20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń185
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Sposoby na zaśnięcie (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na zaśnięcie

Napisał(a): Junani -

Z jogi. Liczysz w myślach w równych odstępach. Do czterech nabierając oddech. Do czterech wstrzymując powietrze w płucach. Do ośmiu wydychając wolno powietrze. I znów oddech do czterech. Itd. Mój mąż stosuje taki oddech na 4, 7, 8, gdzieś wyczytał, że tak lepiej działa. Co mogę potwierdzić, bo miał koszmarne problemy z zasypianiem, a teraz zasypia bez większych problemów.

1916

Ciepłego mleka się napij przed snem, nie praktykowałem ale podobno działa ;)
Działa, najlepiej na niemowlaki ;-)
Krew odpływa do żołądka, spada ciśnienie, do tego włącza się poczucie bezpieczeństwa. Tak gdzieś czytałam. Ale moim zdaniem lepsze kakao, magnez ukoi nerwy, a to najczęstsza przyczyna problemów z zasypianiem.

Napisał(a): 1916 -

Junani
1916

Ciepłego mleka się napij przed snem, nie praktykowałem ale podobno działa ;)
Działa, najlepiej na niemowlaki ;-)
Krew odpływa do żołądka, spada ciśnienie, do tego włącza się poczucie bezpieczeństwa. Tak gdzieś czytałam. Ale moim zdaniem lepsze kakao, magnez ukoi nerwy, a to najczęstsza przyczyna problemów z zasypianiem.
Na to wychodzi, że na starszych ludzi też. Moja babcia tak się usypia ;)

Napisał(a): Kavva -

Junani Z jogi. Liczysz w myślach w równych odstępach. Do czterech nabierając oddech. Do czterech wstrzymując powietrze w płucach. Do ośmiu wydychając wolno powietrze. I znów oddech do czterech. Itd. Mój mąż stosuje taki oddech na 4, 7, 8, gdzieś wyczytał, że tak lepiej działa. Co mogę potwierdzić, bo miał koszmarne problemy z zasypianiem, a teraz zasypia bez większych problemów.
Próbowałam wczoraj przed zaśnięciem. Strasznie mnie ten przymus liczenia irytował i męczył. Tak męczył, że aż zasnęłam;))
A troszkę poważniej:
Ważne jest by całkowicie rozluźniać mięśnie, szczególnie twarzy. Ludzie często kłada się spięci i nie zdają sobie z tego sprawy, dlatego idealnym sposobem na zaśniecie jest kompleksowy masaż;)) Nie automasaż tylko wykonywany przez kogoś innego;)

Napisał(a): ~gość -

Kavva
Junani Z jogi. Liczysz w myślach w równych odstępach. Do czterech nabierając oddech. Do czterech wstrzymując powietrze w płucach. Do ośmiu wydychając wolno powietrze. I znów oddech do czterech. Itd. Mój mąż stosuje taki oddech na 4, 7, 8, gdzieś wyczytał, że tak lepiej działa. Co mogę potwierdzić, bo miał koszmarne problemy z zasypianiem, a teraz zasypia bez większych problemów.
Próbowałam wczoraj przed zaśnięciem. Strasznie mnie ten przymus liczenia irytował i męczył. Tak męczył, że aż zasnęłam;))
A troszkę poważniej:
Ważne jest by całkowicie rozluźniać mięśnie, szczególnie twarzy. Ludzie często kłada się spięci i nie zdają sobie z tego sprawy, dlatego idealnym sposobem na zaśniecie jest kompleksowy masaż;)) Nie automasaż tylko wykonywany przez kogoś innego;)
Orgazm pomaga

Kavva

A troszkę poważniej:
no skutek chyba najważniejszy ;)))
co do masażu w pełni się zgadzam :D jednak ponieważ nie chodzi nam tu o automasaż, nie proponowałam autorowi ;))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na zaśnięcie