10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Start-up - pomoc! (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Start-up - pomoc!

Napisał(a): ~KarolZawada -

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Przejdę od razu do sedna. Marzę o założeniu własnej firmy, sklep internetowy. Jednak kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Czy moglibyście mi podpowiedzieć co mogę zrobić sam albo gdzie szukać pomocy? Z góry bardzo dziękuję!
INTERIA.PL

Re: Start-up - pomoc!

Napisał(a): ~Karolinka -

Sposobów na ruszenie z nowym biznesem jest kilka i to całkiem dobrych. Przede wszystkim możesz skorzystać z inkubatorów przedsiębiorczości (np. akademickie), instytucji, które pomagają w starcie. Do tego jest kilka firm, które mogą Ci pomóc z obsługą firmy. Zazwyczaj oferują one kompleksową obsługę biura (telefony, poczta, maile) czy wirtualny adres (dzięki temu Twoja firma zyskuje fajny, prestiżowy adres).

~Karolinka Sposobów na ruszenie z nowym biznesem jest kilka i to całkiem dobrych. Przede wszystkim możesz skorzystać z inkubatorów przedsiębiorczości (np. akademickie), instytucji, które pomagają w starcie. Do tego jest kilka firm, które mogą Ci pomóc z obsługą firmy. Zazwyczaj oferują one kompleksową obsługę biura (telefony, poczta, maile) czy wirtualny adres (dzięki temu Twoja firma zyskuje fajny, prestiżowy adres).
Fajnie, a możesz podać jakieś przykłady? Znasz kogoś sprawdzonego?

Napisał(a): ~Nemo -

Najważniejszy jest dobry pomysł na biznes. Jak trafisz z tym, co będziesz robić, to biznes zawsze pójdzie. Jeśli boisz się sam wchodzić na rynek, możesz założyć (albo kupić!) spółkę. Albo rzeczywiście skorzystać z porad doświadczonych ekspertów.

~KarolZawada
~Karolinka Sposobów na ruszenie z nowym biznesem jest kilka i to całkiem dobrych. Przede wszystkim możesz skorzystać z inkubatorów przedsiębiorczości (np. akademickie), instytucji, które pomagają w starcie. Do tego jest kilka firm, które mogą Ci pomóc z obsługą firmy. Zazwyczaj oferują one kompleksową obsługę biura (telefony, poczta, maile) czy wirtualny adres (dzięki temu Twoja firma zyskuje fajny, prestiżowy adres).
Tak, jest taka bardzo fajna firma w Poznaniu. Nie będę tutaj rzucać nazwami, żeby nie robić reklamy, ale jest to firma niemiecka, która ma siedzibę przy ul. Młyńskiej ;) Bez problemu znajdziesz ich stronę www.

~Karolinka
~KarolZawada
Tak, jest taka bardzo fajna firma w Poznaniu. Nie będę tutaj rzucać nazwami, żeby nie robić reklamy, ale jest to firma niemiecka, która ma siedzibę przy ul. Młyńskiej ;) Bez problemu znajdziesz ich stronę www.
Dzięki, znalazłem! Już się z nimi skontaktowałem w kwestii oferty.

~Tadek A skoro to firma niemiecka to może coś wiedzą na temat kupna niemieckich spółek GmbH?
Tadek, z tego co się orientuję to też się tym zajmują. Najlepiej będzie jak sam się z nimi skontaktujesz i wszystko Ci opowiedzą, bo ja nie chce wprowadzić nikogo w błąd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Start-up - pomoc!