10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń177
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Sprzedam Prezentacje. (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sprzedam Prezentacje.

Napisał(a): -

Temat: Wina zawsze pociąga za sobą karę. Omów problem odwołując się do wybranych utworów romantycznych.

Prezentacja zawiera bibliografie + prezentacje, ktora jest dobrze napisana. Temat bardzo latwy i zrozumialy.
Cena w granicach 40 zl.

Wiecej informacji:
(...)
INTERIA.PL

Re: Sprzedam Prezentacje.

Napisał(a): stonka11 -

Witam jestem ubiegłoroczną maturzystką:) i mam do sprzedania prezentacje maturalną z języka polskiego.

temat: ''Dom-odejścia i powroty. Zaprezentuj funkcjonowanie motywu w wybranych utworach literackich.''

praca zawiera:

bibliografie
kartkę z cytatami
konspekt
tekst prezentacji

Praca została oceniona na 95%,

cena: jedynie 50zł

Napisał(a): -

Dzień dobry,

Sprzedam gotową prezentacje maturalną, temat- "Czarny charakter w dziełach literackich różnych epok. Omów funkcje kreacji bohatera negatywnego, odwołując się do wybranych utworów". Dzięki tej pracy maturę ustną z języka polskiego zdałam na 100% (20 pkt/20 pkt). Dodatkowo posiadam trzy wersje tej pracy- wybór którejś z nich pozostawiam zamawiającemu Gwarantuję rzetelność, dyskrejcę oraz uczciwość- fragmenty pracy wyślę przed otrzymaniem wpłaty, po zaksięgowaniu pieniędzy wyślę resztę prezentacji maturalnej. Cena-zaledwie 35 złotych.

W skład wchodzi:
- prezentacja maturalna,
- literatura podmiotu i przedmiotu,
- pytania, które zadała mi komisja, wraz z odpowiedziami na nie + moje osobiste sugestie, porady

Dodatkowo- dla chętnych moje osobiste notatki, które pomogły mi przygotować się do ustnej matury z języka polskiego ( za dodatkową opłatą- zaledwie 5 złotych- razem 40 złotych )

Kontakt- prywatna wiadomość, (...)
Pisz śmiało o każdej porze
Mój post ma ważność długoterminową, więc nie przejmuj się jeśli odnajdziesz go pół roku od jego dodania.

ZAPRASZAM

Napisał(a): ~matura24h -

Absolwentka filologii polskiej pisze prace maturalne na każdy temat!
Doświadczenie - 5 lat.
Solidnie, szybko i rzetelnie!:) Bez kopiowania z Internetu!
Do każdego tematu podchodzę indywidualnie:)
Więcej informacji na maila. Masz pytania? Pisz śmiało! To nic nie kosztuje.
Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury:-)
KONTAKT;
matura24H@wp.pl
GG; 39631281
Tel. 511 184 235

Napisał(a): ~Renata -

Cześć :)
Mam gotową prezentacje maturalną z j. polskiego na przyjemy temat " Przedstaw sposoby kreowania i funkcjonowania postaci lekarek i lekarzy w literaturze różnych epok "

W zawartości oprócz pracy do wygłoszenia, prześlę konspekt, ramowy plan wypowiedzi, przykładowe pytania egzaminatorów, bibliografię.

Do lutego można zmieniac tematy prezentacji w szkole, więc do dzieła :) gotowa prezentacja czeka!cena 30zl

email: renkaa@op.pl , prezentację wyslę ci także na maila

Napisał(a): ~Matura 2014 -

Napisz do nas, a prezentację możesz mieć już dziś. Koszt gotowej pracy 50 zł. Mamy do sprzedania ok. 650 prac. Każda z nich zawiera bibliografię (z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu), ramowy plan wypowiedzi, a większość dodatkowo prezentację multimedialną w PowerPoincie. Wszystkie wykonane są przez polonistów. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Kontakt matura.polski@interia.pl gg 7195197

Napisz do nas, wyślemy Ci listę tematów i fragment wybranej przez Ciebie pracy

Oto lista naszych wszystkich prac:

