102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń652
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +0
102 ppt ?

Stomatolog? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Stomatolog?

Napisał(a): -

Hej! Chciałam się tylko spytać czy możecie polecić jakiegoś dobrego stomatologa we Wrocławiu? Chodzi mi o założenie licówek, więc trochę pieniędzy będę musiała zostawić, dlatego wolałabym pójść do kogoś, kto na pewno dobrze założy mi te licówki i nie odwali tzw. popeliny... Będę wdzięczna za Waszą pomoc...
INTERIA.PL

Re: Stomatolog?

Napisał(a): -

Nie wiem jak to jest z licówkami, nie wiem jaki byłby tego koszt i czy mają odpowiednie doświadczenie, ale jakiś czas temu miałam robione wybielanie w gabincecie Tarabuła i jestem bardzo zadowolona. Licówki pewnie też dobrze zrobią. Nie wiem tylko jak to z kosztami będzie, ale nie mają wygórowanych cen, a poza tym można płatność rozłożyć na raty, więc może to Ci pomoże? Powodzenia!

Napisał(a): gość -

hej też jestem z Łodzi, dużo słyszałem o tych gabinetach Mak-Laser bo podobno jest ich aż 4 tak? Moja kumpela tam chodzi i bardzo sobie chwali tylko, że ona regularnie robi przeglądy i leczy na bieżąco, ja boje się dentystów, możesz mi powiedzieć czy delikatna jest tam obsługa?

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo,
Cieszymy się z wielu pozytywnych opinii oraz z coraz większej popularności naszego portalu. Informujemy, że kierujemy się chęcią dostarczania rzetelnych informacji pacjentom. Prowadzimy naszą działalność w sposób transparentny i zrozumiały dla użytkowników.Naszym celem jest bycie źródłem wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów. Tworzymy miejsce dialogu lekarzy i pacjentów. Gorąco zapraszamy do korzystania z naszego serwisu : www.rankinglekarzy.pl oraz do śledzenia naszego profilu na FB!

Napisał(a): ~Michał -

Cześć,

widzę, że polecani są stomatolodzy z całej Polski,
w takim razie jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mogę polecić dobrego z Olsztyna,
fajna, profesjonalna i fachowa obsługa, także mam nadzieję, że komuś się przyda.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stomatolog?