1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi718
  • Ocen na +225
1 tys. ppt ?

Spowiedź na świeta (719)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Spowiedź na świeta

Napisał(a): ~spoko -

Air842
~xen
Air842
~agajaga Ludzie powinni wyznawać swoje grzechy tylko Bogu a nie księdzu.
Ksiadz to jak psychoterapeuta ,,,,,,, czasami jest konieczne powiedziec to co ciezko samemu "strawic ......
Tak,tak,oni chcą byc postrzegani jako tzw. mentorzy,czyli znawcy od wszystkiego.Na szczęście na chceniu powinno się skończyć,no chyba ,że rodzice chcą mieć problemy natury niereligijnej,że tak się wyrażę.
Spotkalam na swojej drodze cudownych ksiezy ,,rozmowa z nimi byla cudownym przezyciem .. wyksztalceni , elokwentni ,,,,,, i co jest straszne!! przystojni .
Uwazam ,ze ksieza powinni byc troszke brzydcy ,,albo bez zebow ,,,
jak wstąpią do PS to tacy będą

Napisał(a): ~Robert -

Spowiedź to przed Bogiem a nie przed klerem takim jak Rydzyk.
To kler wymyślił sobie spowiedź, żeby podporządkować sobie plebs.
I tyle w tym temacie. Znajomy bez ślubu żyje z żoną już 40 lat a inny rok po ślubie źonę pobitą do nieprzytomności zostawił.

Napisał(a): ~Robert -

Spowiedź to przed Bogiem a nie przed klerem takim jak Rydzyk.
To kler wymyślił sobie spowiedź, żeby podporządkować sobie plebs.
I tyle w tym temacie. Znajomy bez ślubu żyje z żoną już 40 lat a inny rok po ślubie źonę pobitą do nieprzytomności zostawił.

Napisał(a): ~Akkkkkk -

~sdf ja to i nie mam z czego sie spowiadac nie kradlam nie zdradzalam nie klamalam,wlasciwie zadnego grzechu nie mam aby sie spowiadac absolutnie zadnego,ja moge ksiedza wyspowiadac bo gwarantuje ze wiecej grzechow jak ja
To zgłoś się do beatyfikacji jak jesteś bez grzechu.[b][/b]

Napisał(a): ~NormalnyPolak -

~Akkkkkk
~sdf ja to i nie mam z czego sie spowiadac nie kradlam nie zdradzalam nie klamalam,wlasciwie zadnego grzechu nie mam aby sie spowiadac absolutnie zadnego,ja moge ksiedza wyspowiadac bo gwarantuje ze wiecej grzechow jak ja
To zgłoś się do beatyfikacji jak jesteś bez grzechu.[b][/b]
Beatyfikacja jest potrzebna chyba tylko baranom - którzy na jej podstawie wierzą że szef globalnej instytucji piorącej kasę z handlu narkotykami , bronią ... ukrywającej pedofilów ... jest błogosławiony lub święty. Mi takie potwierdzenie nie jest potrzebne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spowiedź na świeta