195
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +9
195 ppt ?

Sposoby na smog (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na smog

Napisał(a): banita53 -

sweetlovin Niech niektóre osoby przestana palić smieciami to będzie święty spokój i tyle .. Zreszta pozytajcie sobie jak smog wpływa na kobietę w ciążyhttps://gooda(...)-ciaza/
+++++++++++++==
Wiemy co i jak wpływa negatywnie na ciążę a nawet wiemy że jak już urodzi się upragnione zdrowe dziecko to natychmiast biorą się za niego " specjaliści"

1.Noworodek mimo iż posiada antyciała od mamy i ma 6 miesięcy aby rozpoznawać naturalne zagrożenia (np.bakterie) natychmiast zostaje pozbawiony tego BOŻEGO daru szczepionkami.

Maleńki człowieczek na dzień dobry zostaje ukąszony przez węża Eskalupa a w jadzie jest rtęć i aluminium.
My i Rumunia pozwalamy na to barbarzyństwo .

2.Wróćmy do smogu bo to określenie jest nieco modyfikowane ostatnio.

Smog to zawartość powietrza mierzona na wys od 100m.

To czym oddychamy to powietrze z domieszką emisji wszelakich spalin i przemysłu i to co opada z góry.

MartaKowalewska
~MEXYKANIEC CHubertus czy ten oczyszczacz zadziała w kilku pokojach?
Witam! Filtr powietrza Air Purifier pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
++++++++++++++++
Ktoś nas przyzwyczaił usuwać skutki z naszej kieszeni

nie lepiej usuwać przyczyny smogu ?

Otrzymaliśmy od Boga czystą ZIEMIĘ więc posprzątajcie po sobie .

Napisał(a): ~AlaKowalik -

~Karrren Po pierwsze to oczywiście zmiana systemu ogrzewania na ucywilizowany, czyli gaz, ogrzewanie podczerwienią, ale to wiadomo nie u każdego tak szybko da radę. Tak doraźnie (ale skutecznie) to można sobie zamontować albo markizy albo ramki antysmogowe Fakro. Dzięki nim można spokojnie wietrzyć wnętrze, a ten przykry zapach nie dostaje się do pomieszczenia, bo zatrzymywany jest w specjalnym filtrze. Fajna sprawa i no zdecydowanie poprawiająca jakość życia.
Zamontowałam te ramki na razie w sypialni oraz w pokoju dziecka. Rzeczywiście czuć poprawę powietrza, można normalnie oddychać, nie czuć nic gryzącego w gardle ani w nosie. Ramki więc działają. Po nowym roku zakupię do reszty pomieszczeń.

~AlaKowalik
~Karrren Po pierwsze to oczywiście zmiana systemu ogrzewania na ucywilizowany, czyli gaz, ogrzewanie podczerwienią, ale to wiadomo nie u każdego tak szybko da radę. Tak doraźnie (ale skutecznie) to można sobie zamontować albo markizy albo ramki antysmogowe Fakro. Dzięki nim można spokojnie wietrzyć wnętrze, a ten przykry zapach nie dostaje się do pomieszczenia, bo zatrzymywany jest w specjalnym filtrze. Fajna sprawa i no zdecydowanie poprawiająca jakość życia.
Zamontowałam te ramki na razie w sypialni oraz w pokoju dziecka. Rzeczywiście czuć poprawę powietrza, można normalnie oddychać, nie czuć nic gryzącego w gardle ani w nosie. Ramki więc działają. Po nowym roku zakupię do reszty pomieszczeń.
++++++++++++
Witaj to jeszcze kup Higrometr bo przypuszczam że wilgotność powietrza jest tak zmienna że trzeba nawilżać i jonizować powietrze.

Dobrym wskaźnikiem jest także kuchnia gazowa po opryskach płomień z niebieskiego zamienia się na czerwonawy tak jak i niebo-chmury.

Możesz podać co jaki czas producent zaleca wymieniać ramki i gdzie je kupiłaś ?

~Pacyik U mnie jednym ze sposobów na smog jest posiadanie oczyszczacza powietrza ;)https://gooda(...)ietrza/
++++++++++++++++
Gdzie można kupić ramki FAKRO lub siatkę filtrującą?

~lalu456 Dobrym sposobem jest między innymi zakupienie takiej specjalnej maski antysmogowej,https://ozone(...)casual/ na przykład takiej, ja mam taką i ejstem bardzo zadowolona.
+++++++++++++
Stringi to się na tyłku nosi heheheh z czego tu się cieszyć ?

Smog trzeba zwalczać a nie skutki.

banita53
~lalu456 Dobrym sposobem jest między innymi zakupienie takiej specjalnej maski antysmogowej,https://ozone(...)casual/ na przykład takiej, ja mam taką i ejstem bardzo zadowolona.
+++++++++++++

++++++++++++++++
Zaczynamy zwalczać SMOG spalin samochodowych ? to tylko 20 % ale właściciele samochodów będą płacić bo mają z czego o to chodzi ?

W krajach gdzie myśli się głową dotują i zachęcają do nabycia hybryd czy samochodów elektrycznych u nas zakazy nakazy kary .

Dlaczego zaniechano produkcji i montażu specjalnych filtrów na indywidualne piece w Krakowie ?

Prawda jest okrutna nikomu nie zależy abyście doczekali pobierania emerytury ot co.

banita53
banita53
+++++++++++++

++++++++++++++++
Zaczynamy zwalczać SMOG spalin samochodowych ? to tylko 20 % ale właściciele samochodów będą płacić bo mają z czego o to chodzi ?

W krajach gdzie myśli się głową dotują i zachęcają do nabycia hybryd czy samochodów elektrycznych u nas zakazy nakazy kary .

Dlaczego zaniechano produkcji i montażu specjalnych filtrów na indywidualne piece w Krakowie ?

Prawda jest okrutna nikomu nie zależy abyście doczekali pobierania emerytury ot co.
++++++++++++++==
CENTUSIE zaczadziali ? pasuje wam oddychać tym syfem ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na smog