3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Studia,co zrobić? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Studia,co zrobić?

Napisał(a): Werka -

Witam,jestem po technikum architektoniczno-budowlnym I po wypadku na pierwszym roku studiow,gdzie ledwo uszlam z zyciem czyli dwa lata w plecy. A wiec moje pytanie czyli zaczecie studiow z rachunkowisci jest z sensem w wieku21 lat wiec to nie jest tak duzo ale juz dwa lata zmarnowalam nieumyslnie. Oraz gdzie ew na magisterke jezeli ja nie jestem az tak silna I zdolna na sgh a na uw sa zajecia w piatki wiec kicha z praca jak kolwiek :( Co sadzicie,chcialam spelniac mezenia a tu tak mi sie zycie poukladalo,wiem niektorzy maja gorzej ,licze sie z tym,nie krytykujcie. Ciekawa jestem czy znajde prace po studiach,bo wyglada jakbym nie zdala jedego roku studiow.Zwlaszcza ze na licencjat teraz studiuje na prywatnej uczelni I chce cos pozniej lepszego na mgr tylko jak pisalam sgh odpada bo jest bardzo ciezkie a nie jestem osoba wierzaca w siebie I chyba nie az tak zdolna,a uw zajecia sa w sobote.to kicha z praca:( Bede wdzieczna za odpowiedz jakakolwiek,bo mam teraz slaby humor zwlaszcza gdy siedze w domu (dochodze do zdrowia po wypadku) I o tym wszystkim rozmyslajac :/
INTERIA.PL

Re: Studia,co zrobić?

Napisał(a): ~silenta -

Idź na takie studia, które będą Cię interesować. Wtedy będziesz mieć więcej siły na to, żeby poradzić sobie nawet z tymi mniej ciekawymi przedmiotami (a na pewno na takie trafisz). Nie idź na studia, które się "opłacają", bo w dzisiejszych czasach żaden kierunek nie jest pewny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Studia,co zrobić?