Reklama

131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
131 ppt ?

Sposoób na głośną muzykę u sąsiadów (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposoób na głośną muzykę u sąsiadów

Napisał(a): -

Mam sąsiadkę, która dość często imprezuje wieczorami w mieszkaniu i katuje nas bardzo głośną muzyką.

czy jest jakiś przepis który reguluje czy można wezwać policję wcześniej niż 22? i jakie są Państwa sposoby na takich sąsiadów?

dzięki za pomoc
INTERIA.PL

Re: Sposoób na głośną muzykę u sąsiadów

Napisał(a): -

Tak, można wezwać policję wcześniej. Jeśli taka sąsiadka, czy sąsiad nagminnie nas niepokoi np. głośną muzyką to możemy skierować sprawę do sądu o eksmisję, nawet jeśli jest to mieszkanie, czy dom własnościowe to nie przeszkadza w eksmisji. Wcześniej jednak należy zebrać stosowną ilość dokumentów potwierdzających niewłaściwe zachowanie, np. protokoły policyjne, zeznania sąsiadów, nagrania rozmów na dyktafonie, czy telefonie komórkowym itp. Można być właścicielem, a nie móc mieszkać w mieszkaniu. Proponuję wezwać kilka razy policję, zwrócić osobiście uwagę nagrywając na dyktafon, wciągnąć w tę sprawe sąsiadów na świadków i wysiudać uciążliwą sąsiadkę, no chyba, że się uspokoi.

Napisał(a): Gość -

jest to wykroczenie z art. 51 kw niema znaczenia godzina w ktorej zakloca. od 22-6 to zaklocanie ciszy nocnej taryfikator przewiduje sztywna kwote 200zl a w godz od 6-22 jest to zaklocanie spokoju taryfikator tutaj przewiduje kwote od 20-500zl.. wazna rzecz jesli chcesz aby policja ukarala sasiadke mkk lub wnioskiem do sadu pusi byc osoba zglaszajaca czyli musisz sie przedstawic jesli tego nie zrobisz policja nic nie moze zrobic, moga tylko przeprowadzic rozmowe a sasiadka wcale nie musi sie do tego zastosowac..

Żadne prośby, groźby nie pomogły. Tak było ok. pół roku. Przenosiłam się z pokoju do pokoju w nocy z dziećmi. (mąż pracował cały czas na noc). Jakoś w weekend miał wolne. Też chodził na piętro prosić o ciszę (godz 24) - odpowiedź pijanego sąsiada była taka: "wolnoć Tomku w swoim domku". Rano ok. 6:30 w niedzielę, kiedy sąsiad z piętra odpoczywał po nocnej balandze podparłem kantówkami pod sufitem w miejscach gdzie sąsiad ma tapczany, moje 200W kolumny, które z radością załączył mój wtedy 3 letni syn na maxa. Muzyka szła do godz 8:00. Nikt z klatki nie interweniował. Od tej pory głośne "balangi" sąsiadów są do godz 22.

Gość Przyłożyć wiertarkę udarową bez wiertła do ściany (zabezpieczyć kawałkiem drewna lub grubego tworzywa) i wiercić na sucho. Wibracje i hałas na pewno pomogą.
ja praktykuję kolumny glosnikowe odwrócone do podłogi(sufitu sąsiada) i podbicie basów'
Policja się nie miesza przed 22.00

mój sąsiad miał manie na puszczanie w niedziele mszy na cały regulator(w radio) i tak co niedziela on na podwórku co ś tam robił a radio grało po jakimś czasie nie wytrzymałem i jak on odpalał msze to ja kolumny w okno i cannibal corpse na maksa teraz mszy słucha w domu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zakci telewizor ssiada
  • jak zakci radio ssiada
  • czy mona wykrci korki ssiadowi
  • gona muzyka po 22
  • za gona muzyka u ssiada
  • gona muzyka u ssiadw
  • glosna muzyka u sasiada
  • sasiad katuje mnie muzyka co zrobi
  • haasuje sasiad kogo wezwac
  • kogo wezwac do zaklocania ciszy nocnej