Stanisław Terlecki skończył 60 lat (11)

Stanisław Terlecki skończył 60 lat

Temat dotyczy artykułu: Stanisław Terlecki skończył 60 lat

Były reprezentant Polski i zawodnik m.in. ŁKS-u Łódź i Legii Warszawa Stanisław Terlecki obchodzi dzisiaj 60 urodziny. W narodowej kadrze Terlecki rozegrał w sumie 29 meczów i strzelił siedem goli. W latach 70-tych był uważany za wielki talent.

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Napisał(a): LEWY 1903 -

Miałem w młodości kolegę też pięknie kiwał , z tym że jak mu wreszcie odebrali piłkę lub ją zgubił winą obarczał innych i obrażał się na cały świat , dobry drybling to nie wszystko trzeba pasować do zespołu być z nim jednością i wtedy jest się wielkim . Górski stworzył zespół nie gwiazdy i dla tego zwyciężali - a były tam gwiazdy , Deyna , Gadocha , Lubański - ale zespół spajali Kasperczak ,Szymanowski Sołtysik i uzupełniali Lato , Szarmach linia defensywna i kilku innych przepraszam że wszystkich nie pamiętam tak z głowy .
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): JK -

Dawno temu miałem przyjemność zagrać towarzysko-rozrywkowo przeciwko p. Terleckiemu. Wiele mu się biegać nie chciało, ale i tak z jego zwodem nikt mu nie mógł odebrać piłki. Wiele zdrowia i powodzenia życzę panie Stanisławie!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ubawiona -

Wielki talent na 29 meczów 7 goli Jakby tak podzielić to co czwarty mecz gol.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): świadek koronny -

Apel do prezesa Bońka,ktory zawsze opowiada jakim to jest kozakiem-dlaczego Panu odpuszczono?Przyznał sie Pan i przeprosił?-))To powinno być brane pod uwagę przez Platiniego-kiedu już wezwą Pana na świadka w jego sprawie...-)))
Odpowiedź (0)

Napisał(a): oldboy -

wszystkiego najlepszego w dniu urodzin panie Staszku, dużo zdrówka i wszelkiej pomyślności :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Koks -

Jak na miarę Realu, to znaczy, że talentu nie miał...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): TOM -

STASIEK TAK MOGĘ O NIM MÓWIĆ ZAWSZE BŁYSZCZAŁ TECHNIKĄ I SUPER KIWKĄ , ALE KTO WYCHOWYWAŁ TAKICH PIŁKARZY NIE LEGIA NIE ŁKS ,ALE MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PIŁKARSKI PRZY STADIONIE X LECIA I BYLI REPREZENTANCI POLSKI GRZYBOWSKI ,MARUSZKIEWICZ CECHELIK I INNI , TO BYŁA EDUKACJA , SZANOWAŁO SIĘ CUDZE NOGI I ZERO PRZEKLEŃSRW , STASZEK TRZYMAJ SIĘ
Odpowiedź (0)

Napisał(a): EHTAM -

Nie wiem, czy polski futbol wyprodukował lepiej grającego technicznie gracza od Terleckiego. Piechniczek zmarnował jeszcze technicznego Okońskiego, który w Hamburger SV w 1986 był rewelacją na całą Bundesligę. Wolał Darusia Dziekanowskiego, który nic w Meksyku nie pokazał.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz