27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń330
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +-15
27 ppt ?

striptiz damski jak zrobić (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

striptiz damski jak zrobić

Napisał(a): panienkazokienka -

Striptiz damski to trochę wstydliwy temat, ale pomyślałam, ze mój partner by się ucieszył, gdybym zrobiła striptiz damski w ramach prezentu dla niego. Bedzie kolacja romantyczna, cały taki wieczór fajny i na koniec striptiz damski w moim wykonaniu tylko nie wiem jak się za to zabrać.

Liczę na to, że Wy mi pomożecie i podpowiecie jak wykonać striptiz damski, żeby nie wyszło śmiesznie?
INTERIA.PL

Re: striptiz damski jak zrobić

Napisał(a): hektor23 -

panienkazokienka Striptiz damski to trochę wstydliwy temat, ale pomyślałam, ze mój partner by się ucieszył, gdybym zrobiła striptiz damski w ramach prezentu dla niego. Bedzie kolacja romantyczna, cały taki wieczór fajny i na koniec striptiz damski w moim wykonaniu tylko nie wiem jak się za to zabrać.

Liczę na to, że Wy mi pomożecie i podpowiecie jak wykonać striptiz damski, żeby nie wyszło śmiesznie?
))))Witam ,wdzięków kobiecych Cię nie nauczę ,to się ma w genach ,bo jestem mężczyzną.Na pierwszy raz zastosuj standardowy striptiz,zobaczysz jaka będzie reakcja.Na początku musisz sprawę przygotować ,musisz dyskretnie wypytać ,czy lubi takie sprawy ,a może dowiesz się czegoś szczególnego.To musisz wiedzieć ,żeby go nie przestraszyć ,bo on jest gotowy uciec ze strachu.Zastosuj fajną erotyczną garderobę ,a resztę zależy od Twojej wyobraźni i fantazji .Musisz reagować na podniecenie partnera aby nie doszło do zbyt szybkiej ejakulacji ,bo ograniczy to prawdziwe wasze doznania.Dla Twojego partnera na pewno piękne będzie jeżeli dokona defloracji ,chyba ,że ten akt już miał miejsce wcześniej .Życzę przyjemnych doznań i dużo rozkoszy i miłości. Pozdrawiam.

Napisał(a): Eluska -

to juz wiem do czego mi sie przyda rura od łozka...:)))

Napisał(a): Eluska -

nibynick
Eluska to juz wiem do czego mi sie przyda rura od łozka...:)))
Do autka ?:-D
do salonu:)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: striptiz damski jak zrobić