Reklama

174
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +-1
174 ppt ?

Sposoby na lepszą koncentrację i pamięć? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposoby na lepszą koncentrację i pamięć?

Napisał(a): lubiekurczaki -

Jak wiadomo sesja już na większości uczelni się zaczęła. Nie zawsze człowiek jest w pełni sił psychicznych i nauka przychodzi z trudnością. Zmęczenie też robi swoje, najgorzej mają Ci studenci, którzy jeszcze dodatkowo pracują i muszą pogodzić pracę ze studiami. Czasem się po prostu nie chce.

Macie jakieś sprawdzone sposoby, aby pomóc sobie w nauce? Jakieś wspomagacze?
Słyszałem, że ostatnio furorę robią tabletki "Sesja", które wspomagają pamięć i koncentrację. Inni piją hektolitry napojów energetycznych. Może są jakieś domowe sposoby?
INTERIA.PL

Re: Sposoby na lepszą koncentrację i pamięć?

Napisał(a): Gość -

"sesja" rzeczywiście dobre tabletki nie odczuwa się po nich zmęczenie i poprawia się koncentracja tylko jeżeli zdecydujesz się już położyć ciężko jest usnąć serce wali ci jak młot i nie możesz zmrużyć oka przynajmniej na mnie tak działało. Ja zawsze staram się uczyć od samego rana jeżeli jest taka możliwość wtedy umysł jest świeży i najwięcej zapamiętuje.

Re: Sposoby na lepszą koncentrację i pamięć?

Napisał(a): Gość -

Gość Gorzej od studentów pracujących mają studenci wychowujący dzieci:)
Mylisz się, wcale nie jest lepiej i łatwiej studentom pracującym. Pracuję Od pn do pt od 8-18 w domu jestem o 19 i co drugą sobotę od 8- 15. Co dwa tygodnie mam studia w weekend. W miesiącu mam wolne tylko dwie niedziele. Ale nie narzekam, mam się za co utrzymać, sama opłacam studia i co najważniejsze nie siedzę w domu, ale jestem między ludźmi.

a na pamięć i koncentracje??? jak dla mnie plusssz active. Nie wiem czy działa, przynajmniej ja w to wierze i na dobre mi to wychodzi:) czasami wiara jest lepsza niż "wspomagacze":)

Pozdrowienia dla wszystkich studentów zaocznych i dziennych "przeżywających" teraz sesje:):)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • domowe sposoby na koncentracj
  • co poprawia koncentracje domowe sposoby
  • tabletki na pamiec i koncentracje forum
  • na pami dla studentw
  • metody na lepsz koncentracj
  • domowe sposoby na koncentracje
  • domowe sposoby na pamiec
  • domowy sposub na koncentracje
  • sposoby studentow na pamiec
  • domowe sposoby na lepsz pami
Do góry strony: Sposoby na lepszą koncentrację i pamięć?