89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +13
89 ppt ?

stara miłość nie rdzewieje ? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: stara miłość nie rdzewieje ?

Napisał(a): ~Ksiez Ranowalona -

Mozecie wiec zorganizowac mala orgietke. Ty, maz, tamtych dwoch z partnerkami, temu trzeciemu bedziesz musiala podsunac jakas dziewuche, ale to chyba nie problem. Nawiasem mowiac, tak wlasnie wygladaja prawidlowe zachowania gatunku homo sapiens, bez tych powymyslanych ze wzgledu na lad publiczny zalecen monogamistycznych. Bylo to duzo przeplatajacych sie kontaktow seksualnych wielu zaprzyjaznionych osobnikow. Naprawde!

Napisał(a): ~PAMIĘĆ -

STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE , TO PRAWDA W NASZYM WYPADKU,JUŻ 26 LAT PO ROZWODZIE A WCIĄŻ PAMIĘTAM ZAPACH JEJ SOKÓW Z PICZKI, JAK JĄ SPOTYKAM NIE RAZ NA ULICY ,OD RAZU MAM PRZED OCZAMI JEJ ORGAZM PIERWSZY ZE MNĄ I MOJE SZCZYTOWANIE ,KTÓRE ONA MI ZROBIŁA DŁONIĄ I DO SWOJEGO GARDŁA. A PRZECIEŻ Z OBECNĄ ŻONKĄ JUŻ 23 LATA DOŚWIADCZAMY UPOJNEJ MIŁOŚCI WYCHOWUJĄC POTOMSTWO, Z PIERWSZĄ NIE BYŁO DZIECI.

Napisał(a): gość -

Coś w tym jest. Po 30-40 latach spotkałem sie z kilkoma dziewczynami z młodości. Kiedyś były to młodzieńcze związki bez pełnego seksu. Za obopólną akceptacja skonsumowalismy bazę wspimnienienia do końca. Było fajnie. Teraz sie przyjaźnimy. Kobiety wiedza o sobie. Dziwne ale fajne. Potrzebowaliśmy tego.

Napisał(a): gośćartur -

Dobrze ze ten temat ktoś poruszył. Ja pobylych nie tesknie bo się rozstaliśmy roznie ale jednak z jakiegoś powodu. Jedno mnie utwierdzilo w moim przekonaniu-nigdy nie brać kobiety używanej!. To wam radze faceci bo będzie jak z ta tu-niby kocha męża ale myśli o innych.wspolczuje mu

Napisał(a): abce -

abce Moim skromnym zdaniem to o.T. Rydzyk nie ma racji wydając taka opinię o Jarozbawie .
Jarozbaw to kliniczny przypadek psychopaty- wykształcony , mądry i inteligentny ale szuka swoich ofiar aby je poniżać , gnębić i mścić się na nich a przede wszystkim zdobycie WŁADZY !
Natomiast O.Rydzyk to maniak finansowy - nie kieruje się swoim powołaniem , nie widzi biedy i inny pokrzywdzonych . Jedynym celem w Jego życiu to zdobywanie pieniędzy -niezależnie skąd , jak i od kogo pochodzą ...W jego oczach i umyśle są tylko -PIENIĄDZE , PIENIĄDZE , PIENIĄDZE.....amen.
PRZEPRASZAM ZA KOMENTARZ , KTÓRY DOTYCZY INNEGO TEMATU !
Chochlik przesunął tematy . Przepraszam .

Napisał(a): gość -

Cześć!
Serdecznie zapraszam Was do logowania się na portalu www.randkazmilionerem.pl ! Tylko PRAWDZIWE konta! Tylko BOGACI mężczyźni. Tylko PIĘKNE kobiety. Miłość, sex, zabawa, randki... To wszystko tylko na www.randkazmilionerem.pl !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: stara miłość nie rdzewieje ?