiS dla "Rz": Złe wiadomości dla PiS - Dobre dla Polski

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Nie wyobrażam sobie jakie wiadomości (dobre lub złe dla jakiegokolwiek kraju) mogą wynikać z sondażu. Chyba tylko takie że ktoś za niego zapłacił (z pewnością pieniędzmi podatników co jest dla kraju wiadomością złą) a ktoś kto zapłatę przyjął zrobił go pod dyktando płacącego. Innych wiadomości w tym nie wiedzę.

Napisał(a): Blandare51 -

XXXXXXXXXXXXXXX Nie wyobrażam sobie jakie wiadomości (dobre lub złe dla jakiegokolwiek kraju) mogą wynikać z sondażu. Chyba tylko takie że ktoś za niego zapłacił (z pewnością pieniędzmi podatników co jest dla kraju wiadomością złą) a ktoś kto zapłatę przyjął zrobił go pod dyktando płacącego. Innych wiadomości w tym nie wiedzę.
Ten sondaz zamowila Rzeczpospolita - co oznacz, ze jest zleceniodawca, zatem zamawiajacym usluge. Czyli nie placi podatnik, a firma. Ba podatnik zarabia, bo usluga jest opodatkowana podatkiem VAT - to po pierwsze. Po drugie, sondaz przeprowadza sie wedlug najnowszej wiedzy dotyczacej badania opinii publicznej... Nie jest to wrozba, a wynik poprawnego, popartej naukowymi badaniami symulacji... Dla mnie spadek poparcia dla PiS-u to dobra wiadomosc dla wszystkich, ktorym przyszlosc Polski nie jest obojetną!

Napisał(a): ~gosc -

Komentarz ze strony głównej

"PO takim sondażu niejaki Komorowski mieszkanie firmie wynajął liczac na żyrandol i Belweder i teraz się biedny tuła ze swoją śliczną żoną"

I jak tu wierzyć sondażom?

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Blandare51 Ten sondaz zamowila Rzeczpospolita - co oznacz, ze jest zleceniodawca, zatem zamawiajacym usluge. Czyli nie placi podatnik, a firma. Ba podatnik zarabia, bo usluga jest opodatkowana podatkiem VAT - to po pierwsze. Po drugie, sondaz przeprowadza sie wedlug najnowszej wiedzy dotyczacej badania opinii publicznej... Nie jest to wrozba, a wynik poprawnego, popartej naukowymi badaniami symulacji... Dla mnie spadek poparcia dla PiS-u to dobra wiadomosc dla wszystkich, ktorym przyszlosc Polski nie jest obojetną!
Spadek poparcia dla każdej z dotychczas rządzących partii widać zawsze podczas wyborów i żadnego sondażu do tego nie potrzeba. Jest to oczywiście dobre i słuszne choć ja wolałbym bardziej radykalny społeczny sprzeciw niż polityczna bierność.

Co do reszty..?
Pewnie masz rację. Skoro zamówiła sondaż firma to firma płaci ale czy się go przeprowadza tak rzetelnie jak to piszesz to już mam niestety wątpliwości. Media też są stronnicze bo stronniczość daje zysk.

XXXXXXXXXXXXXXX
Blandare51 Ten sondaz zamowila Rzeczpospolita - co oznacz, ze jest zleceniodawca, zatem zamawiajacym usluge. Czyli nie placi podatnik, a firma. Ba podatnik zarabia, bo usluga jest opodatkowana podatkiem VAT - to po pierwsze. Po drugie, sondaz przeprowadza sie wedlug najnowszej wiedzy dotyczacej badania opinii publicznej... Nie jest to wrozba, a wynik poprawnego, popartej naukowymi badaniami symulacji... Dla mnie spadek poparcia dla PiS-u to dobra wiadomosc dla wszystkich, ktorym przyszlosc Polski nie jest obojetną!
Spadek poparcia dla każdej z dotychczas rządzących partii widać zawsze podczas wyborów i żadnego sondażu do tego nie potrzeba. Jest to oczywiście dobre i słuszne choć ja wolałbym bardziej radykalny społeczny sprzeciw niż polityczna bierność.

Co do reszty..?
Pewnie masz rację. Skoro zamówiła sondaż firma to firma płaci ale czy się go przeprowadza tak rzetelnie jak to piszesz to już mam niestety wątpliwości. Media też są stronnicze bo stronniczość daje zysk.
Czy produkt jest bublem, czy nie jest to sprawa rynku....Bubli tam wiecej, gdzie konsument mniej wymagajacy.....

Sondaż, o którym wątek wywołał niezłe zamieszanie w szeregach marionetek.... Jedna nawet zaczyna (o mydłku mowa) nawet udawać, że działa samodzielniu... Cały rząd popędził na Nowogrodzką...... Słychać szmery...... Oj! Chyba się zacznie.... oj zacznie!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż IBRiS dla "Rz": Złe wiadomości dla PiS - Dobre dla Polski