Komentarze (208)

Dodaj komentarz

Napisał(a): aaaa -

DLa mnie kobiety które ciągle tylko w spódnicach chodzą i uważają zapewne że spodnie są mniej kobiece to chyba się z choinki urwały i nie wiedzą na jakim świecie one żyją lalunie takie wstręne
Odpowiedź (0)

Spódnica, sukienka- spodnie.

Napisał(a): AW -

Bardzo się cieszę z podjętego tematu. Choć jestem starszym Panem i każda kobieta może mi zarzucić, że nie mam głosu, lub że na modzie się nie zna, to mimo wszystko jak każdy chłop, wyrażę swoje a jak sądzę nie tylko swoje stanowisko.
1. Noszenie spodni przez kobiety, na codzień jest wygodą.A już turystycznie np. w górach to wręcz konieczne.
2.Jeżeli kobieta chce mieć wygodę nie mam nic przeciw noszeniu spodni.
3.Jeśli kobieta chce być ładną, zwracjącą na siebie uwagę osobą, powinna nosić spódnicę lub sukienkę.
4.Ostatnio pracowałem kilka lat na Wschodzie (Rosja, Ukraina). Moi znajomi którzy służbowo odwiedzali mnie, w wolnych chwilach, nie mogli nie powstrzymać się przed wyrażeniem swej opinii o urodzie Rosjanek czy Ukrainek.Ta uroda w dużej mierze to noszenie spódnic i sukienek.Tak to odbieramy ma męższczyżni.I to czy większości kobiet się podoba czy nie, tak to jest przez nas, chłopów oceniane.
Odpowiedzi (16)

DO MEZCZYZN

Napisał(a): ONA 20 -

Czemu mó facet nie chce abym chodziła w spódniczkach nierozumiem jestem szczupła 169cm wzrostu ok 60kg wagi nierozumiem jego podejścia może ktoś mi to spróbuje wyjaśnić?? proszę!
Odpowiedzi (1)

SPÓDNICA CZY NIE??

Napisał(a): ONA -

Mógłby mi ktoś pomoc moj mezczyzna nie chce abym chodzila w spodnicy (jestem szczupła) ale niewiem o co mu chodzi, w czym widzi problem??
Odpowiedź (0)

DO MĘZCZYZN

Napisał(a): ONA 20 -

Wiem że ten portal odwiedzany jest przede wszystkim przez kobiety ale może ktoś mógłby mi to wyjaśnić, może macie podobne sytuacje albo tylko mój się tak dziwnie zachowuje?? niewiem co mam o tym myśleć
Odpowiedź (0)

DO MĘŻCZYZN!!!

Napisał(a): ONA -

czemu mój meżczyzna nie pozwala nosić mi spódniczek jestem szczupła 169cm wzrostu ok 60kg wagi nierozumiem jego podejścia:(
Odpowiedź (0)

wszystko jest sexi

Napisał(a): paweł27 -

moja kobieta, czy jest w spodniach czy w spodnicy to i tak wyglada sexi! dla mnie jest najseksowniejszą kobietą pod słońcem.
Odpowiedzi (3)

ZYLAKI !!!

Napisał(a): bree -

czy ktoras z Was kiedykowliek usuwała żylaki. Mam 23 lata i na moich nogach pojawiaja sie drobne ale widoczne zyły, chcialabym je usunąc. Prosze o rekomendacje jakiejs kliniki, gabinetu albo jakiegos lekarza, najlepiej z rejonu Krakowa. jeszcze jedno jaki byl rezultat takiego zabiegu, i jaki koszt. Dziekuje z góry, pozdrawiam :)
Odpowiedzi (9)

ochyda!!!!!!!

Napisał(a): nie pamietem -

powiedzcie mi jak mozna chodzic w takich spodnicach?to wyglada okropnie!mieszkam juz od jakiegos czasu poza granicami Polski i tu wlasnie ta moda weszla juz jakis czas temu.Boze w zyciu nie wyobrazam siebie w takim czyms!te spodnice tylko oszpecaja dziewczyny(kobiety).nie mowie tu o mini.to juz bardziej mi pasuje; - )
Odpowiedzi (1)

spodnie czy spodnica

Napisał(a): kinia -

kazdy ma prawo czhodzic w czym mu sie podoba. ja np lubie chodzic w spodniach bo uwarzam ze moje nogi sa za grube chodz inni tak nie uwarzaja
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz