38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń495
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +86
38 ppt ?

studia w wieku 25 lat (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

studia w wieku 25 lat

Napisał(a): ~wine -

Może ktoś mi z Was doradzi. Czy w wieku 25 lat wypada iść na dzienne studia? Chodzi mi o pielęgniarstwo, to jest to co chce studiować i robić w życiu chociaż wiem że czeka mnie dużo nauki, ale od strony psychicznej się nadaję. Niestety ten kierunek jest tylko dzienny i nie wiem czy nie za późno o tym myślę? Finansowo mam odłożone trochę plus narzeczony który chce żebym na te studia poszła i będzie mi pomagał finansowo. Co sadzicie? Próbować czy dać sobie spokój?
INTERIA.PL

Re: studia w wieku 25 lat

Napisał(a): marzenie1980 -

Jasne, że iść!!! Co tam wypada, czy nie wypada. Najważniejsze, że Ci się chce coś ze sobą zrobić.A jeśli jeszcze to lubisz, to jak najbardziej.
Za parę lat możesz żałować, że tego nie zrobiłaś. Wtedy przykro...

Napisał(a): rudii -

oczywiscie,ze warto.czlowiek uczy sie cale zycie.nie raz ludzie kilkanascie lat starsi chca nadal sie uczyc.to nie jest wstyd,ze czlowiek chce podnosic swoje kwalifikacje.moim zdaniem to powod do dumy

Napisał(a): Tris -

Ja również tak jak moje poprzedniczki mam to samo zdanie:
Iść i nie przejmować się innymi :)) , to od Ciebie zależy czy spełnisz się zawodowo czy też nie, jeśli to jest to co chcesz robić w życiu, a widać po tym co piszesz, że tak ;) , to idź i spełnij się w tym zawodzie :))))

Powodzenia Życzę i Pozdrawiam :)

Napisał(a): ~ wine -

Dziękuje Wam wszystkim za odzew i motywację! :) Będę w czerwcu składać papiery na rekrutację :) Trochę obawiam się gadania otoczenia, że w tym wieku powinnam myśleć o rodzeniu dzieci a nie o studiach, ale jakoś to przetrwać muszę :) Mam też nadzieję że w wieku 28 lat po licencjacie znajdę pracę w tym zawodzie i nie będę za stara :) Pozdrawiam!

Napisał(a): marzenie1980 -

~ wine Dziękuje Wam wszystkim za odzew i motywację! :) Będę w czerwcu składać papiery na rekrutację :) Trochę obawiam się gadania otoczenia, że w tym wieku powinnam myśleć o rodzeniu dzieci a nie o studiach, ale jakoś to przetrwać muszę :) Mam też nadzieję że w wieku 28 lat po licencjacie znajdę pracę w tym zawodzie i nie będę za stara :) Pozdrawiam!
No teraz to pojechałaś:}}
Otoczeniem się nie przejmuj - wszystkim nie dogodzisz i zawsze znajdzie się ktoś, kto uzna, że to co robisz jest nieodpowiednie.
A mając 28 lat to Ty dopiero żyć zaczniesz:}}

Napisał(a): misza55 -

Zacznę od dowcipu "Na naukę nigdy nie jest za późno, powiedział Jasio wchodząc do klasy na dwie minuty przed końcem ostatniej lekcji"...
Jeżeli uważasz że dasz sobie radę, to próbuj... Lepsze jest zawsze spróbować, niż później zarzucać sobie ze poddałaś się bez walki, są ludzie starsi, co decydują się podjąć dalszą naukę...
Dodatkowym atutem jest to że będzie to kierunek który lubisz ....

Napisał(a): lusi50 -

Moja córka w ,zeszłym roku skonczyla ten kierunek . Studiowały z nią dziewczyny które były od niej starsze 2-3 lata , a wiec 25-26 lat Wiek to żadna przeszkoda i na pewno nie bedziesz się czuła wyobcowana. Iść i się nie zastanawiać . Powodzenia ,życze :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • studia w wieku 28 lat
  • mam 25 lat i chce isc na studia
  • studia 25 lat
Do góry strony: studia w wieku 25 lat