1. "Aby istnieć, człowiek musi się buntować" (Albert Camus). Omów źródła i sens buntu na wybranych przykładach literackich.
2. "Mężczyzną i niewiastą stworzył ich". Przedstaw model związku kobiety i mężczyzny na przestrzeni dziejów, sięgając po wybrane teksty kultury
3. ”Człowiek nie może żyć bez miłości” – potwierdź słowa Jana Pawła II w oparciu o wybrane utwory literackie i własne doświadczenia
4. Czytać czy oglądać? Porównaj filmy Andrzeja Wajdy z ich literackim pierwowzorem
5. Adaptacje dzieł Mickiewicza. Dokonaj analizy wybranych adaptacji filmowych i skonfrontuj je z literackim pierwowzorem
6. Adaptacje filmowe Andrzeja Wajdy
7. Analizując wybrane dzieła literackie omów sposób przedstawienia zła.
8. Biblia jako źródło kultury europejskiej
9. Biografia jako klucz do odczytania twórczości pisarza
10. Bohater literacki poszukujący spełnienia i szczęścia - na podstawie literatury z różnych epok
11. Bohater tragiczny w literaturze różnych epok. Przedstaw różne sposoby kreacji takich bohaterów.
12. Bohaterowie utworów Żeromskiego i Dąbrowskiej w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi
13. Bunt przeciw bogu na przykładzie bohaterów literackich epoki romantyzmu i młodej polski
14. Bunt przeciw światu i ludziom
15. Buntownik w literaturze
16. Człowiek i przeznaczenie. Na przykładach wybranych utworów literackich zaprezentuj sytuację człowieka w zmieniającym się świecie
17. Człowiek wobec władzy. Przedstaw temat, analizując wybrane teksty literackie
18. Dekadentyzm w literaturze polskiej i obcej
19. Do czego zdolny jest człowiek, aby zdobyć władzę lub pieniądze?
20. Dramat antyczny, szekspirowski i romantyczny.
21. Duchy, zjawy, upiory w literaturze romantycznej. Omów funkcje tego motywu w wybranych przykładach
22. Etos rycerski i jego różnorakie echa w literaturze różnych epok
23. Etos rycerza i spiskowca. Omów problem na podstawie wybranych dzieł literackich
24. Etykieta językowa we współczesnym języku wystąpień publicznych. Omów problem, analizując wypowiedzi notowane przez prasę, radio, tv itp.
25. Funkcje brzydoty w literaturze.
26. Historia jako temat i pretekst do wyrażania prawdy o świecie w polskiej epice XIX i XX wieku
27. Historia jako temat i pretekst do wyrażania prawdy o świecie w polskiej literaturze i malarstwie XIX i XX wieku
28. Jednostka i zbiorowość wobec ojczyzny w różnych epokach literackich
29. Język dziennikarzy i sprawozdawców sportowych.
30. Język jako instrument walki o władzę. Zanalizuj wybrane materiały wyborcze.
31. Język nagłówków prasowych. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach
32. Język sprawozdawców sportowych (dziennikarzy) wobec norm poprawnościowych. Dokonaj analizy na zebranym materiale
33. Katastroficzne wizje i obrazy zagłady w dziełach literackich i filmowych.
34. Kobiecość - dar czy przekleństwo? Przedstaw sposoby ukazywania kobiet w literaturze
35. Kobieta w wybranych tekstach kultury, czyli dziełach literackich i dziełach sztuki.
36. Koniec i Początek - Biblijne i literackie wizje stworzenia i zagłady świata. Omów problem analizując wybrane teksty.
37. Kreacje kobiet w literaturze. Przedstaw na podstawie wybranych utworów
38. Kulturotwórcza rola mitologii greckiej. Analizując wybrane utwory literackie i pozaliterackie wskaż inspirującą rolę mitologii wykorzystywanej przez artystów na własne, oryginalne sposoby
39. Literackie portrety ojców i synów w literaturze
40. Miasto jako bohater literacki
41. Miasto jako temat literacki i filmowy.

Napisał(a): elprorocokamrat -

Witam. Mam do zaoferowania kompletnie przygotowaną prezentację maturalną z języka polskiego. Temat pracy brzmi: „Teksty piosenek zespołów młodzieżowych jako próba opisania rzeczywistości. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.” . W skład pracy wchodzą:
-Cytaty,
-Plan prezentacji maturalnej,
-Prezentacja maturalna (wersja długa),
-Prezentacja maturalna (wersja krótka),
-Pytania komisji.
Cena: 30 zł.
O szczegóły proszę się dowiadywać pod moim numerem gg: 10434964.
Stu procentowa gwarancja zdawalności ustnej matury z języka polskiego z moją pracą. Wynik: 18/20.
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sprzedam Prezentacje.