89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +13
89 ppt ?

stara miłość nie rdzewieje ? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

stara miłość nie rdzewieje ?

Napisał(a): ~vivienne -

Złapałam się na czymś dziwnym. Można powiedzieć, że stara miłość nie rdzewieje. Teraz nie wiem, czy moje zachowanie jest naturalne, czy o co chodzi. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Jestem dwa lata w szczęśliwym małżeństwie. Przed moim mężem byłam w trzech poważnych związkach. Zdarza mi się spotkać moich eks. I wtedy dzieje się coś dziwnego. Trudno opisać mi to uczucie. W ich obecności czuję pewien dyskomfort i niepokój. Serce zaczyna mi szybciej bić. Denerwuję się. Niemal tak jakbym spotkała kogoś, kto mi się bardzo podoba. Ale to nie o to chodzi... Przecież coś przeminęło i teoretycznie powinno mi to zobojętnieć. Ale tak nie jest. A przynajmniej nie do końca. Jak ich widzę to od razu przypomina mi się to, co razem przeszliśmy. Nieraz są to sytuacje bardzo intymne. Czuję się z tym źle. Nie chcę tego czuć, bo kocham swojego męża. Tamte relacje to już przeszłość. Dwóch moich eks ma też inne partnerki. Mimo to tak się dzieje i nie potrafię nad tym zapanować. Dodam jeszcze, że nie chodzi o żadnego konkretnego mężczyznę z tych eks. Mam tak przy każdym z nich. Czy w takim razie o to chodzi w powiedzeniu, że stara miłość nie rdzewieje?

Re: stara miłość nie rdzewieje ?

Napisał(a): ~gość -

To znaczy, że nie są ci obojętni. Kiedy się kiedyś kogoś kochało to zawsze coś zostaje w człowieku. Są myśli, wspomnienia ze wspólnie przeżytych chwil. Mąż powinien być tym którego kobieta kocha najbardziej. W życiu jednak jest różnie i czasami pomimo tego, że bardzo chcemy serce mówi nam co innego. Powinnaś uważać.

Napisał(a): Agatkka -

Stare milosci jak juz..ty opusujesz ze przy kazdym swoim bylym czujesz "uniesienie"tak to sformułujmy..to znaczy ze bardzo kochalas swoich partnerow..i w podswiadomosci cos jeszcze do nich czujesz...Twoj obecny mąż chyba za malo milosci i czulosci ci funduje...nie "szalejesz"z milosci do niego ..gdyby tak bylo nie czułabys to co czujesz na widok swoich bylych ..

Napisał(a): ~smerfetka -

Nie jestem pewna czy jest tak, jak piszecie. Sugerujecie dziewczynie, że może kochać kilku na raz. Mi wydaje się, że tak mogłoby być gdyby miała odczucia co do jednego ze swoich eks. Myślę, że to, co czuje jest normalne. Jeśli para rozchodzi się w dobrych stosunkach, a to co było między nimi było w jakiś sposób ważne to może czuć się tak, jak opisuje. Z drugiej strony czy to możliwe, żeby szaleć z miłości do męża cały czas? Szaleństwo jest wpisane w zakochanie. Prawdziwa, dojrzała miłość na co dzień uspokaja emocje.

A samo określenie stara miłość nie rdzewieje chyba odnosi się do sytuacji, w której mimo upływu lat kochasz kogoś mocno. Także chyba to nie w Twoim przypadku...

Napisał(a): soczi -

Ludzie przywiązują się nie tylko do innych osób, ale i do
przedmiotów .
Jeden facet był związany emocjonalnie ze swoją butlą gazową i
pomimo ostrzeżeń ze strony serwisu nie potrafił tego zwalczyć .
Któregoś dnia butla pierdyknęła i wyrwała mu obie ręce .

Ludzie się rozstają bo coś się wypaliło i nie ma sensu do
tego wracać, bo tam już NIC nie ma . :)

Napisał(a): ~gość -

~pffffffffff Chcesz się zobojętnić na działanie hormonów wydzielanych wśród potencjalnych parterów do reprodukcji? (jak choćby adrenalina) Powodzenia płatny trollu.
Nawet Ty gadasz o płatnych trolach? Czy ta choroba jest zaraźliwa?

Napisał(a): ~miszcz -

znam taki typ kobiet jak ty..... nigdy nie uda ci sie zbudowac dlugotrwalego zwiazku i bedziesz tylko ranic facetow po drodze, radze ci sie z tym juz teraz pogodzic i nie probowac nawet tworzyc "prawdziwego" zwiazku. Ty sie poprostu do tego nie nadajesz, pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: stara miłość nie rdzewieje ?