97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +5
97 ppt ?

Sprośne teksty na podniecenie kobiety (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sprośne teksty na podniecenie kobiety

Napisał(a): ~sernik -

Czym nakręcacie swoje kobiety? Co do nich mówicie? Co trzeba mówić kobiecie, żeby podkręcić atmosferę? Moja kobieta ostatnio stwierdziła, że chciałaby ze mną poświntuszyć słowami, że bardzo by ją podnieciło gdybym zaczął jej mówić sprośne teksty. Powiedziała, że chciałaby żebym mówił jej takie rzeczy od których od razu będzie chciała zdjąć z siebie ubranie i kochać się ze mną. Nie wiem co ona się ostatnio taka pobudzona zrobiła, ale podoba mi się to. Tylko przyznam, że jednak nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Może macie jakieś pomysły? Czym mógłbym się zainspirować? Czy wy też mówicie jakieś sprośne teksty do swoich kobiet? Czy to faktycznie działa?

Re: Sprośne teksty na podniecenie kobiety

Napisał(a): ankaweganka1989 -

Jak nie masz inwencji, to mów jej na ucho, co zaraz z nią zrobisz :D Najpierw mów, dopiero potem to rób :D
Tzn., że: będziesz powoli ściągać opinającą jej ciało bluzeczkę ( i dopiero zabierz się za bluzkę), będziesz gładzić jej piękne ciało (i głaszcz) itd. :D
Mów, że Cię podnieca jak nikt inny i jakie części jej ciała lubisz i dlaczego :D
Powodzenia! :D

Re: Sprośne teksty na podniecenie kobiety

Napisał(a): gość -

Gdybym była facetem to bym to inaczej rozegrała hehe najwyżej bym wyłapała liścia 😁 podszedla bym bliżej danej kobiety i wypowiedzią bym jedno zdanie
Ściągaj te ciuszki bo wiem że masz ochotę i polizala bym ją po uszku z ciepłym oddechem ,a drugą ręką delikatnie posmyrala bym po sutku haha
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sprośne teksty na podniecenie kobiety