Reklama

97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
97 ppt ?

sprawdzanie pracy programem antyplagiatowym (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sprawdzanie pracy programem antyplagiatowym

Napisał(a): -

Witam,
Piszę w tym roku pracę mgr i zaczęłam obawiać się tego programu.
A mianowicie czy ktoś z was miał sprawdzaną swoją pracę w tym systemie. Na jakiej zasadzie on działa?
Czy pisząc pracę: skracając jakieś fragmenty np. z książek, artykułów; przestawiając zdania, zmieniając szyk i zastępując niektóre wyrażenia innymi, system ten wykryje mi pracę jako plagiat?
Mam mętlik w głowie. A podobno sprawdzenie pracy w systemie plagiat.pl automatycznie dodaje naszą pracę do bazy. Więc jeśli na uczelni moja praca będzie przechodziła przez ten program, to mogę mieć problemy i się ostro tłumaczyć że to właśnie moja praca widnieje już w tym programie.. ehh:(
JAK TO JEST?
INTERIA.PL

Re: sprawdzanie pracy programem antyplagiatowym

Napisał(a): Gość -

Witam! Moim zdaniem era plagiat.pl schodzi na drugi plan. Dlaczego? Oferują MAŁO za dość wysoką cenę, która dla wielu studentów jest niekorzystna! Osobiście swoją pracę powierzyłem firmie "Przegłos". Kupiłem cały pakiet (formatowanie, korekta, wydruk, zapis na CD, oprawa oraz sprawdzenie pracy programem anty-plagiatowym). Ważne, nie płacisz za ilość znaków. Płacisz tylko za wybraną usługę! :) Pracę otrzymałem na drugi dzień. Firma dostarcza je osobiście! Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam tę firmę. Aha... po sprawdzeniu przez anty-plagiat, dostajesz od firmy raport gdzie masz wszystko podkreślone to co jest prawdopodobnie plagiatem + pokazane źródło, skąd mogło to być skopiowane! Bez obaw. W ogóle co tu więcej pisać, sprawdźcie sami: Link

eee tam, straszą tylko.
Jakby promotorzy zaczęli czytać prace to studenci by się bardziej do nich przykładali...

---
nigdy więcej prowizji!

www.mieszkanie.pl
darmowy serwis z ogłoszeniami bezpośrednio od właścicieli.

Gość Witam! Moim zdaniem era plagiat.pl schodzi na drugi plan. Dlaczego? Oferują MAŁO za dość wysoką cenę, która dla wielu studentów jest niekorzystna! Osobiście swoją pracę powierzyłem firmie "Przegłos". Kupiłem cały pakiet (formatowanie, korekta, wydruk, zapis na CD, oprawa oraz sprawdzenie pracy programem anty-plagiatowym). Ważne, nie płacisz za ilość znaków. Płacisz tylko za wybraną usługę! :) Pracę otrzymałem na drugi dzień. Firma dostarcza je osobiście! Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam tę firmę. Aha... po sprawdzeniu przez anty-plagiat, dostajesz od firmy raport gdzie masz wszystko podkreślone to co jest prawdopodobnie plagiatem + pokazane źródło, skąd mogło to być skopiowane! Bez obaw. W ogóle co tu więcej pisać, sprawdźcie sami: Link

Napisał(a): gość -

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa: Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz, napisz do mnie na adres poprawa-plagiatu@wp.pl

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz
również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy
kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w
zgrabniejsze słowa:) Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz, napisz do mnie na adres
poprawa-plagiatu@wp.pl

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz
również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy
kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w
zgrabniejsze słowa:) Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz, napisz do mnie na adres
poprawa-plagiatu@wp.pl

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy
kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz.
Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa: Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz, napisz do mnie na adres poprawa-plagiatu@wp.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak sprawdzi prac w systemie antyplagiatowym
  • sprawdzanie pracy plagiatem
  • program antyplagiatowy opinie
  • darmowy program antyplagiatowy forum
  • czy programy antyplagiatowe dzialaja
  • gdzie sprawdzi swoj prac plagiat
  • sprawdzanie prac przez antyplagiat jaki procent
  • program antyplagiatowy opi
  • czy antyplagiat jest bezpieczny forum
  • sposb sprawdzenia pracy przez antypagiat