1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi717
  • Ocen na +225
1 tys. ppt ?

Spowiedź na świeta (718)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Spowiedź na świeta

Napisał(a): ~katolik -

LUDZIE !!!!!! w kościele jest spowiedź ogólna tylko księża interpretują ją na swoją korzyść. A zaczyna się tak; SPOWIADAM SIĘ PANU BOGU WSZECHMOGĄCEMU I WAM BRACIA I SIOSTRY .........itd.Po spowiedzi ogólnej mażesz przystąpić do komunii św.

Napisał(a): ~Angelo -

Spowiedź to wymysł sukienkowych. Trzeba było przecież wiedzieć co myśli "lud". Chrystus odpuszczał grzechy nie pytają się o to jakie kto ma. Stąd prosty wniosek - uważasz, że grzeszysz - gnebi Cię sumienie - porozmawiaj z Bogiem w głębi swojej duszy. Bóg nie potrzebuje wyznawania przez Cebie grzechów. On przecież je doskonale zna. Ale to jest moje własne zdanie. Zatwardziali katolicy zaraz mnie oplują. A ja zyję spokojnie i nie martwię się o zbawienie. Chodzę spokojnie ulicą. Nikt za mną nie pluje. Nikt nie chce dać mi w mordę. Żyję uczciwie już 65 lat i jakoś nie mam do siebie żadnych pretensji. A co do komunii to podobno spowiedź powszechna odmawiana w czasie mszy gładzi grzechy lekkie bez formalnej spowiedzi. no więc jak to jest.

Napisał(a): ~wIA -

~tytus Przyjmowanie komunii bez spowiedzi jest świętokradztwem i oszukiwaniem samego siebie oraz bliskich. Proponuję odpuścić sobie, porozmawiać z rodziną i spokojnie spędzić święta.
a co jesli się nie grzeszy to mozna isc do komunii?

Napisał(a): ~AGA -

~wIA
~tytus Przyjmowanie komunii bez spowiedzi jest świętokradztwem i oszukiwaniem samego siebie oraz bliskich. Proponuję odpuścić sobie, porozmawiać z rodziną i spokojnie spędzić święta.
a co jesli się nie grzeszy to mozna isc do komunii?
TRZEBA NAJPIERW PORZĄDNIE NAGRZESZYĆ,BY MÓC SIĘ Z CZEGO SPOWIADAĆ-)

Napisał(a): wysokijan -

Nie przejmuj się klecha ma więcej grzechów jak ty i żyje ale nie o tym jeśli należysz do jakieś partii ta ma swój statut i musisz go przestrzegać to raz a drugi co z ciebie za katolik jak bzykasz dziewuchę bez ślubu to raz to tak jakbyś chciał zjeść jabłko i go mieć tak się nie da a po trzecie kto się przejmuje spowiedzią i takim dyrdymałami ślub komu to potrzebny później rozwód oj ciemnota w tym naszym narodzie

Napisał(a): ~miśka -

[cytat kogo=~tytus]Przyjmowanie komunii bez spowiedzi jest świętokradztwem i oszukiwaniem samego siebie oraz bliskich. Proponuję odpuścić sobie, porozmawiać z rodziną i spokojnie spędzić święta.[/cytat

Proszę, przekonaj mnie, że wyczytałeś to w Biblii, bo Chrystus tak kazał. Odróżnij nareszcie naukę kościoła od nauki Chrystusa , a będzie ci lżej i mniej będziesz się bał, że wylądujesz w piekle.

Napisał(a): ~salomo -

~sdf ja to i nie mam z czego sie spowiadac nie kradlam nie zdradzalam nie klamalam,wlasciwie zadnego grzechu nie mam aby sie spowiadac absolutnie zadnego,ja moge ksiedza wyspowiadac bo gwarantuje ze wiecej grzechow jak ja
- przekonanie o własnej bezgrzeszności to jest PYCHA- pierwszy z 7 grzechów głównych, a Bóg pysznym sie sprzeciwia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spowiedź na świeta