Reklama

75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń81
  • Odpowiedzi74
  • Ocen na +0
75 ppt ?

Stosowny strój do kościoła i świątyń innych wyznań (75)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Stosowny strój do kościoła i świątyń innych wyznań

Napisał(a): -

Moda się zmienia, Kościół reformuje, lecz wydaje mi się, że pewne konwencje związane choćby z ubiorem, powinny zostać zachowane. Nie twierdzę, że do kościoła należy przychodzić (jak to niegdyś bywało, a w niektórych miejscach bywa i do dziś) w strojach ludowych czy garniturach, lecz chodzi o zachowanie pewnego smaku i umiaru. Nieraz zdarzyło mi się widzieć dziewczynę, której klękając, wyszły na wierzch stringi, czy też wcale nie musiała klękać, aby móc podziwiać jej prześwitującą przez białe spodnie skąpą bieliznę. Jak myślicie, czy ksiądz ma prawo poprosić taką osobę o opuszczenie kościoła?
INTERIA.PL

Re: Stosowny strój do kościoła i świątyń innych wyznań

Polacy raczej średni się ubierają, dlatego zachęcałabym wszystkich wierzących i praktykujących by do kościoła wybierali klasyczne ubrania, proste fasony, i umiarkowane kolory. W ten sposób mają szansę na popełnianie jak najmniejszej liczby modowych błędów:)

Ekstaza z 21 czerwca – Mówi Matka Boża:w piątek godz. 15-16 (marzec 1985r.)
Ja Królowa Nieba i Ziemi przyszłam wam powiedzieć, żebyście się upokorzyli i opamiętali, bo ciężka chmura zawisła nad światem. Czy ludzie Mnie chcą słuchać? Czy już nic chcecie słuchać? Jesteście wierzącymi, albo nic jesteście nimi. Czuwajcie dzieci moje, bo już Syna Mojego uprosić nic umiem. Wielkie rzeczy dziać się będą, a wy gromadźcie się z wiarą
i módlcie się, odmawiajcie Różaniec Święty, Pod Twoją Obronę. Komunię Świętą przyjmujcie na kolanach. Każdy ma klękać na kolana przed Moim Synem. Kiedy przyjmujecie na stojąco Ciało Mojego Syna, On bardzo cierpi
i smuci się, że tak jest wzgardzony. Dlaczego w ten sposób przydzielacie Ciało Mego Syna wiernym? Niektórzy kapłani są nieposłuszni i na nich spadnie wielki krzyż i zapłaczą bardzo. Tak, drogie dzieci i wy maleńkie dzieci, odmawiajcie Różaniec Święty i przygotowujcie się. Bądźcie zawsze w łasce uświęcającej i przyjmujcie Komunię Świętą z wielką pokorą, powagą, nic bądźcie pyszni. Pamiętajcie matki, panny i dziewczynki, nie chodźcie nigdy w spodniach, bo to strój dla mężczyzn. Tyle lat mówię o tym, ale lud nie chce słuchać, a kapłani nie zwracają na to uwagi. Kapłani którzy nie upominają i nie zabraniają kobietom chodzić w spodniach, będą za to cierpieć, bo to jest wielka pycha. Żadna kobieta nie może przyjmować Komunii Świętej w spodniach. Przez to Mojego Syna bardzo znieważacie. Co jest dla kobiet, to dla kobiet, a co dla mężczyzn, to dla mężczyzn: „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety, gdyż każdy kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana Boga Swego" ( Księga Powtórzonego prawa 22,5) Biblia Tysiąclecia Wydanie trzecie Pallotlinum 1990r .
Syn Mój jest bardzo obrażony i zasmucony, że obecnie ludzie obnażają się i chodzą nago. Nic mają żadnego wstydu. Źle się dzieje na ziemi, a szatan bardzo się cieszy. Ja i Mój Syn płaczemy.

Napisał(a): Gość -

Idź do klasztoru Ofelio
Lub pojedź tam na rowerze
Ospałą swą kokieterią
Nikogo z nas nie nabierzesz
Nie jesteś babką na serio,
Za mało w tobie wigoru,
Idź do klasztoru Ofelio,
Do klasztoru!

Idź do klasztoru Ofelio
Złożymy ci się na bilet,
Nie dla nas kurczak z mizerią,
Nie dla nas śledziowy filet,
Za ma ło w tobie wigoru,
Idź do klasztoru Ofelio,
Do klasztoru!

