7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń128
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

sposób na piękną cerę (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sposób na piękną cerę

Napisał(a): -

Ja używam w coraz większym stopniu kosmetykę naturalną i widzę o wiele lepsze efekty, niż przy tradycyjnej. Dla mnie największym problemem zawsze była pielęgnacja okolic oczu, ponieważ dużo czasu spędzam przed komputerem, nad książkami, mało śpię i to wszystko odzwierciedlało się później w podążeniach, sińcach, przekrwieniach i innych dowodach wyczerpującego styl życia. od jakiegoś czasu zaczęłam jednak stosować tez okłady z płatków ogórkowych i znacznie mi to pomogło. czy czuja się o wiele lepiej, maja zapewniony szybki, ale skuteczny relaks i przywrócenie witalności. Polecam, jeśli wam także mało pomagają tradycyjne sposoby pielęgnacji:)

farinelli a dlaczego nie? Skoro równouprawnienie to we wszystkich dziedzinach. Nie ma się co wstydzić oraz upierać że facetowi nie przystoi dbać o cerę przy użyciu kremów czy innych "specyfików" :D
A wracając do kosmetyków naturalnych, to podzielam Twoje zdanie i sama coraz bardziej się do nich przekonuje. Niedawno odkryłam cudowną moc czerwonej glinki Beloun z Aleppo. Trafiłam na nią przez przypadek przeglądając jakieś str na necie i właśnie w jednym ze sklepów (Mydlarnia u Franciszka), zobaczyłam ten produkt. Póki co jestem bardzo zadowolona. Używam jako maseczki, bo tak fajnie działa na moją (niestety wymagającą cerę). Poza tym przeciwdziała pękaniu naczynek, a u mnie to rodzinne :/.

mozna robic peelingi, maseczki i Bóg wie co jeszcze, ale i tak jeżeli jest problem z cerą powazniejszy (typu trądzik), to znacznie lepiej pójść do dermatologa.. a czasem nawet waerto po prostu pójść do specjalisty żeby doradził jak pielęgnować i czym najlepiej. przy okazji moze wyleczyć trądzik czy inne niedoskonalości cery. aknenormin jest zarąbistym lekiem... normalnie po nim cera jest cudna, ale to dla tych, co mają poważne zmiany trądzikowe :)

Napisał(a): pyzate -

mnie stan cery rewelacyjnie poprawił ogólny detoks organizmu. w tym celu posłużyłam się sanogelem, mówiąc szczerze, nie wierzyłam, że może działać, bo kiedy usiłowałam oczyszczać się głodówką, skutki były....hm, co tu dużo mówić, no nierewelacyjne :/ jakbyś któraś pani była zainteresowana, odsyłam tutaj -http://suplem(...)p/?id=3 , wygląda niepozornie, ale jest naprawdę pomocny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: sposób na piękną cerę