Idź do klasztoru Ofelio,
Buźka na drogę i brawko,
Jak atak - to z artylerią
A nie z liryczną sikawką.
Za mało w tobie wigoru,
Idź do klasztoru Ofelio,
Do klasztoru!

jumar61
lux45 To dlaczego kapłani chodzą w sukienkach? Przecież to jest dla kobiet!!
A kto powiedział że to są prawdziwi faceci? Czy widziałeś kiedyś prawdziwego faceta który by dobrowolnie rezygnował z seksu?
tak się zastanawiam od kiedy faceci zaczęli chodzić w spodniach.o ile mi wiadomo to księża spodnie noszą pod sukienką.trochę przesadzacie panowie i z tymi strojami z z tymi prawdziwymi facetami.
pozdrawiam

merkaba12 Ekstaza z 21 czerwca – Mówi Matka Boża:w piątek godz. 15-16 (marzec 1985r.)
Ja Królowa Nieba i Ziemi przyszłam wam powiedzieć, żebyście się upokorzyli i opamiętali, bo ciężka chmura zawisła nad światem. Czy ludzie Mnie chcą słuchać? Czy już nic chcecie słuchać? Jesteście wierzącymi, albo nic jesteście nimi. Czuwajcie dzieci moje, bo już Syna Mojego uprosić nic umiem. Wielkie rzeczy dziać się będą, a wy gromadźcie się z wiarą
i módlcie się, odmawiajcie Różaniec Święty, Pod Twoją Obronę. Komunię Świętą przyjmujcie na kolanach. Każdy ma klękać na kolana przed Moim Synem. Kiedy przyjmujecie na stojąco Ciało Mojego Syna, On bardzo cierpi
i smuci się, że tak jest wzgardzony. Dlaczego w ten sposób przydzielacie Ciało Mego Syna wiernym? Niektórzy kapłani są nieposłuszni i na nich spadnie wielki krzyż i zapłaczą bardzo. Tak, drogie dzieci i wy maleńkie dzieci, odmawiajcie Różaniec Święty i przygotowujcie się. Bądźcie zawsze w łasce uświęcającej i przyjmujcie Komunię Świętą z wielką pokorą, powagą, nic bądźcie pyszni. Pamiętajcie matki, panny i dziewczynki, nie chodźcie nigdy w spodniach, bo to strój dla mężczyzn. Tyle lat mówię o tym, ale lud nie chce słuchać, a kapłani nie zwracają na to uwagi. Kapłani którzy nie upominają i nie zabraniają kobietom chodzić w spodniach, będą za to cierpieć, bo to jest wielka pycha. Żadna kobieta nie może przyjmować Komunii Świętej w spodniach. Przez to Mojego Syna bardzo znieważacie. Co jest dla kobiet, to dla kobiet, a co dla mężczyzn, to dla mężczyzn: „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety, gdyż każdy kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana Boga Swego" ( Księga Powtórzonego prawa 22,5) Biblia Tysiąclecia Wydanie trzecie Pallotlinum 1990r .
Syn Mój jest bardzo obrażony i zasmucony, że obecnie ludzie obnażają się i chodzą nago. Nic mają żadnego wstydu. Źle się dzieje na ziemi, a szatan bardzo się cieszy. Ja i Mój Syn płaczemy.
Moze przestaniesz w koncu pisac herezje ,Jezus Chrystus juz nie cierpi ,jest Krolem chwaly ,jest Zwycieskim Bogiem , Panem panow i Krolem krolow ,a to co najbardziej moze zasmucac naszego Pana to postawa ludzkich serc ,to wlasnie dlatego ganil faryzeuszow ,mowil o nich ze sa jak groby, zewnatrz piekne a w srodku pelne zgnilizny ,dbaj wiec o swoje serce bo z niego wychodza wszelkie dobre i zle mysli ,wiec strzez go dla Pana ,pozdrawiam

Napisał(a): jumar61 -

klugeFrau
jumar61
lux45 To dlaczego kapłani chodzą w sukienkach? Przecież to jest dla kobiet!!
A kto powiedział że to są prawdziwi faceci? Czy widziałeś kiedyś prawdziwego faceta który by dobrowolnie rezygnował z seksu?
tak się zastanawiam od kiedy faceci zaczęli chodzić w spodniach.o ile mi wiadomo to księża spodnie noszą pod sukienką.trochę przesadzacie panowie i z tymi strojami z z tymi prawdziwymi facetami.
pozdrawiam
No przecież ja o spodniach ani nie pisnąłem

jumar61 No przecież ja o spodniach ani nie pisnąłem
Lux ciągle krytykuje księży za te ich sukienki wkładane na spodnie.ale przecież Jezus chodził też w sukience i w dodatku bez spodni,może nawet majtek nie używał.
Ty założyłeś,ze faceci ,którzy wybieraja zawód księdza ,powinni konsekwentnie zrezygnować z seksu. Ale ksiądz jest tylko człowiekiem takim jak np. polityk ,sędzia prokurator ,nauczyciel itd.. mało kto uprawia swój zawód z powołania...jakże często łamane są przysięgi,np. małżeńska. Ogólnie w rodzinach też różnie się dzieje ,nie zawsze jest tak jak Bóg przykazał.
To ,ze katolicy uważają księdza,czy papieża za świętych ,to nie można mieć o to pretensji do tych „świętych”. Główny problem leży w fanatykach religijnych .gdyby ich nie było ,to i zawody ksiądz,biskup,papież by zniknęły.

Gdyby się dobrze zastanowić, to zawód ksiądza jest najlepszym z zawodów dla facetów.
Zero odpowiedzialności za rodzinę,święty spokój do końca życia itd. I chyba dowalamy im głównie dlatego ,ze my w przeciwieństwie do księży musimy żyć dla innych.
pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Stosowny strój do kościoła i świątyń innych wyznań